pendik escort

Şirket Taşımacılığı

Şirket Taşımacılığı

ÇOLAKOĞULLARI İle Şirket Taşıma Hizmetleri

1956 Yılından beri taşımacılık hizmetlerinde ufaktan ufağa başlayan ve zamanla şirketi hızla büyüten Çolakoğulları ailesi hızlı bir şekilde büyük yol kat ederek. Kurumsal ofislerin ve şirketlerin taşınma işlerine de el atmıştır. Çolakoğulları nakliyat firması olarak 1970 yılından beri İstanbul’un kurumsal şirketleri ile ortak çalışmalar yürütmektedir.

Şirket taşımacılığını başarılı bir şekilde yürüten firmamız özellikle ofis taşımacılığı alanında büyük referanslara sahip olmuştur. İstanbul bölgesinde en kaliteli kurumsal şirketlerden tutun bireysel firmalara kadar büyük ve hızlı yükseliş ile taşımacılık devi haline gelmiştir.

Başarılı, Referanslı Şirket Taşıma Hizmetleri

İstanbul’un en güvenilir lojistik firması olan Çolakoğulları, özellikle şirket taşımacılığı hizmetlerinde genel müdürlüklerin taşıma hizmetlerini başarılı bir şekilde yürütmüştür. Firmamızın bünyesinde barındırmış olduğu önemli referanslar ile diğer taşımacılık hizmetlerinde yolumuz kolayca açılmıştır. Firmamız profesyonel ekipleri ve geniş araç filosu ile nakliye hizmetlerinde büyük bir uzmanlık ile hizmetlerini vermeye devam etmiştir. Firmamız ev ve ofis taşımacılığı hizmetlerinin yanı sıra şirket taşımacılığı hizmetleri ile 30 seneye yakın hizmet vermektedir.

Sizde şirket taşıma hizmetlerinde firmamızdan destek almak isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresi olan https://www.colakoglunakliyat.com adresine girerek taşımacılık hizmetleri hakkında bilgi alışverişi yaparak ofisiniz firmamız ile taşıtabilirsiniz.

 

08 Ekim 2018
Şirket Taşımacılığı için yorumlar kapalı
568 kez görüntülendi