1956’Dan Beri İstanbul’un Tüm İlçelerinde Taşımacılık

İstanbul’da hizmet verdiğimiz ilçelere baktığımızda 39 ilçenin tamamına hizmetlerimiz devam etmektedir. Türkiye’nin en eski ev taşıma şirketi olan Çolakoğulları nakliyat firması, geçmişten günümüze dek kurulmuş olduğu İstanbul ilinde profesyonel nakliyat hizmetlerine her geçen yeni ilçeler ekleyerek taşımacılık hizmetlerini İstanbul’un tüm sokaklarına kadar inmiştir.  Her açıdan profesyonel olarak çalışan şirketimiz sizlere ev, ofis taşıma ve depolama hizmetlerini sistemli bir şekilde sağlamaktadır.

1956’Dan Beri İstanbul’un Tüm İlçelerinde Taşımacılık

Yılların deneyimli ve güvenilir ekibi ile sizlere kaliteli ve düzgün bir şekilde nakliye hizmetlerini sağlamaktadır. Şirketimiz her açıdan sizlere özel taşımacılık fırsatlarını elde edebilirsiniz. İstanbul’un en eski evden eve taşımacılık şirketi olan Çolakoğulları nakliyat firması, Özellikle Sarıyer evden eve nakliyat hizmetini sunmak adına şubesini açarak bu alanda tüm müşterilere hizmet yönlendirmektedir. Firmamız Sarıyer’in tüm alanlarında hizmetlerini sigortalı bir şekilde sunmaktadır.

Firmamız Avrupa yakasında profesyonel hizmetlerini detaylı bir şekilde sunmak adına Beşiktaş ilçesinde de gerçekleştirmektedir. Firmamız Beşiktaş evden eve nakliyat şirketi olarak sizlere her açıdan detaylı hizmetlerini sağlamaktadır. Firmamız bu hizmetleri düzenli ve sistemli bir şekilde sağlamaktadır. Beşiktaş evden eve nakliyat şirketi olarak tüm profesyonel ekibimiz ile bu bölgede 7/24 hizmet sağlamaktadır.

İstanbul'da Hizmet Verdiğimiz İlçeler
İstanbul’da Hizmet Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’un Tüm İlçelerinde Evden Eve Nakliyat

Firmamız Anadolu yakasında bir kaç yerde şubeleri olduğu gibi Maltepe bölgesinde de merkez ofisimiz bulunmaktadır. Firmamız ev taşımacılığı hizmetlerinde özellikle Kadıköy bölgesinde bu hizmetleri en iyi şekilde yürütmektedir. Kadıköy evden eve nakliyat olarak tüm Kadıköy bölgesinde profesyonel hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Şirketimiz tüm bu hizmetleri sigortalı bir şekilde sağlamaktadır.

Firmamız kuruluş yeri olan Maltepe bölgesinde hizmetlerini hala devam ettirmektedir. Sizlere daima profesyonel hizmetler sunan şirketimiz Maltepe bölgesinin bir simgesi haline gelmiştir. Araç filolarından tutun, tüm ekiplerinin olduğu yer olan şirketimiz bu bölgede bilinen ve güvenilen nakliyat şirketlerinin başında gelmektedir.

İstanbul’da hizmet verdiğimiz tüm ilçeler merkez ofislerimizden yönlendirme yapmaktayız. Firmamızın merkez ofis adresi: Bağlarbaşı mah kumru sokak no: 17/A Maltepe/İstanbul / 444 65 02 / bilgi@colakoglunakliyat.com adresinden firmamıza ulabilirsiniz. aşağıda bulunan bağlantı üzerinden de firmamızın merkez ofisine konum üzerinden gelebilirsiniz. https://goo.gl/maps/HFFt7fLgPzQ2 

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments