Taşıma Firmaları
Nakliye Firmaları
Türkiye’nin güvenilir nakliye firmaları ile ilgili araştırma yaptığınızda karşınıza binlerce firma çıkabilir. Aralarında profesyonel bir nakliyat firması bulmak için yoğun çaba sarf edebilirsiniz. Bu konuda bu yazımızı dikkate alarak hareket edebilirsiniz.

İstanbul’un Nakliye Firmaları

Türkiye’de evden eve nakliyat hizmetlerini bir sektör haline getiren, evden eve hizmetlerini sunmaya çalışan nakliye firmaların sayısının artmasına, kaliteli hizmet politkasını belirleyen Çolakoğlu nakliyat, 1956 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük nakliye firmasıdır diyebiliriz. Geçmişten günümüze kadar her alanda başarılı hizmetler sunan, ev ve ofis taşıma ya da depolama hizmetlerinde üstün başarılar göstererek adını herkese anımsatmıştır. İstanbul bölgesinde nakliye firmalarına baktığımızda genel olarak yüzden fazla nakliye firmalarına rastlarız. Fakat bu firmalara firma demek için elbette bin şahit lazım. Ülkemizde devlet daireleri tarafından dikkate alınmayan bir sektör haline gelen evden eve nakliyat sektörü her geçen gün kan kaybetmeye devam etmektedir.  İşte bu yüzden yol geçen hanı olarak adlandırdığımız bu sektöre her önüne gelen bir kamyon alarak girmektedir. Bu da sektör tabiri caizse baltalamaktır.
Evden Eve Taşıma Firmaları
Evden Eve Nakliye Firmaları

Nakliye Hizmetlerinde İlklerin Firması

Firmamız ilk zamanlar yani 1956 yılında bu sektöre başlarken elbette kurumsal bir nakliye firması değildi. Fakat hızla gelişen ve kaliteli işlemlere imza atan tecrübeli bir ekibi kurarak 1970 yılından itibaren profesyonel taşımacılık hizmetleri ile adını  Çolakoğlu nakliyat firması olarak anımsatmıştır. Firmamız bu yılda da yapmış olduğu hizmetler ile sayısız ödüllere layık görülmüştür. Evden eve nakliyat hizmetlerini bir sektör haline gelmesinde emeği olan şirketimiz ile her türlü nakliye hizmetlerini alabilirsiniz. Detaylı bilgileri https://www.colakoglunakliyat.com adresinden ulaşabilirsiniz.
evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

ev taşıma hizmetlerinde ücretlendirme ekspertiz hizmeti ile belirtilmektedir.

Çolakoğullarının diğer nakliye firmalarından farkı nedir?

firmamızın tüm farklarını web adresimize girerek görebilirsiniz. Anlatılmaz yaşanır 🙂

Nakliye firmaları arasında en çok tercih edilen firma hangisi?

tabi ki Çolakoğulları nakliyattır. Sektörün en eski ve en iyi hizmeti sunan nakliye firması

Evden eve nakliyat firmaları hangi sigorta şirketleri ile çalışmaktadır?

nakliyat firmalarının çalıştığı sigorta şirketleri değişkenlik göstermektedir.

Evden eve nakliyat ücretleri ne kadar?

ev taşıma ücretleri minimum 1000 TL’den başlamaktadır.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments