Evden Eve Nakliye
Nakliye

Ülkemizde evden eve nakliye hizmetlerinde büyük önem veren ve her zaman profesyonel bir şekilde hareket eden şirketimiz her konuda kaliteli bir şekilde hareket etmektedir. Profesyonel evden eve hizmetlerinde firmamız özel bir ekip oluşturarak ev eşyalarınızın tamamını detaylı bir şekilde paketleyerek yeni adresinize götürüp kurup yerleştirilmektedir.

Evden Eve NAKLİYE Hizmetlerinde ÇOLAKOĞLU

Ev eşyalarınızı detaylı bir şekilde kaliteli bir hizmet anlayışı ile hareket eden Çolakoğlu nakliyat, özellikle 2018 yılında başlatmış olduğu sistem ile taşımacılık hizmetlerine büyük bir yön vermiştir. Yılların tecrübesine sahip olan şirketimiz her konuda kalitesini korumaktadır. 1956 yılında doğan ve ülkemize evden eve nakliyat hizmetlerine başlayan bunun dışında kurumsal ofis taşımacılığı gibi birçok hizmetlere yönelen şirketimiz her zaman yapmış olduğu işlerde taviz vermeden hareket etmiştir.

Sigortalı Nakliye Hizmetleri

Firmamız taşımacılık süreçlerinde en önemli konulardan biri olan sigorta olayına büyük önem vermektedir. Firmamız tüm eşyalarınızın sigorta işlemlerini gerçekleştirmeden taşıma işlemlerine başlamamaktadır. Yapılan tüm sigorta işlemlerinde Allianz firması ile çalışmaktayız. Sigorta ayrıntıları ile ilgili müşterilerimize doğru bilgiler vermekteyiz. Üstü kapalı bilgiler ile mağdur olan nice müşteriler vardır. Bu konuda firmamızı tercih etmelerinin en büyük sebebi; her şeyi açık açık konuşarak taşıma işlemlerine başlamamızdır.

Nakliye Süreçleri
Nakliye Hizmetleri

Nakliye İşlemlerinde Paketleme Süreci

Şikretimiz tüm ev taşıma hizmetlerinde her zaman paketleme işlemlerine önem vermektedir. Evden Eve Nakliye süreçleri boyunca her ev taşıması için özel sıfır malzeme kullanmaktadır. Kullanılan tüm malzemeler ayrıntılı olarak özel bir şekilde hazırlanmaktadır. Ev eşyalarınızın paketlenme işlemleri ile ilgili olarak çalışmış olduğumuz firmalar bu konuda büyük bir hassasiyetlik ile hareket etmektedirler. Müşteri memnuniyeti herkes için önemli olduğu gibi bizim içinde çok önemlidir.

Çolakoğlu nakliyat ile nakliye hizmetlerini almak istiyorsanız tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresi olan https://www.colakoglunakliyat.com adresine giriş yaparak detaylı bilgi alabilir ve bunun üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz. Her zaman sizlere kaliteli hizmetler vermek için gerekli çabaları sarf etmektedir. Yüzde yüz referanslı çalışan bir nakliye şirketiyiz.

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments