Şehirlerarası Ev Taşıma Hizmetleri

Şehirlerarası Ev Taşıma Hizmetleri

ŞEHİRLER ARASINDA ÇOLAKOĞLU GÜVENCESİ

Türkiye’de yıllarını ev ve ofis taşımacılığına aday olan Çolakoğlu nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerini başladığından bu yana sürdürmektedir. 1956 yılında kurulan firmamız gerek evden eve gerekse de ofis taşımacılığı alanında başarılı bir grafik çizmiştir. Şehirler arası dediğimizde elbette önemli bir konudur. Çünkü ülkemiz 81 vilayettir. Bu yüzden bu bölgeler arasında yapılan nakliye hizmetleri çok önemlidir. Firmamız sektörel yapısından ve yapmış olduğu taşıma hizmetlerinden dolayı her zaman taşıma hizmetlerine özen göstermiştir. Firmamız yoğun bir şekilde şehirlerarası çalışmasının sebebi özellikle Türkiye’de bulunan devlet ve özel şirketlerin personellerinin taşınmasından dolayıdır. Firmamız bu hizmeti o kadar düzgün bir şekilde sunmuştur ki bu hizmetlerinden dolayı tüm şirketler firmamızın ne kadar güvenli bir firma olduğuna kanaat getirmiştir.

Ülkemizin her yerinde kaliteli ve güvenli taşıma hizmeti sunan Çolakoğlu nakliyat, ev taşımacılığında önemli adımlara imza atmıştır. Yapmış oldukları yenilikler ile sektörde önde giden ve hızlı bir şekilde ilerleyen Çolakoğlu nakliyat her açıdan farkını ortaya koymaktadır.

TÜM İLLERDE SİGORTALI EV TAŞIMACILIĞI

 

Şehirlerarası Ev Taşıma

Firmamıza her açıdan güvenebilirsiniz. Ama firmamız ne kadar düzgün bir hizmet çıkarsa da müşteri memnuniyetini garanti altına almaktadır. Firmamız Türkiye’nin önemli sigorta firması olan ALLİANZ ile ortak hareket ederek hem ofis hem ev taşıma hizmetlerini sigortalı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Sigorta işlemleri yapılmayan hiçbir eve firmamız dokunmamaktadır. Bu yüzden firmamız taşıma işlemlerinden önce tüm eşyanın sigortasını gerçekleştirmektedir. İşte bu yüzden şehirlerarası ev taşıma hizmeti herkesin yapabileceği bir iş değildir. Hem zaman hem kaliteyi aynı şekilde yani paralel bir şekilde yürütmek basit değildir. Bu yüzden tek yapmanız gereken kurumsal ve tecrübeli nakliyat firmaları ile çalışmaktır. Çolakoğlu nakliyatta bu alanda en önemli şehirlerarası evden eve nakliyat firmasıdır. Detaylı bir şekilde bilgi almak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

24 Nisan 2017
Şehirlerarası Ev Taşıma Hizmetleri için yorumlar kapalı
1.242 kez görüntülendi