Neden çolakoğlu nakliyat

Çolakoğulları İle Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Çolakoğulları nakliyat olarak; 1956 yılından beri sizlere profesyonel evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktayız. Her konuda yeterli tecrübe ve beceriye sahip personellerimiz ile tüm ev eşyalarınız güvenli bir şekilde de montajı, paketlemesi ve yeni adresinizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Günümüzde, evden eve nakliyat hizmetlerinde her zaman kaliteli işlere imza atsak da firmamız; tüm eşyalarınızı profesyonelce taşısa da her zaman garantili bir hizmet için SİGORTA işlemlerini gerçekleştirmektedir. Şirketimiz tarafından nakliyat süreçlerinde ÜCRETSİZ EKSPERTİZ hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyetini; parasal değerlerden üstün kılarak yoluna devam etmektedir.

Şehir İçi ve Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şirketimiz; evden eve nakliyat hizmetlerini sadece İstanbul içinde yapmamaktadır. Aynı zamanda şehirler arasında da bu hizmetleri başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin her yerine profesyonel nakliyat hizmetlerini ulaştıran firmamız ile dilediğiniz taşımacılık hizmetlerini alabilirsiniz. Firmamız iller arasında taşımacılık hizmetlerini hem parsiyel hem de özel taşımacılık hizmetleri şeklinde iki bölümde de gerçekleştirmektedir

En Uygun Fiyat ile taşınmak için Hemen Bizden Teklif Alabilirsiniz

Merak Ettikleriniz

Nakliyat Sigortası Neleri Kapsar ve Zorunlumudur?

Firmamız Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri ile çalışmaktadır. Müşterilerimizin Dikkatine; Kullanılmış ev eşyaları için sigorta hizmeti yoktur. Bu konuda kaliteli ve profesyonel nakliyat firmalarını tercih etmenizde fayda vardır.

İstanbul'un Tüm İlçelerinde Evden Eve Nakliyat Hizmeti Veriyor musunuz?

Firmamız; İstanbul kuruluşlu bir firma olduğu için hem Avrupa hem de Anadolu yakasında ofislerini açarak tüm ilçelerimize evden eve nakliyat hizmetlerinde destek vermekteyiz.

Çolakoğulları Nakliyat Firmasının Diğer Nakliyat Şirketlerinden Farkı Nedir?

Firmamız kuruluşundan bu yana her zaman müşteri memnuniyetini parasal değerlerden önce geldiğine inanarak hizmetlerini yürütmüştür. Ve yürütmeye devam etmektedir. Temel amaç; Referans kazanarak müşteri portföyünü geniş tutmak.

Ev Taşıma Hizmetlerinde Fiyatları Etkileyen Kriterler Nelerdir?

Ev Taşımacılığında fiyatları belirleyen kriterler; kat oranları, mesafe, eşya miktarı ve sizlerin istemiş olduğu hizmet şekli. Bunun dışında bazı istisnai durumlar (mesafe, piyano, para kasası gibi ağır malzemeler) söz konusu olabilir. Bu yüzden en net fiyat teklifi ekspertiz sonucunda verilmektedir.

Ev Taşımacılığında Sunulan Hizmetler Nelerdir?

Ev taşımacılığında; Mobilyalarınızın söküm ve takım işlemleri , beyaz eşyalarınızın kurulum işlemleri, cam eşyalarınızın paketleme işlemleri, askılı elbise paketleme işlemleri gibi genel işlemlerin tamamı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

0
0,0 rating
Excellent0%
Very good0%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

Gerçek Kullanıcı değerlendirmeleri ile 1956 yılından beri MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ odakli profesyonel taşımacılık. 

Firmamız END Evden Eve Nakliyeciler Derneği Üyesidir.

Son Yorumlar

There are no reviews yet. Be the first one to write one.