Nakliye Firmaları

İstanbul’un Nakliye Firmaları

Türkiye’de evden eve nakliyat hizmetlerini bir sektör haline getiren, evden eve hizmetlerini sunmaya çalışan nakliye firmaların sayısının artmasına, kaliteli hizmet politkasını belirleyen Çolakoğlu nakliyat, 1956 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük nakliye firmasıdır diyebiliriz. Geçmişten günümüze kadar her alanda başarılı hizmetler sunan, ev ve ofis taşıma ya da depolama hizmetlerinde üstün başarılar göstererek adını herkese anımsatmıştır.

İstanbul bölgesinde nakliye firmalarına baktığımızda genel olarak yüzden fazla nakliye firmalarına rastlarız. Fakat bu firmalara firma demek için elbette bin şahit lazım. Ülkemizde devlet daireleri tarafından dikkate alınmayan bir sektör haline gelen evden eve nakliyat sektörü her geçen gün kan kaybetmeye devam etmektedir.  İşte bu yüzden yol geçen hanı olarak adlandırdığımız bu sektöre her önüne gelen bir kamyon alarak girmektedir. Bu da sektör tabiri caizse baltalamaktır.

Evden eve nakliye firmaları

Nakliye Hizmetlerinde İlklerin Firması

Firmamız ilk zamanlar yani 1956 yılında bu sektöre başlarken elbette kurumsal bir nakliye firması değildi. Fakat hızla gelişen ve kaliteli işlemlere imza atan tecrübeli bir ekibi kurarak 1970 yılından itibaren profesyonel taşımacılık hizmetleri ile adını  Çolakoğlu nakliyat firması olarak anımsatmıştır.

Firmamız bu yılda da yapmış olduğu hizmetler ile sayısız ödüllere layık görülmüştür. Evden eve nakliyat hizmetlerini bir sektör haline gelmesinde emeği olan şirketimiz ile her türlü nakliye hizmetlerini alabilirsiniz. Detaylı bilgileri https://www.colakoglunakliyat.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir