Ofis taşıma hizmetleri denildiğinde akla tek gelen firma ÇOLAKOĞULLARI Nakliyattır. Kurumsal taşımacılık hizmetlerine 1970 yılında başlayan Çolakoğlu nakliyat, kurumsal ve güvenli taşımacılık yapısı ile günümüze kadar gelmiştir. Diğer taşımacılık hizmetlerinde her zaman müşteri memnuniyetini sağlayan, yapılan tüm işlemlerde eksiksiz bir şekilde başarı sağlayan Çolakoğlu nakliyat, ofis taşımacılığı hizmetlerinde de aynı şekilde ilerlemiştir. 1970 yılından bu yana sektörde kurumsal yapıları taşımaya önem veren firmamız profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile her konuda sizlere destek sağlamıştır. Şirket bünyesinde bulunan personellerden, araçlardan ve diğer tüm ekipmanlarda gerekli düzenlemeler yapılarak hareket edilmektedir. Sizde firmamızın bu denli disiplinli taşıma hizmetlerinden destek almak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Taşıma %20 İndirim Ofis Taşımacılığı ofis taşıma İstanbul ofis taşımacılığı
Profesyonel Ofis Taşıma

İstanbul Ofis Taşıma

İstanbul Ofis Taşıma hizmetlerinde Lider ve güvenilir bir taşıma hizmeti sunan firmamız özellikle İstanbul bölgesinde gerçekleştirmiş olduğu kurumsal taşımacılık hizmetleri ile adını tüm İstanbul bölgesine yaymıştır. Sektörün yapısını ve planlamasını dikkate alan Çolakoğlu nakliyat ekibini, araçlarını ve diğer tüm ekipmanlarını belli bir sistemde günümüz taşımacılık hizmetlerine göre organize etmektedir.Sadece şehir içi bölgelerinde ofis taşımacılığı değil şehirlerarası bölgelerine de ofis taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır.

Profesyonel ekibimizin yapmış olduğu tüm organizasyonlarda her zaman başarı sağlamıştır. Unutmayın başarılı ve güvenilir bi ekip ile çıkacağınız her yolda tek yapmanız gereken planlı ve programlı organize etmeniz. Bunu firmamızda sağlana 5 kişilik bir ekibimiz mevcuttur. Bu yüzden siz değerli iş ortaklarımıza takıldığınız yer noktada sizlere yardımcı olacak bir ekibimizin olduğunu asla unutmayın. İşin boyutu ne olursa olsun firmamız daima her konuda titiz bir çalışma sergilemektedir.

Ofis Taşımacılık Şirketleri

Ofis Taşıma %20 İndirim Ofis Taşımacılığı ofis taşıma İstanbul ofis taşımacılığı
Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılık şirketleri arasında en çok tercih edilen ofis nakliyat şirketidir. Firmamız taşımış olduğu tüm ofislerin mobilyalarından klasörlerine kadar her şeyi detaylı bir şekilde paketlemektedir. Paketlenen tüm malzemeler firmamızın güvencesinde sigortalanmaktadır.  Sigortalama işlemlerimizde her şey geniş kapsamlı olarak gerçekleştirilmektedir.  Firmamızın yapmış olduğu tüm sigorta işlemleri taşınma işleminden bir gün öncesinden başlayarak taşınma işleminin bitmesinden bir hafta sonraya kadar sürmektedir. Detaylı bilgiyi firmamızın kurumsal web adresinden öğrenebilirsiniz. Firmamız ofis taşımacılığı hizmetlerinde ALLİANZ ile yapmış olduğu yeni anlaşmalar neticesinde artık 2017 yılından itibaren taşınan tüm ofislerin en ufak bir bardağına kadar sigorta hizmeti geçerli olacaktır. Bundan sonraki süreçlerde her türlü zarar ve ziyan 1 hafta içinde karşılanacaktır.

Firmamızın merkez ofis adresi: Bağlarbaşı mah kumru sokak no: 17/A Maltepe/İstanbul / 444 65 02 / bilgi@colakoglunakliyat.com adresinden firmamıza ulabilirsiniz. aşağıda bulunan bağlantı üzerinden de firmamızın merkez ofisine konum üzerinden gelebilirsiniz. https://goo.gl/maps/HFFt7fLgPzQ2 

Şirketimizi aynı zamanda sosyal medya ağı olan Facebook üzerinden de linkimizi tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Profesyonel Ofis Taşıma Videolarımızı İzleyebilirsiniz.

Firmamızın güvencesi ile tüm ofis malzemeleriniz detaylı olarak kolilenmektedir. Kolileme hizmetlerinde; sizlere özel hazırlanan kolilerimiz ile tüm eşyalarınızı koliledikten sonra gerekli numaralandırma işlemlerini yaparak yeni ofisinize taşımaktayız. Firmamız taşıdıkları tüm kolileri yeni ofisinize düzenli bir şekilde yerleştirilmektedir. Koli taşımacılığı hizmetlerinde de yine firmamız gerekli taşıma araçlarını kullanarak nakliye süreçlerini kolaylaştırmaktayız. Ofis taşıma hizmetleri ile güvenli ve kaliteli taşıma hizmetinizi hemen alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ofis taşımacılığı hizmetlerimizin tamamında ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz mevcuttur. Yapılan görüşme sonucunda fiyat teklifi çıkarılmaktadır.

Ofis taşıma fiyatları ile ilgili tek yapmanız gereken firmamızdan ekspertiz talebinde bulunmak. Daha sonra firmamız size fiyat teklifi sunmaktadır.

Ofis taşımacılığında referanslar her zaman önemlidir. Kurumsal taşımacılık hizmetlerinde güveni sağlayan en büyük etken diyebiliriz.

Ofis taşıma ücretleri yapılan ekspertiz sonucunda netleştirilmektedir. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Ofisten ofise taşımanın maliyeti için ayrıntılı bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Firmamız tarafından sizlere uygun fiyatlar sunulmaktadır.

Ofis taşımacılığında en büyük kriter verilen sözlerin doğru bir şekilde uygulamaya dökülebilmesidir. Bu konuda referanslar çok önemlidir.

Ofis taşımasa tüm eşyalarınızın sigortası firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Allianz güvencesinde firmamız gerekli sigortalama işlemlerini sağlamaktadır.

guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
deniz hukuk
deniz hukuk
1 Mayıs 2020 18:44

profesyonel ofis taşıma süreçlerinin nasıl ilerlediğine dair bizlere bilgi verebilir misiniz?