Nakliyeciler

Nakliyeciler

EN İYİ NAKLİYECİ KİMDİR?

Yukarıda belirtilen sorunun doğru cevabı Çolakoğlu nakliyattır. 1956 yılında sektöre atılan ve zamanla profesyonel taşımacılık hizmetlerini tüm ülke sınırları içinde ve dışına taşıyan ve her zaman kurumsal yapısı üzerinde asla taviz vermeyen bir nakliye firması olmuştur.

 

İstanbul’un en iyi nakliyecileri arasında her zaman yerini koruyabilen bir şirkettir. Gerek profesyonel yapısı gerekse de personellerin vermiş olduğu eğitim ile her daim önemli hizmetlere imza atmıştır. Çolakoğlu nakliyat, sektörde yıllardır ev taşımacılığı hizmetleri gerçekleştirdiği gibi bunun dışında ofis taşıma, eşya depolama gibi hizmetlere de yelken açmıştır. İstanbul’un tüm ilçeleri ve Türkiye’nin birçok ilinde nakliye hizmetlerine aralıksız olarak devam etmektedir. Evden eve nakliye hizmetleri için her türlü kolay imkanları sağlamak için hem teknolojiden hemde diğer nakliye firmalarından yararlanmaktadır. Asansörlü taşımacılık hizmetlerini ülkemize getirerek ev taşımacılığı hizmetlerini %40 basite indirgemiştir. Özellikle ülkemizin büyük illerinde bu hizmeti gerçekleştirmesi tüm müşterilerinin rahatlıkla taşınmalarını sağlamıştır.

İstanbul nakliyeciler odasında da her zaman saygınlık gören Çolakoğlu nakliyat firması, yıllardan beri bozmadığı disiplin ve fiyat politikası ile daima diğer nakliyecilere bir örnek olarak teşkil olmuştur. Bu yüzden firmamız sadece müşteriler tarafından ilk tercih noktası olduğu gibi diğer nakliye firmaları tarafından da büyüklüğü ve saygınlığı olan kurumsal taşıma şirketidir.

Siz değerli iş ortaklarımızda nakliye işlemleri ile alakalı olarak firmamız ile ortak çalışmalar yürütmek isterseniz hızlı bir şekilde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın yapmış olduğu tüm hizmetlerinden detaylı bilgi için  https://www.colakoglunakliyat.com adresinden de alabilirsiniz

 

 

06 Ocak 2018
Nakliyeciler için yorumlar kapalı
973 kez görüntülendi