Lojistik Şirketleri

Lojistik Alanında ÇOLAKOĞLU Kalitesi

Türkiye’de yıllardır taşımacılık ağını yürüten ve ülkemizde lojistik gibi önemli ulaşım sektörüne yön veren Çolakoğlu lojistik, yılların deneyimi ve tecrübesi ile bugün birçok kurumsal şirketlere kaliteli ve güvenli taşımacılık hizmetleri sağlamaktadır. Lojistik alanında önemli adımlar atan şirketimiz, bu alanda ne kadar başarılı olduğunu birçok şirket ve müşterilerin menuniyetini göz önüne alarak öğrenebilir ve görebiliriz. Sektöründe her daim kaliteli işlere imza atan Çolakoğlu lojistik özellikle ülke içinde yapılan tüm nakliye organizasyonlarında müşterilerinin ilk tercihi olmuştur.

Doğru Ürün, Doğru Zaman ve Doğru Yer

Yukarıda başlıkta da adın geçen bu 3 hususu en iyi şekilde organize eden şirketimiz bunun yanında Lojistiğin temel kavramlarına ek olarak doğru kalite ve güveni de ekleyerek yoluna devam etmektedir. Evden eve nakliyat alanında da taşımacılık hizmetleri sunan şirketimiz 1970 yılından bu yana Lojistik alanında hem depolama hem de taşımacılık hizmetleri vermektedir.

Firmamız geniş araç filosu ve Türkiye’nin sayılı 5 ilinde merkez ofisler açarak sektöre kolaylıkla yön vermektedir. 81 ile rahatlıkla malzeme taşımacılığı hizmetleri sunan şirketimiz kapalı tırdan, açık tıra, kapalı kamyondan açık kamyonlara kadar her türlü araç tedariği sağlamaktadır. Yeter ki siz değerli iş ortaklarımız bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçerek istedikleri hizmeti anlatsınlar.

Çolakoğlu lojistik hakkında detaylı bilgileri firmamızın kurumsal web adresi olan https://www.colakoglunakliyat.com adresinden alabilirsiniz. Her zaman sizlere kapımız açıktır. 7/24 Hizmet aşkı ile hareket eden ekibimiz ile daima ülkemize lojistik alanında destek vermeye hazırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir