Hızlı Teklif AL
Hemen Teklif Formuzu Doldurarak Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.
TEKLİF FORMU

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin En İyi Şehirler arası Evden Eve Nakliyat Şirketi

Ülkemizde lojistik anlamda birçok kurumsal şirkete rastlamaz zor değil, her türlü ticari faaliyetler her bölgede yürütülmektedir. Özellikle profesyonel taşımacılık üzerine önemli adımlar atan ve sektörü çok iyi analiz eden Çolakoğlu nakliyat, ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT alanında kendisini çok iyi bir şekilde yetiştirmiştir. Ve günümüzde iller arası eşya transferini en iyi şekilde yürüten hem özel taşıma hem de parsiyel taşımacılığı organize eden birkaç firmadan birisidir.

Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık Nasıl Yapılmaktadır.

Aslında her türlü ticari faaliyetin bir kolaylığı vardır. Fakat bu işlemleri iyi organize edemezsek çıkmaz bir yola girebiliriz. Bu da zaman kaybı ve bununla birlikte para kaybı itibar kaybı eklenir. İşte bu yüzden şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerini sürdürürken hem müşteriyi hem zamanınızı hem de kazancınızı iyi bir şekilde analiz etmelisiniz.

Şehirler Arası Taşımacılıkta ZAMAN, PARA, MÜŞTERİ Üçgeninin Organizasyonu

Çolakoğlu Şehirlerarası

Yukarıda başlıkta belirtmiş olduğumuz bu sistemi tutturabilen ve dengede durmasını sağlayan kazançlı çıkar. Şehirler arası bir nakliye hizmeti yapıyoruz diyelim. bunun için önce müşteri ile lokasyonlar, eşyalar ve zaman konusunda gerekli görüşmeleri sağlıyoruz. Bu görüşmeler sonucunda firmamız gerekli organizasyonu yapıyor. Yapılan bu organizasyonların bir bedeli oluyor. Ve bu bedel net olarak öncesinde belirtiliyor. İşte bundan sonraki süreç yani müşterinin bu bedeli kabul etmesi ile birlikte tüm sorumluluk firmaya kalıyor. Firmanın tek amacı zarar etmeden müşterinin isteklerini doğru bir şekilde analiz ederek zamanında gerçekleştirmektir. Bu bahsetmiş olduğumuz işlem aslında 2 çeşittir.  Birinci işlem özel taşımacılık yani müşteriye özel taşımacılık. İkinci işlem ise parsiyel yani parça eşya taşımacılığıdır. Çolakoğlu nakliyat ailesi olarak da bu alanda önemli görevleri üstlenerek yapabileceğimiz ve yapamayacağımız işlemleri bir bir ayırarak müşterilerine karşı bir mahcubiyet yaşamamaktır.

ÇOLAKOĞLU İLE PARSİYEL VE ÖZEL TAŞIMACILIK

Bu iki terim müşterilerin bütçeleri ve eşya miktarları için ayrılmıştır. Örnek olarak; bir müşterinin bir bölgeden başka bir bölgeye gidecek eşyaları vardır. Bu eşya aracı komple doldur. Bu yüzden başka eşya yanına koyamayacağımız için direk olarak ÖZEL taşımacılık gerçekleştirilir. Diğer bir hususta müşterinin eşyası az ve o tarihte de o tarafa giden bir müşteri daha çıkar bu sefer 2 müşterinin eşyaları birleştirilerek PARSİYEL taşımacılık işlemi gerçekleştirilir. Böylece taşıma işlemlerindeki maliyetler düşmüş veya yarı yarıya bölünmüş olur. Ama sektörümüzde bu hizmeti iyi bir şekilde yapan firmalar pek nadirdir. Firmamız ile ilgili şehirler arası evden eve nakliye konusunda detayları öğrenmek isterseniz https://www.colakoglunakliyat.com adresine giriş yapabilirsiniz.

12 Nisan 2016
Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
1.327 kez görüntülendi