Hızlı Teklif AL
Hemen Teklif Formuzu Doldurarak Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.
TEKLİF FORMU

Şehirlerarası Evcil Hayvan Taşımacılığı

Şehirlerarası Evcil Hayvan Taşımacılığı

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE EVCİL HAYVAN TRANSFERİ

Türkiye’nin her yerinde taşımacılık hizmetleri sunan Çolakoğlu nakliyat, 1956 yılından bu yana sektörde başlatmış olduğu ev, ofis taşıma ve depolama hizmetlerinin yanında zamanla ağır nakliye ve hassas taşımacılık gibi hizmetleride bünyesine eklemiştir. Ve ülkemizde özellikle hayvan sevenlerin en çok tercih ettiği nakliyat şirketi haline gelen ÇOLAKOĞLU Nakliyat firması ile evcil hayvanlarını gönül rahatlığı ile yeni yerlerine taşınmasında destek almaktadırlar.  Özellikle şehirler arası evcil hayvan taşımacılığı konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ile hareket eden Çolakoğlu nakliyat, hayvanlarınızın taşınmasında yeni yöntemler ile hareket ederek taşımacılık hizmetlerinde kaliteli bir noktaya taşımıştır.

En Değerli Varlıklarınız Bizlere Emanet

Evcil-hayvan-nakliyesi

İster köpeğiniz, ister kediniz olsun her daim sizlere en iyi şekilde destek veren firmamız ile profesyonelce bir yerden başka bir yere taşınmasında firmamız destek sağlamaktadır. Hayvan taşımacılığı konusunda tecrübeli olan firmamız nakliye işlemleriniz için özel taşıma araçları tedarik etmekteyiz. Tüm taşıma araçlarımız gerekli konfora ve rahatlığa sahiptir. Özellikle evden eve nakliyat hizmetleri sırasında sizin için büyük bir sorun olan hayvanlarınız firmamız tarafından evinizin taşınması yapılırken aynı zamanda evcil hayvanlarınızın da özel araç ile taşınması yapılarak probleme çözüm bulmaktayız.

ÇOLAKOĞLU İle Güvenli Evcil Hayvan Taşımacılığı

Şehir içinde yada Şehirlerler arasında evcil hayvanınızın taşınmasını mı İstiyorsunuz? tek yapmanız gereken Türkiye’nin her yerine taşımacılık hizmetleri sunan ve geçmişten bu yana edinmiş olduğu tecrübe ile Çolakoğlu nakliyat firması ile iletişime geçerek gönül rahatlığı ile en değerli varlıklarınızı bizlere teslim edebilirsiniz. Çolakoğlu nakliyat her daim yapmış olduğu evcil hayvan taşımacılığında asla sorun yaşamamıştır. Detaylı bilgileri http://www.colakoglunakliyat.com  adresinden alabilirsiniz.

 

 

30 Kasım 2017
Şehirlerarası Evcil Hayvan Taşımacılığı için yorumlar kapalı
313 kez görüntülendi