İstanbul Maslak evden eve nakliyat şirketi olan Çolakoğulları nakliyat; 1970 yılından beri bu bölgede profesyonel ev taşıma hizmetlerini sürdürmektedir. Kurumsal yapısı ve geniş kadrosu ile tüm evden eve nakliyat hizmetlerinizi rahatlıkla karşılamaktadır.

Maslak Evden Eve Nakliyat Şirketi

şirketimiz ev taşımacılığı hizmetlerinde her zaman kalitesini ortaya koymuştur. Maslak bölgesinde bulunan tüm sitelerde evden eve taşımacılık hizmetlerinde en ince ayrıntısına kadar hizmetlerini gerçekleştirmiştir. Profesyonel ekibi ile tüm ev eşyalarınızı detaylı olarak paketleyen ve yeni adresinize taşıyarak kurulumunu gerçekleştirmektedir. Maslak bölgesinde bulunan tüm sitelerin yetkilileri firmamızı çok iyi tanımaktadır. Firmamız bu binalarda saat kaçta ne zaman taşınma işlemlerinin yapılacağından tutun; bu binalarda çalışacak personellerin çalışma evraklarına kadar her şeyi bilmektedir. Bu doğal olarak müşterilerimiz içinde büyük bir kolaylık sağlamaktadır.
Maslak Nakliyat Şirketi

Maslak Bölgesinin İlk Tercih Edilen Nakliyat Şirketiyiz

firmamız Sarıyer bölgesinde hizmetlerini kesintisiz olarak sürdüren ender firmaların başında gelmektedir. Son yıllarda Maslak bölgesi Sarıyer bölgesinin yükselen bir yıldızı olmuştur. Bu bölgede kurulan tüm sitelerde firmamız gerek ev ve ofis taşıma hizmetlerinde bulunmuştur. Firmamız Maslak bölgesinde yer alan Eclips, Mashatten, Ağaoğlu gibi elit sitelerde taşımacılık faaliyetlerini düzenli olarak sürdürmektedir. Yılların deneyimli ve kalifiyeli personellerimiz ile sitelerin kurallarına uyarak hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Maslak Ağaoğlu Evden Eve Taşımacılık

Maslak Bölgesinde Taşımacılık Faaliyetlerinde Disiplinin Önemi

Firmamız evden eve nakliyat hizmetlerine gönül vermiş bir nakliyat şirketidir. Müşterilerine hizmet konusunda asla sorun yaşatmaz. Firmamız yapmış olduğu ön tanışma sürecinde hem firmamızın yaptığı hizmetleri hem de müşterilerimiz için gerçekleşecek olan ev taşımacılığı süreçleri ile ilgili ayrıntılı olarak bilgi vermektedir. Şirketimiz; kuruluşundan bu yana Maslak evden eve nakliyat hizmetleri dahil olmak üzere tüm ev taşımacılığı süreçlerinde öncelik müşteri memnuniyeti olarak planlamıştır. Zamanında sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde ev eşyalarınızın bir yerden başka bir yere taşınması için yoğun bir mesai harcamaktadır.
https://www.youtube.com/watch?v=qHIXy9fd6h8

Maslak Bölgesine Özel Paketleme Hizmetleri 

Firmamız her konumda özel hizmetler sunan bir nakliyat şirketidir. Maslak bölgesinde de ev taşımacılığı hizmetlerinde özel paketleme hizmetleri ile nakliyat faaliyetlerini sürdürmektedir. Profesyonel ekiplerimizin çalışmalarını ayrıntılı olarak izlemek isterseniz Youtube kanalımıza yada firmamızın Videolarımız bölümüne tıklayarak incelemelerde bulunabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=1K8SH1wBeO8

Maslak Mobilya Paketleme Hizmetleri

firmamız tüm özel mobilyalarınız için ayrı ayrı kaliteli paketleme malzemeleri kullanmaktadır. Maslak evden eve taşımacılık şirketleri arasında en çok tercih edilen firmamız; her konuda müşteri memnuniyetini sağlamak için çaba sarf etmektedir. Videolarımızda da gördüğünüz gibi tüm ev ve ofis eşyalarınız özenle paketlenerek taşıma esnasında zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

5
5,0 rating
Mükemmel 100%
Çok İyi0%
Ne İyi Ne Kötü0%
Çok Kötü0%
Berbat0%

Gerçek Kullanıcı değerlendirmeleri ile 1956 yılından beri MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ odakli profesyonel taşımacılık. 

Firmamız END Evden Eve Nakliyeciler Derneği Üyesidir.

Son Yorumlar

Maslak bölgesinde en çok tercih edilen firma

5,0 rating
4 Temmuz 2020

İstanbul maslak bölgesine Eclips, Massatten, Ağaoğlu gibi sitelerde hem yönetimin hem de müşterilerin ilk tercih ettiği nakliyat firmalarının başında Çolakoğulları nakliyat gelmektedir.

esra

En İyi Nakliyat Şirketlerinden Biri

5,0 rating
9 Haziran 2020

her konuda yeterli tecrübeye sahip bir taşıma şirketidir

sema çelebi
Maslak Bölgesinde Ekspertiz Hizmetiniz Var Mı?

evet mevcut. Firmamız tüm ilçelerde ekspertiz hizmeti vermektedir.

Maslak içinde evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

Maslak içinde ev taşıma fiyatları 2000 TL’den başlamaktadır

Maslak içinde ev taşıma dışında ofis taşıma hizmetinizde var mı?

firmamız hem ev hem ofis taşıma hem de eşya depolama hizmetleri vermektedir

Maslak bölgesinde hangi sigorta firması ile ev taşıma hizmeti veriyorsunuz?

Firmamız tüm taşımacılık hizmetlerinde ALLİANZ güvencesinde eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktadır.

3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
9 Haziran 2020 22:40

[…] başarılı bir şekilde gerçekleştiren firmamız ile hemen evinizi taşıtabilirsiniz. İstanbul Maslak evden eve nakliyat şirketi olan Çolakoğulları nakliyat; 1970 yılından beri bu bölgede profesyonel ev taşıma […]

trackback
5 Temmuz 2020 17:52

[…] hizmet anlayışına sahip bir şirket bulmak kolay olmayabilir. Maslak bölgesinde 1956’dan beri Maslak evden eve nakliyat hizmetleri sunan Çolakoğlu nakliyat şirketi henüz size önerilmediyse, taşınmayı çile […]

trackback
6 Temmuz 2020 13:30

[…] hizmet anlayışına sahip bir şirket bulmak kolay olmayabilir. Maslak bölgesinde 1956’dan beri Maslak evden eve nakliyat hizmetleri sunan Çolakoğlu nakliyat şirketi henüz size önerilmediyse, taşınmayı çile […]