İster Kamyon İster Kamyonet Kiralayın

Sektörümüzün en büyük araç filosuna sahip olan Çolakoğlu nakliyat firması, taşımacılık hizmetlerine hız vermeden devam etmektedir. Firmamız taşımacılık hizmetlerine göre garaç içerisinde bulundurmuş olduğu kamyon ve kamyonetlerini kiralama hizmetine giriş yapmıştır.

ister kamyon ister kamyonet olsun hangi çeşidi tercih ederseniz dilediğiniz kadar kiralama yoluna gidebiliriz. Her konuda uzman olan ve müşteri memnuniyetini sağlayan firmamız sizlere gerekli konularda destek sağlamaktadır. Firmamız kiralama işlemlerinde ister günlük, ister aylık isterseniz de yıllık olarak kiralamaktadır. Gerekli konularda anlaşmalar sağlandığı taktirde aynı gün kiralama işlemleri yapılabilir. Kamyon ve kamyonet kiralama işlemlerinde firmamız sizlere hızlı bir şekilde çözümler sağlamaktadır.

1970’Ten Beri Araç Kiralama

Sizde bu konuda kurumsal şirketinize araç kiralama hizmeti almak istiyorsanız, firmamız sizlere her konuda yardımcı olmaktadır. Firmamızın kurumsal web adresinden ( https://www.colakoglunakliyat.com)  istediğiniz hizmeti seçebilir ve bu konuda dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.  1956 yılından bu yana nakliyat sektöründe önemli işlere imza atan firmamız kiralama hizmetlerinde de sizlere gerekli desteği sağlamaktayız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir