Hızlı Teklif AL
Hemen Teklif Formuzu Doldurarak Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.
TEKLİF FORMU

İzmir İstanbul Evden Eve Nakliyat

İzmir İstanbul Evden Eve Nakliyat

İZMİR İSTANBUL ARASI TAŞIMA ŞİRKETİNİZ: ÇOLAKOĞLU NAKLİYAT

Türkiye’nin sayılı lojistik firmalarından biri olan Çolakoğlu nakliyat ile İzmir İstanbul arası evden eve nakliyat, ofis taşıma hizmetleri yapmak istemez misiniz? Çolakoğlu nakliyat güvencesi ile sigortalı bir taşıma hizmeti almak istemez misiniz?

1956 yılında sektöre atılan ve gün geçtikçe adını tüm Türkiye’ye duyuran Çolakoğlu ailesi siz değerli iş ortaklarımıza taşımacılık hizmetleri konusunda her zaman özen göstermiştir. Profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile şehir içi ve şehirler arası taşıma hizmeti veren Çolakoğlu ile ev taşımacılığı hem hızlı hem de güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

Firmamız İzmir İstanbul arası hem özel taşıma hem parsiyel taşıma hizmeti vermektedir. Özel taşıma ve Parsiyel taşıma hizmetleri hakkında da detaylı bilgi sahibi olmak için; 444 65 02.

İZMİR İSTANBUL ARASI TAŞIMA SÜRESİ SADECE 1 GÜN

Çolakoğlu İzmir

Evet, ülkemizde bazı bölgeler arası taşıma mesafeleri yeni yapılan yollar ile git gide kısalmıştır. Bunlardan biri de şüphesiz ki İzmir İstanbul arası mesafedir. Çolakoğlu nakliyat bu mesafeyi hızlı bir şekilde değerlendirerek araç filosunun genişliği ve yüksek model araçlar ile siz değerli iş ortaklarımıza taşıma hizmetini hızlı bir şekilde vermektedir.

İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmetlerinde de aynı şekilde hareket eden Çolakoğlu ailesi, ev eşyalarınızın paketleme işlemlerini özel malzemeler ile gerçekleştirmektedir. Yılların vermiş olduğu birikim ile hareket eden her konuda sizlere destek veren ve bilgi sahibi olmanızı sağlayan kurumsal bir aile şirketiyiz. Çolakoğlu nakliyat güvencesinde İstanbul İzmir arası evinizi taşıtmak isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresi olan https://www.colakoglunakliyat.com  adresine giriş yapabilirsiniz.

 

23 Temmuz 2017
İzmir İstanbul Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
724 kez görüntülendi