Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Tüm Eşyalarınız Sigortalı Taşınıyor.

Türkiye’nin her yerinde kaliteli ve güvenilir taşımacılık hizmetleri veren Çolakoğlu nakliyat, sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerine yıllardır sürdürmektedir. Başarılı ve kaliteli bir nakliyat şirketi olmasına rağmen her eşyada ekstradan sigortalama işlemleri yaparak işini sağlama alan nadir firmalardan biridir. Profesyonel evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerine yönelen şirketimiz ev taşımacılığı alanında önemli adımlar atmıştır.

Her konuda başarılı bir çizelge oluşturan ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firmamız ev eşyalarınızı detaylı bir şekilde sigortalayarak oluşacak herhangi bir zararda hızlı bir şekilde müşteri mağduriyetlerini gidermektedir. Firmamız Türkiye’nin sigorta devi olan ALLİANZ ile ev eşyalarınızı detaylı bir şekilde sigortalamaktadır. Hem taşınma hem de yükleme boşaltma sigortasını birlikte yaparak oluşabilecek her türlü zararı garanti altına almaktadır.

Tüm Ev Eşyalarınız ALLİANZ Sigortadan Sigortalanmaktadır.

Sizde Çolakoğlu nakliyat firması ile yılların emeğini vererek aldığınız eşyaları sigortalı bir şekilde eski yerden yeni yere nakil ettirmek isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresi olan https://www.colakoglunakliyat.com adresine girerek firmamız ile iletişime geçmenizdir. Çolakoğlu nakliyat olarak ev eşyalarınızı gösterdiğimiz özeni sigortalı bir şekilde taçlandırmaktayız.

Firmamız ev eşyalarınızı sigortasını taşınma öncesinde gerçekleştirmektedir. Oldu da bir zarar meydana geldiğinde firma kendi bünyesinde halledemiyorsa firmamız hemen sigorta hizmetini devreye koyarak hızlı bir şekilde gerekli hasarı tanzim ederek müşteri memnuniyetini tekrardan yakalamaktadır.

08 Ağustos 2018
Sigortalı Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
230 kez görüntülendi