Kurumsal

 1956 yılından günümüze kadar her alanda dolu dolu başarılar ile taşımacılık sektörünün bir numaralı firması olmuş durumdadır. Referanslı ve güvenilir hizmetleri ile Çolakoğulları kurumsal taşımacılık şirketini tanıyalım.

LÜTFEN TAKLİTLERİMİZE DİKKAT! Firmamızın İstanbul Maltepe dışında merkez ofisi bulunmamaktadır. Bazı şahısların eski firma ünvanımız olan ÇOLAKOĞLU Nakliyat ismini kullanmasından ve aynı zamanda inşaat firmamız ile ortaklığımızdan dolayı Markamızı ÇOLAKOĞULLARI KURUMSAL EV OFİS TAŞIMA DEPOLAMA VE İNŞAAT LTD. ŞTİ olarak değiştirmiş bulunmaktayız. Ayrıntılı detay almak için firmamızın yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

  KİLOMETRE TAŞLARIİlk Taşıma Aracımız Çolakoğlu
İlk Taşıma Aracımız Çolakoğlu

1956 Yılında İlk kamyonu ile ev taşımacılığı hizmetlerine başladık.

 İstanbul Maltepe bölgesinde şehir içi evden eve nakliyat hizmetleri ile nakliyat sektörüne start vermiştir.

Bu süre zarfında Anadolu ve Avrupa yakasında birçok taşıma hizmetleri gerçekleştirerek müşteri portföyü oluşturmaya başladık.Ankara Çolakoğulları Şube
Ankara Çolakoğulları Şube

1970 Yılından itibaren Ülkemizde karayolları ile ilgili birçok gelişmelerle ve firmamızın da artık İstanbul dışına taşacak seviyeye geldikten sonra ANKARA bölgesinde bir şube açarak bu bölgeden İstanbul Ankara arasında nakliyat hizmetlerine devam etmiştir.

Böylelikle firmamızın şehirler arası evden eve nakliyat macerası başlamış oldu.

 İlk Eşya Depolama Alanı
İlk Eşya Depolama Alanı

1990 Yılına kadar İstanbul ve Ankara bölgelerinde şehir içi ve iki İl arasında şehirler arası nakliyat hizmetlerini gerçekleştiren Çolakoğulları; müşteri talepleri ve sektörün gerekliliğini göz önüne alarak ilk depolama faaliyetlerine başlamış oldu.

Depolama alanında ilk depolama alanı İstanbul içinde yine merkez ofise yakın bir lokasyonda depolama alanı açmış oldu.

 

21. yüzyıl İtibari İle Yeni Hizmet Kollarını Bünyesine Eklemeye BaşladıOfis Taşıma Şirketleri
Ofis Taşımacılığı Şirketleri

2002 yılından itibaren kurumsal bir kimliğe bürünen firmamız 1970’li yıllarda küçük işletmelere nakliye desteği veriyor iken 2002 yılından itibaren kurumsal şirketlere taşımacılık hizmetleri sunmaya başlamıştır.

Günümüzde ofis taşımacılığı hizmetleri diye adlandırılan bu hizmeti sürekli hale getirerek; evden eve nakliyat hizmetleri ile beraber sistemli olarak gerçekleştirmeye başladık.İzmir İlk Ofis Çolakoğlu
İzmir İlk Ofis Çolakoğlu

2004 yılından itibaren Şehirler arası nakliyat hizmetlerini İstanbul ve Ankara dışında başka illere de sağlamaya başlamıştır.

.Karşıyaka ilçesinde şube olarak açmış olduğu ofis ile İZMİR halkına hızlıca profesyonel nakliyat hizmetlerinde destek vermeye başlamıştır.

 İlk Eşya Depolama Alanı
İlk Eşya Depolama Alanı

2010 Yılında depolama faaliyetlerindeki yetersizliklere istinaden firmamız hem Anadolu hem de Avrupa yakasında depolama faaliyetlerinin yoğunlaşması ile beraber bazı ilçelerimizde depolama tesislerini inşaa etmiştir.

Özellikle kentsel dönüşüm ile birlikte en çok depolama hizmeti sunan nakliyat firmalarının başında gelmekteyiz.

 Uluslararası Evden Eve Nakliye
Uluslararası Evden Eve Nakliyat

2015 Yılından itibaren evden eve nakliyat hizmetlerimiz Türkiye’nin dışına çıkararak Uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerini faaliyete geçirdik.

Birçok acente ile yaptığımız iş ortaklığı ile bugün Avrupanın tamamı başta olmak üzere yine belli başlı ülkelere taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

 Lojistik Şirketi
lojistik

2017 Yılından itibaren kurumsal şirketlerin lojistik anlamda firmamızdan istemiş oldukları özel desteklerinden dolayı firmamız evden eve nakliyat, ofis taşıma ve eşya depolama hizmetlerinden aldığı tecrübe ile Lojistik hizmetlerine soyunmuştur.

Şirketimiz gün geçtikçe büyüyerek sizlere her taşımacılık hizmetinde profesyonel destek vermeye çalışmaktadır. Çolakoğulları nakliyat firması olarak adımızı her taşımacılık hizmetinde duymanız için sürekli olarak yenilikler gerçekleştirmekteyiz.

 

Firmamızı Twitter, Facebook ve İnstagram hesaplarımız üzerinden de takibe alabilirsiniz.

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE DAİMA HİZMETİNİZDEYİZ…. 

 

 

 

 

 

Müşteri Memnuniyeti

5
5,0 rating
Mükemmel 100%
Çok İyi0%
Ne İyi Ne Kötü0%
Çok Kötü0%
Berbat0%

Gerçek Kullanıcı değerlendirmeleri ile 1956 yılından beri MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ odakli profesyonel taşımacılık. 

Firmamız END Evden Eve Nakliyeciler Derneği Üyesidir.

Son Yorumlar

No Title

5,0 rating
7 Haziran 2020

Verilen hizmetten memnun kalmamak elde değil işim gereği 2-3 yılda bir taşınırım. Sonunda aradığım hizmeti buldum.

Mehmet Aktürk