Değerli Müşterilerimiz Aşağıda belirtilen İller dışında firmamız taşıma hizmetleri gerçekleştirememektedir. Lütfen bu konuda farklı bir bölgeye taşınma için tekliflerde bulunmayınız.

Şehirlerarası Evcil Hayvan Taşıma
Şehirlerarası Evcil Hayvan Taşımacılığı

Türkiye’nin profesyonel taşımacılık şirketi olan Çolakoğulları nakliyat; size şehirlerarası evcil hayvan taşımacılığı hizmetlerini sunmaktadır. Her konuda gerekli ekipmana sahip olan firmamız; sizlere her konuda gerekli desteği sağlamaktadır. Aşağıda belirtilen bölgeler dışında taşıma hizmetleri sunmamaktayız.

İSTANBUL İZMİR – MUĞLA– BALIKESİR ANTALYA ARASI ÇALIŞMAKTAYIZ

Profesyonel ve güvenilir evcil hayvan taşımacılığı hizmetleri sunan Çolakoğlu nakliyat, 1956 yılından bu yana sektöründe önemli adımlar atmıştır. Her alanda kendini en iyi şekilde ispatlayan firmamız önemli iş olarak gördüğü şehirlerarası evcil hayvan taşımacılığı hizmetlerini çok hassas bir şekilde organize etmektedir. Başarılı ve kaliteli bir şekilde taşımacılık hizmetlerini yürüten şirketimiz ile yukarıda belirtilen bölgelere hayvan taşımacılığı hizmetleriniz günü birlik yapılmaktadır.

Evcil hayvanlarınızın taşımacılığı sırasında taşınan canlı varlıklar için firmamız özel taşıma kapları ve bunun yanında mamasından tuvaletine kadar her konuda gerekli desteği vermektedir. Asla sorun yaşamadan taşımacılık hizmetlerimiz gerçekleşmektedir. Firmamızın hayvan taşımacılığı hizmetlerinde asla taşınan hayvana damardan yada ilaç verecek şekilde taşınmasını gerçekleştirmez. özel kulak arkası ilaçlar ile hayvanlarınız sakinleştirilerek taşınmaktadır. Ayrıca şirketimiz asla toplu taşımacılık hizmetleri sunmamaktadır. Özel hayvan taşımacılığı yapan tek kurumsal nakliyat şirketiyiz.

Şehirlerarası Hayvan Nakliyesi
Şehirlerarası Hayvan Taşıma

Taşımacılıkta Öncü Nakliyat Şirketiz.

Taşımacılık hizmetlerinin lider nakliyat şirketi olan Çolakoğlu nakliyattan hayvan taşımacılığı hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz hemen firmamızın kurumsal web adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgileri https://www.colakoglunakliyat.com adresine giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments