1956’DAN BERİ İSTANBUL’UN TÜM SEMTLERİNDEYİZ.

İstanbul’un vazgeçilmez nakliyat firmaları arasında yer alan Çolakoğlu nakliyat, 1956 yılından bu yana kurulmuş olduğu bölgede taşımacılık hizmetlerini geliştirmektedir. Firmamız yapmış olduğu tüm hizmetleri, İstanbul’un tüm semtlerinde başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Her zaman ekibi ve araç filosu ile taşımacılık hizmetlerine yön veren firmamız başarılı iş akışını sadece ev ve ofis taşımacılığına değil, aynı zamanda fuar, üniversite, hastane gibi kurumsal yerlere de vermiştir. Firmamız İstanbul’un en iyi evden eve nakliyat firması ödülünü yıllar önce almıştır. Bu başarısını sadece yıllar önce değil, hala günümüze kadar sürdürebilmektedir.

FLORYA Bölgesinden Başladık. Tüm Semtlere Yayıldık.

1956 Yılından bu yana İstanbul’un tüm semtlerinde taşımacılık ağını sürdürmektedir. Florya bölgesinden Etiler bölgesine oradan Acıbadem bölgesine hatta Tuzla bölgesine kadar her alanda ev taşımacılığı hizmetini sunmaktadır. Firmamız ilk başlarda Florya bölgesinde taşımacılık hizmetleri sunduğu için insanlar tarafından Florya evden eve nakliyat şirketi olarak anılmaktaydı. Daha sonra firmamız yapmış olduğu hizmetler ve tanıtımlar ile artık sadece florya bölgesi değil, İstanbul’un tüm semtlerinde evden eve taşıma hizmeti veren bir nakliyat firması haline gelmiştir. Firmamız şehirlerarası evden eve nakliyat şirketleri arasında bilinen ve güvenilen bir nakliye firması olmasından dolayı her zaman gönül rahatlığı ile Çolakoğlu nakliyat ile çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

Sizde Çolakoğlu nakliyat firması ile ev taşımacılığı hizmetlerini almak istiyorsanız tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresi olan https://www.colakoglunakliyat.com adresine giriş yaparak hizmetlerimizi detaylı bir şekilde inceleyerek istediğiniz  zaman ücretsiz expertiz talebinde bulunabilir, taşıma işlerinizi başlatabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments