Hızlı Teklif AL
Hemen Teklif Formuzu Doldurarak Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.
TEKLİF FORMU

İstanbul Ofis Taşıma

İstanbul Ofis Taşıma

İSTANBUL’UN EN İYİ OFİS TAŞIMA FİRMASIYIZ.

İstanbul merkez ofisli bir ofis taşıma şirketi olan Çolakoğlu nakliyat, siz değerli iş ortaklarımızın İstanbul bölgesinin ofis taşıma firmasıdır. 

1956  yılında nakliyat sektörüne atılan Çolakoğlu ailesi ilk kuruluş yeri olan İstanbul bölgesine hem ilk yeri hem de büyük şehirlerimizden biri olması adına büyük önem vermektedir. Yapılan hizmetler ve geçen yıllar ile birlikte kurumsal ofis taşımacılığı hizmetlerine büyük önem vermiştir. Özellikle İstanbul bölgesinde bulunan tüm kurumsal şirketlere taşımacılık hizmetlerinde önemli destekler sunmuştur. Başarılı ve güvenilir ekibi ile daima başarılı olan Çolakoğlu nakliyat ve Ailesi İstanbul Ofis Taşıma şirketi olarak tüm insanlar tarafından benimsenmiştir. Firmamız tüm taşımacılık hizmetlerinde garantili olarak hareket etmektedir. Ofisinizin tüm eşyalarını ve binayı A’dan Z’ye sigortalayan Çolakoğlu nakliyat, sizleri ve eşyalarınızı emin ellerde taşımaktadır.

 

İstanbul Ofis Taşıma

İstanbul Ofis Taşıma Firmasıyız.

Artık ülkemizde bilinen kurumsal kimliği olan bir nakliyat şirketiyiz. Bu yüzden yapılacak ve yapılmakta olan tüm hizmetlerimizde özellikle dikkat etmekteyiz. Çolakoğlu nakliyat denildiğinde akla her zaman ofis taşımacılığı hizmetlerinin gelmesi firmamız adına büyük bir sevinç ve gururdur. Çolakoğlu nakliyat, özel taşıma hizmetlerinde daima geniş araç filosu ile sizlere hizmet vermektedir.  Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerinde sizlere her türlü kurumsal hizmeti sunmaktadır.

İstanbul Bölgesinde Sunulan Hizmetler

Öncelikle firmamız 1970 yılından kurulma sebebi genel müdürlüklerin kişisel ve özel mobilyalarını taşıma hizmeti ile başlamıştır. Daha sonra ofis taşımacılığı, laboratuvar taşımacılığı, askılı elbise taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, müze taşımacılığı, üniversite taşımacılığı gibi alanlara yönelmiştir. Böylece hizmet ağını genişletmiştir. Sizde İstanbul içinde ofis taşıma hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız firmamızın kurumsal web adresinden https://www.colakoglunakliyat.com/ofis-tasimaciligi.html bağlantısına tıklayarak ofis taşımacılığı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

15 Mayıs 2017
İstanbul Ofis Taşıma için yorumlar kapalı
854 kez görüntülendi