İstanbul İzmir Taşıma Şirketleri
İstanbul İzmir Nakliyat Şirketleri

İstanbul İzmir arası parça eşya taşımacılığı hizmetlerini ülkemizde ilk gerçekleştiren firma; Çolakoğulları nakliyat şirketidir. 1956 yılından beri ev taşımacılığı hizmeti veren firmamız 1980 yılından itibaren özellikle İstanbul İzmir arası parça taşımacılığı hizmetlerine başlamıştır. Bu konuda yeterli profesyonelliği sağlayan firmamız ile günümüzde en çok tercih edilen şirket konumuna gelmiştir.

İstanbuk İzmir Arası Parça Eşyanız Mı Taşınacak?

Aradığını bilgi burada bulabilirsiniz. Sektörün vazgeçilmez kurumsal evden eve nakliyat firması olan Çolakoğlu nakliyat ile İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat hizmetlerini gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. 1956 yılından bu yana sektörde önemli işlere imza atan ve özellikle İstanbul İzmir ve Bodrum arasında taşımacılık hizmetleri sürekli bir hale getiren şehirler arası ev taşımacılığında tecrübe kazanmış bir nakliyat firması ile çalışmak istemez misiniz?

Çolakoğlu nakliyat, İstanbul’un en köklü ev taşıma firmalarından biridir. Özellikle ev ve ofis taşımacılığı konusunda profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile hareket etmesi bakımından daima güvenilir bir taşımacılık şirketi olmuştur.

İstanbul İzmir Ev Nakliye
İstanbul İzmir Ev Taşıma

İstanbul İzmir Arası Parça Eşya Taşımacılığı

bu konuda oldukça profesyonel olan Çolakoğlu nakliyat, parsiyel taşıma yani parça eşya taşımacılığını kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ekibimiz tarafından gerekli organizasyonlar yapılarak plan ve programlı bir şekilde hareket edilmektedir. Parsiyel taşımacılık aslında bakıldığında çok kolay gözüken bir kargo yöntemi gibidir. Fakat taşınan malzeme ev eşyası olduğu için bu konuda firmamız oldukça titiz bir şekilde hareket etmektedir.

Yılların Tecrübesi İle Hareket Edebilirsiniz

Firmamız parsiyel taşımacılık hizmetleri sunarken her müşteri için ayrı ayrı sigortalama işlemleri yapmaktadır. Eşyalarınızın miktarı ve değeri kadar sigortalatmaktadır. Çolakoğlu nakliyat, böylece güvenli bir şekilde evinizin parça eşyalarını taşımaktadır. Sizde İstanbul İzmir arası parça eşya taşımacılığı işlemini yaptırmak isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresi olan  https://www.colakoglunakliyat.com/istanbul-izmir-evden-eve-nakliyat.html adresine giriş yaparak İstanbul ve İzmir arası nakliye hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Erol
Erol
26 Haziran 2020 22:30

İzmirden İstanbul’a yükünüz varmi pazar dönecek aracim fort 350 l