İstanbul Evden Eve Taşımacılık
İstanbul Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin her bölgesinde yüzlerce nakliyat şirketi olduğunu biliyoruz. Eskiden İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinin lojistik hizmetlerinin en alt tabakası olarak görülmekteydi. Fakat; son yıllarda ev taşıma firmalarının zamanla kendilerini geliştirmesi; ülkemizin 81 iline dağılıp tüm illerde faaliyetlerde bulunması ile evden eve nakliyat hizmetlerini lojistik sektöründen bağımsız bir hale getirmiştir.

İstanbul’da Profesyonel Nakliyat Şirketiyiz

Çolakoğlu nakliyat firması olarak da bu hizmeti bir sektör haline getirmiş bulunmaktayız. Bu konuda büyük katkımızın olması şirketimiz adına gurur verici bir durumdur. Firmamız aslında bir İstanbul evden eve taşımacılık şirketiyiz. Yıllardan beri ülkemizin hemen hemen her yerde kaliteli hizmetlerimiz ile sektörümüze önemli hizmetler sunmuş bulunmaktayız. Ülkemizin en kaliteli firmalarından biri olan; çolakoğulları ile çalışmalarınızı gerçekleştirmek isterseniz tek yapmanız gereken firmamıza bir mesaj yada telefon göndermenizdir.

İstanbul Nakliyat Şirketleri
İstanbul Nakliyat Şirketleri

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi

Ülkemizde her sektörde sektörünün en iyisi vardı. Buna yaptığımız araştırmalar, aldığımız hizmetler ile karar verebiliriz. Bu şekilde baktığımızda; evden eve nakliyat sektöründe de kendini en iyi şekilde organize ediyoruz. Ve bu işi gerçekten çok iyi yapabilen bir nakliyat şirketiyiz. Firmamız sadece ev taşımacılığı değil aynı zamanda arşiv taşımacılığı, fabrika taşımacılığı ve kurumsal ofis taşıma hizmetleri sunmaktayız.  Deneyimli ve kadrolu personellerimiz ile tüm ev eşyalarınızı düzenli bir şekilde paketleyen ve yeni adrese götürüp yerleştiren bir nakliyat şirketiyiz.

İstanbul Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat 

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat
İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

Sizde Çolakoğlu nakliyat firmasının hizmet alanını araştırarak ne kadar başarılı olup olmadığını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Her zaman hizmet sektörüne büyük önem veren Çolakoğlu nakliyat ve çalışanları ile sizde çalışmalarınızı yürütmek isterseniz https://www.colakoglunakliyat.com adresine giriş yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamızın kurumsal web adresinden detaylı bir şekilde bilgi aldıktan sonra hızlı bir şekilde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız aynı zamanda paketleme hizmetleri de sunmaktadır.

Firmamızın merkez ofis adresi; Bağlarbaşı mah kumru sokak no: 17/A Maltepe/İstanbul / 444 65 02 / bilgi@colakoglunakliyat.com adresinden firmamıza ulaşabilirsiniz. aşağıda bulunan bağlantı üzerinden de firmamızın merkez ofisine konum üzerinden gelebilirsiniz. https://goo.gl/maps/HFFt7fLgPzQ2 

 

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
9 Nisan 2020 11:33

[…] Fakat doğru firmayı seçmek her zaman kolay değildir. Tüm Türkiye’de profesyonel İstanbul evden eve nakliyat şirketleri bulunmakla beraber bu işi profesyonel anlamda yapmayan ama sektörde yer alan çok […]