Ofis Taşıma

Kurumsal taşımacılık hizmetlerine 1970 yılında başlayan Çolakoğlu nakliyat, kurumsal ve güvenli taşımacılık yapısı ile günümüze kadar gelmiştir. Diğer taşımacılık hizmetlerinde her zaman müşteri memnuniyetini sağlayan, yapılan tüm işlemlerde eksiksiz bir şekilde başarı sağlayan Çolakoğlu nakliyat, ofis taşıma hizmetlerinde de aynı şekilde ilerlemiştir.  1970 yılından bu yana sektörde kurumsal yapıları taşımaya önem veren firmamız profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile her konuda sizlere destek sağlamıştır. Şirket bünyesinde bulunan personellerden, araçlardan ve diğer tüm ekipmanlarda gerekli düzenlemeler yapılarak hareket edilmektedir. Sizde firmamızın bu denli disiplinli taşıma hizmetlerinden destek almak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Taşıma Hizmetlerinin Direk Adresi ÇOLAKOĞLU Nakliyat

Ofis Taşıma
Ofis Taşıma

Lider ve güvenilir bir taşıma hizmeti sunan firmamız özellikle İstanbul bölgesinde gerçekleştirmiş olduğu kurumsal taşımacılık hizmetleri ile adını tüm İstanbul bölgesine yaymıştır. Sektörün yapısını ve planlamasını dikkate alan Çolakoğlu nakliyat ekibini, araçlarını ve diğer tüm ekipmanlarını belli bir sistemde günümüz taşımacılık hizmetlerine göre organize etmektedir.Sadece şehir içi bölgelerinde ofis taşımacılığı değil şehirlerarası bölgelerine de ofis taşıma hizmetlerini sunmaktadır.   Profesyonel ekibimizin yapmış olduğu tüm organizasyonlarda her zaman başarı sağlamıştır. Unutmayın başarılı ve güvenilir bi ekip ile çıkacağınız her yolda tek yapmanız gereken planlı ve programlı organize etmeniz. Bunu firmamızda sağlana 5 kişilik bir ekibimiz mevcuttur. Bu yüzden siz değerli iş ortaklarımıza takıldığınız yer noktada sizlere yardımcı olacak bir ekibimizin olduğunu asla unutmayın. İşin boyutu ne olursa olsun firmamız daima her konuda titiz bir çalışma sergilemektedir.

ALLİANZ Güvencesi İle Ofis Nakliye Hizmetleri

Ofis Taşıma İstanbul
Ofis Taşıma İstanbul

Firmamız taşımış olduğu tüm ofislerin mobilyalarından klasörlerine kadar her şeyi detaylı bir şekilde paketlemektedir. Paketlenen tüm malzemeler firmamızın güvencesinde sigortalanmaktadır.  Sigortalama işlemlerimizde her şey geniş kapsamlı olarak gerçekleştirilmektedir.  Firmamızın yapmış olduğu tüm sigorta işlemleri taşınma işleminden bir gün öncesinden başlayarak taşınma işleminin bitmesinden bir hafta sonraya kadar sürmektedir. Detaylı bilgiyi firmamızın kurumsal web adresinden öğrenebilirsiniz. Firmamız ofis taşımacılığı hizmetlerinde ALLİANZ ile yapmış olduğu yeni anlaşmalar neticesinde artık 2017 yılından itibaren taşınan tüm ofislerin en ufak bir bardağına kadar sigorta hizmeti geçerli olacaktır. Bundan sonraki süreçlerde her türlü zarar ve ziyan 1 hafta içinde karşılanacaktır.

Firmamızın merkez ofis adresi: Bağlarbaşı mah kumru sokak no: 17/A Maltepe/İstanbul / 444 65 02 / bilgi@colakoglunakliyat.com adresinden firmamıza ulabilirsiniz. aşağıda bulunan bağlantı üzerinden de firmamızın merkez ofisine konum üzerinden gelebilirsiniz. https://goo.gl/maps/HFFt7fLgPzQ2 

Şirketimizi aynı zamanda sosyal medya ağı olan Facebook üzerinden de linkimizi tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir