Nakliye firmaları ile ilgili her geçen büyük sorunlar ortaya çıksa da Çolakoğulları nakliyat ile tam gaz yolumuza devam etmekteyiz. Türkiye’nin güvenilir nakliye şirketleri ile ilgili araştırma yaptığınızda karşınıza binlerce firma çıkabilir. Aralarında profesyonel bir nakliyat firması bulmak için yoğun çaba sarf edebilirsiniz. Bu konuda bu yazımızı dikkate alarak hareket edebilirsiniz.

Evden eve nakliye firmaları arasında en çok indirim kampanyası başlatan firmaların arasında yer almaktayız. Sonbahar sezonuna özel %20 İndirim fırsatını kaçırmayın.

İstanbul nakliye firmaları arasında her zaman en çok tercih edilen şirketi olmuşuzdur. Profesyonel ekibimiz ve geniş araç filomuz ile size her daim hizmetlerimizi sunmaktayız.

İstanbul evden eve nakliye firmaları
İstanbul evden eve nakliye firmaları

İstanbul Nakliye Firmaları

İstanbul nakliye firmaları arasında en çok tercih edilen şirketiz. Her konuda yeterli donanıma sahip bir firmayız. Türkiye’de evden eve nakliyat hizmetlerini bir sektör haline getiren, evden eve hizmetlerini sunmaya çalışan nakliye firmaların sayısının artmasına, kaliteli hizmet politkasını belirleyen Çolakoğlu nakliyat, 1956 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük nakliye firmasıdır diyebiliriz. Geçmişten günümüze kadar her alanda başarılı hizmetler sunan, ev ve ofis taşıma ya da depolama hizmetlerinde üstün başarılar göstererek adını herkese anımsatmıştır. İstanbul bölgesinde nakliye firmalarına baktığımızda genel olarak yüzden fazla nakliye firmalarına rastlarız. Fakat bu firmalara firma demek için elbette bin şahit lazım. Ülkemizde devlet daireleri tarafından dikkate alınmayan bir sektör haline gelen evden eve nakliyat sektörü her geçen gün kan kaybetmeye devam etmektedir.  İşte bu yüzden yol geçen hanı olarak adlandırdığımız bu sektöre her önüne gelen bir kamyon alarak girmektedir. Bu da sektör tabiri caizse baltalamaktır.

Evden Eve Nakliye Firması
Evden Eve Nakliye Firması

Nakliye Hizmetlerinde İlklerin Firması

Nakliyat şirketleri ile ilgili olarak; Firmamız her daim bu konuda önemli adımlar atarak; sektörümüzün profesyonel ve sistemli nakliyat firmaları olmasını sağlamaya çalışmaktadır. Firmamız ilk zamanlar yani 1956 yılında bu sektöre başlarken elbette kurumsal bir nakliye firması değildi. Fakat hızla gelişen ve kaliteli işlemlere imza atan tecrübeli bir ekibi kurarak 1970 yılından itibaren profesyonel taşımacılık hizmetleri ile adını  Çolakoğlu nakliyat firması olarak anımsatmıştır. Firmamız bu yılda da yapmış olduğu hizmetler ile sayısız ödüllere layık görülmüştür. Evden eve nakliyat hizmetlerini bir sektör haline gelmesinde emeği olan şirketimiz ile her türlü nakliye hizmetlerini alabilirsiniz. Detaylı bilgileri https://www.colakoglunakliyat.com adresinden ulaşabilirsiniz.

evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

ev taşıma hizmetlerinde ücretlendirme ekspertiz hizmeti ile belirtilmektedir.

Çolakoğullarının diğer nakliye firmalarından farkı nedir?

firmamızın tüm farklarını web adresimize girerek görebilirsiniz. Anlatılmaz yaşanır 🙂

Nakliye firmaları arasında en çok tercih edilen firma hangisi?

tabi ki Çolakoğulları nakliyattır. Sektörün en eski ve en iyi hizmeti sunan nakliye firması

Evden eve nakliyat firmaları hangi sigorta şirketleri ile çalışmaktadır?

nakliyat firmalarının çalıştığı sigorta şirketleri değişkenlik göstermektedir.

Evden eve nakliyat ücretleri ne kadar?

ev taşıma ücretleri minimum 1000 TL’den başlamaktadır.

İstanbul Nakliyat Şirketleri
İstanbul Nakliyat Şirketleri

İstanbul Nakliyat Şirketleri

İstanbul nakliyat şirketleri ile ilgili en büyük avantaj çok fazla tercih hakkınız var. Fakat en büyük dezavantajınız; ne yazık ki çok sorunlu nakliyat şirketleri var. Bu konuda sizlerin çok iyi seçim yapması gerecektir. Bu konuda da birçok kriter devreye girmektedir. Dikkatli hareket etmeniz gerecektir. İstanbul’un en kaliteli firması diye seçtikleriniz başınızı ağrıtabilir. Firmamızın tüm ev taşıma hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments