Üniversite Taşıma Üniversite taşımacılığı üniversite taşıma firmaları Üniversite nakliyesi
Üniversite Taşımacılığı

Türkiye’de profesyonel nakliyat hizmetlerinden biri olan Üniversite taşıma hizmeti son zamanlarda yoğun bir şekilde gerçekleşmektedir. Ülkemizde hemen hemen 81 ile kurulan binlerce üniversitenin zamanla il içinde taşınmaları söz konusu olmaktadır. Çolakoğulları nakliyat firması olarak da bu konuda gerekli profesyonelliği sağladığı için ilk kapısı çalınan nakliyat şirketi olmaktadır.

ÜNİVERSİTE TAŞIMA HİZMETİ

Lojistik sektörünün doğa yenlerinden biri olan Çolakoğlu nakliyat, taşımacılık sektöründe bir numara haline gelmiştir. Ülkemizin hava, kara, deniz ve demir yolu taşımacılık hizmetlerinde daima kaliteli hizmetler vermektedir. 1956 yılında sektöre atılan ve günümüze kadar bugünlere gelebilen tek nakliyat şirketi diyebiliriz. Köklü ve sağlam referansları ile sadece ofis ve ev taşıma hizmetleri değil, aynı zamanda kurumsal taşımacılık hizmetleri de sunmaktadır. Bunların için kurum, holding ve üniversite taşımacılığı hizmetleri de mevcuttur. Yılların deneyimine sahip olan ve istediğiniz tüm hizmeti hızlı ve kaliteli bir şekilde sağlamaktadır.

Üniversite Taşıma Üniversite taşımacılığı üniversite taşıma firmaları Üniversite nakliyesi
Üniversite Taşıma Hizmetleri

Üniversite Taşımacılığında Bir Numara!

Evet, sektöre baktığımızda her yerde bir nakliyat şirketi olduğu aşikardır. Fakat üniversite gibi kurum gibi büyük yerlerin taşınması ile ilgili olarak her nakliyat şirketi bu işe atılamaz. Bu konuda daima kendisine güvenen Çolakoğlu ailesi yıllardır yürütmekte olduğu hizmetlerini bu alana da taşımıştır. Kurumsal ofis taşıma şirketi olan anılan ve sektörde sadece müşteri değil, tüm nakliyat firmaları tarafından da taktir ile karşılanmaktadır. Üniversite taşımacılığı alanında da aynı başarıyı sağlamıştır. Son yapılan şehir üniversitesi taşımacılığı işleminde de ne kadar başarılı olduğunu kanıtlamıştır. Çolakoğlu firması ile sizde bulunmuş olduğunuz kurumu taşıtmak istiyorsanız tek yapmanız gereken firma ile iletişime geçerek kurumunuzun taşınmasını iletmeniz yeterli olacaktır. Detaylı bilgi almak için firmamızın kurumsal web adresi olan; https://www.colakoglunakliyat.com adresine giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

] }
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments