İstinye evden eve nakliyat hizmetimiz ile İstanbul’un Sariyer ilçesinde bulunan ve sahil semti olan İstinye’de sizlere hizmet sunmaktan gurur duymaktayız. 1956 yılında İstanbul merkezli kurulan Çolakoğulları Nakliyat olarak en temel hizmetimiz evden eve nakliyat hizmetimizdir ve İstinye evden eve taşımacılık hizmetimiz ile yıllardır sizlere hizmet sunmaktayız. Yıllardır sunduğumuz taşımacılık hizmetinde kurumsal kimliğimiz ve profesyonel çalışanlarımız ile ev taşımacılığı konusunda İstanbul’da parmakla gösterilen firmaların başında gelmekteyiz.

İstanbul başta olmak üzere tüm il ve ilçelerde hizmet ağımız bulunmaktadır. İstinye evden eve nakliye hizmetimiz ile ev, villa, dubleks veya tripleks, rezidans ve birçok alanda eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını geniş araç filomuz ve profesyonel çalışanlarımız ile sağlamaktayız.

İstinye Evden Eve Nakliyat istinye nakliyat şirketleri İstinye evden eve taşımacılık İstinye evden eve nakliyta
İstinye Evden Eve Nakliyat

İstinye Nakliyat Şirketleri

İstinye nakliyat şirketleri evden eve nakliyat sektöründe hızlı bir şekilde artış göstermektedir. Nakliyat şirketlerinin sayısının hızla artması maalesef ki kalitenin artması anlamına gelmemektedir.

Yıllarca emek vererek aldığınız eşyaların taşınması süreci sizler için strese yol açmaktadır. Yeni bir ev ve yeni bir hayata geçiş sürecinde taşınma işleminizi sorunsuz bir şekilde halletmek istemektesiniz. Eşyalarınızın zarar görmeden hızlı bir şekilde taşınmasını, zarar görmesi durumunda muhatap bulmanız en çok düşünülen konu olmaktadır. İstinye evden eve taşıma hizmetimiz ile kurumsal yapımız ve alanında uzman çalışanlarımız ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Eşyalarınızın zarar görmemesi adına kaliteli ve özel ekipmanlar kullanmaktayız. Eşyalarınızın olası zararlarının giderilebilmesi için taşıma sigortası Allianz tarafından yapılarak sizlerin emeklerinizin garanti altına alınmasını sağlamaktayız. Evden eve nakliyat süreçlerini firmamızın ana sayfasından da takip edebilirsiniz.

İstinye Evden Eve Taşımacılık

İstinye evden eve taşımacılık alanında kaliteli ve nitelikli hizmet anlayışımız ile stresli olan taşınma sürecinde teknolojinin tüm imkanlarını kullanmaktayız. Eşyalarınızın çizilmesi veya kırılmasının önüne geçebilmek adına özel ambalajlar kullanmaktayız. Eşyalarınızın monte-demonte işlemlerinde beyaz eşya ve mobilya alanlarında uzman çalışanlarımız hassa bir şekilde çalışmaktadır. Bu durum da eşyalarınızın sökülmesi ve tekrar kurulması sırasında hasar görmesi durumunun önüne geçmektedir.

İstinye evden eve nakliyat alanında İstanbul’da parmakla gösterilen firmaların başında gelmekteyiz. Sizler de web sitemizde bulunan referanslar kısmını inceleyerek hizmetlerimizin kalitesi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamızın tüm taşımacılık hizmetlerini İnstagram sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Evden eve nakliyat ile ilgili fiyatlandırmalar sistem üzerinden yapılmaktadır. Sitemize girerek ev taşıma fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz

evden eve nakliyat hizmetleri Çolakoğulları güvencesinde profesyonelce ve sistemli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Hemen bilgi alabilirsiniz.

evden eve nakliyat fiyatları; mesafe, sistem, hizmet türü gibi birçok duruma göre değişmektedir. Bu konuda kendi durumunuzu anlatarak bizden fiyat alabilirsiniz.

Evden eve nakliyat sigortası dar ve geniş kapsamlı olarak iki bölüme ayrılır. Bu konuda sigorta firmalarından da destek alabilirsiniz. Hemen tıklayınız.

nakliyat fiyatları sizlerin bizlere vereceği bilgiler doğrultusunda belirlenmektedir. Nereden nereye, ne kadarlık bir mesafe gibi birkaç soru sorulması gerekecektir.

evden eve taşımacılık hizmetleri profesyonel ekiplerimizce sistemli bir şekilde söküm ve paketleme işlemleri yapılarak yeni adreste kurulum işlemleri ile sonlandırılmaktadır.

ev taşıma fiyatları bölgesel olarak değişmektedir. Bunun yanı sıra eşya miktarı, sigorta bedeli ve kat durumları da bir etken sayılmaktadır.

nakliye; bir yerden başka bir yere insanların ev eşyalarının taşınması demektedir. Sadece eşya değil, aynı zamanda insan taşımacılığı gibi nakliye durumları da vardır.

ofis taşımacılığı belli bir sistem üzerine kurularak tüm eşyalarınızı sistemli bir şekilde bir yerden başka bir yere taşınarak yapılmaktadır.

blank