Hızlı Teklif AL
Hemen Teklif Formuzu Doldurarak Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.
TEKLİF FORMU

İstanbul’un En İyi Nakliyat Şirketi

İstanbul’un En İyi Nakliyat Şirketi

İstanbul’un En İyi Evden Eve Nakliyat Şirketi

Türkiye’de taşımacılık sektörüne damga vuran Çolakoğlu nakliyat ile tanıştınız mı? Ülkemizde 1956 yılından bu yana profesyonel evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetleri sunan ve yıllar geçtikçe hem eşya depolama hem de uluslararası alana yayılan bir şirket haline gelmiştir. İstanbul bölgesinde kurulan ve hem Anadolu hem Avrupa yakasında şubeleri bulunan geniş filosu ve uzman kadroları ile siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermekteyiz.

Taşımacılık sektöründe başarılı bir grafik çizen firmamız ev taşımacılığı hizmetlerinde en önemli husus olan kalite ve uygunluğu bir arada tutmuştur. Bu yüzden sadece zengin insanlar değil, bütçesi düşük olan insanlara da aynı kaliteyi sağlamıştır. İstanbul bölgesinde yıllardır hizmet veren Çolakoğlu nakliyat, ev taşımacılığında her türlü kaliteli malzemeyi kullanmıştır. Teknolojinin nimetlerinden de faydalanarak dışarıdan asansörlü sistemi de Türkiye’ye getiren ilk nakliyat şirketi olmuştur. Çolakoğlu nakliyat sadece İstanbul değil Türkiye’nin her yerine adını duyurmuştur. Başarılı iş dünyasında her zaman taktir ile karşılanan bir nakliyat şirketi olmuştur. Aynı zamanda yapmış olduğu ofis taşımacılığı işlemlerinde de bunu en iyi şekilde göstermiştir. Bünyesinde bulunan tüm elemanlar şirketin yetkilisi edasında hareket ederek siz değerli müşterilere en iyi şekilde hizmet vermektedir.

1956’DAN BERİ İSTANBUL’DA HİZMET VERMEKTEYİZ.

İstanbul evden eve nakliyat denildiğinde Google arama motorunda bile Çolakoğlu nakliyat ile karşılayabilirsiniz. Çünkü her açıdan başarılı bir nakliye firması olmuştur. Son yıllarda özellikle kentsel dönüşüm ile birlikte eşya depolama hizmetine de el atmıştır. Sizde Çolakoğlu nakliyat ile İstanbul bölgesinde ev taşıma hizmeti sunmak isterseniz tek yapmanız gereken Çolakoğlu nakliyat firmasına başvurmanızdır. Ayrıca firmamızın kurumsal web adresi olan http://www.colakoglunakliyat.com adresine giriş yaparak hem referanslarımızı hem paketleme hem araçlarımızın resimlerini görebilirsiniz.

30 Nisan 2017
İstanbul’un En İyi Nakliyat Şirketi için yorumlar kapalı
511 kez görüntülendi