Evden Eve Nakliyat Sektörünün Giderek Bozulması

Günümüzde zaman geçtikçe iyileşme adına hiç bir şey göremiyoruz. Ne siyasi, ne sosyal ne ekonomik ne sanat açısından yeni bir yenilik faydalı bir hizmet. Ülkemizde artık çok farklı akımlar ortaya çıkmaktadır. Beyin yakan sıradan olaylar büyük olay, kaliteli işler göz ardı edilir oldu. Ekonomik açıdan da aynı şeyler söz konusu oldu. Bizim de bu konuda çok sıkıntılarımız oluşmuştur. Biz yıllardır evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren kurumsal nakliyat şirketiyiz. Ama artık günümüz müşterileri kurumsallığa bakmamaktadır. Çünkü evlerinde bulunan eşyaların aynısı piyasanın altında uyguna satılmaktadır. Artık evler satılırken bile eşyalı satılmaktadır. Artık insanlar taşınma işlemlerinde bile sadece bavulları ile taşınmaktalar. Sektör sadece bu yönle zayıflamamaktadır. Babalarımızdan dedelerimizden almış olduğumuz bu dümen kendiliğinde yön değiştirerek doğru güzergahta gitmemektedir. Sektöre giriş yapan ticaret simsarları biz nakliye firmalarını çok zor durumda bırakmıştır. Ülkede kolay para kazanma yolunu açan devletimiz sayesinde insanlar vergi ödemeden vergi mükellefi olan firmaları parmağında oynatmaktadır. Bu durum artık biz nakliyat firmalarını bile çileden çıkarmıştır. Yılların firması dediğimiz firmalar artık bu sektörden el çekmektedirler.

ÇOLAKOĞLU NAKLİYAT 1956’DAN BERİ SİZLERLE…

Evden eve nakliyat alanında bu kadar başarılı işlere imza atan firmamızın zamanla ucuz firmaların ve komisyonculara yenilmemek adına birçok yeniliklere başvurmuştur. Tabi bunlarda belli bir noktaya kadar çözüm olmaktadır. Bu konuda devlet yetkililerinin derneğimizin isteklerine kulak verip yerine getirmesi umudu ile sektörümüzde mücadele etmeye devam edeceğiz.

Firmamızın aynı zaman isim hakkı bazı şahıslar tarafından kullanılmaktadır. Bu konuda önemli çalışmalar yapan şirketimiz bu şahıslara kalıcı çözümler üretmek adına önemli adımlar atmaktadır. Lütfen bu şahıslara pirim vermeyin Yılların en iyi evden eve nakliyat hizmeti sunan şirketi biziz. Çolakoğlu nakliyat ile sizde tanışın ve bu sektörde ne kadar tecrübeli olduğunu görün.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir