İstanbul’da Profesyonel Nakliyat Şirketiyiz

Türkiye’nin her bölgesinde yüzlerce nakliyat şirketi olduğunu biliyoruz. Eskiden İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinin lojistik hizmetlerinin en alt tabakası olarak görülmekteydi. Fakat son yıllarda ev taşıma firmalarının zamanla kendilerini geliştirmesi ülkemizin 81 iline dağılıp tüm illerde faaliyetlerde bulunması ile evden eve nakliyat hizmetlerini lojistik sektöründen bağımsız bir hale getirmiştir.

Çolakoğlu nakliyat firması olarak da bu hizmeti bir sektör haline getirmiş bulunmaktayız. Bu konuda büyük katkımızın olması şirketimiz adına gurur verici bir durumdur. Firmamız aslında bir İstanbul evden eve nakliyat şirketiyiz. Yıllardan beri ülkemizin hemen hemen her yerde kaliteli hizmetlerimiz ile sektörümüze önemli hizmetler sunmuş bulunmaktayız. Ülkemizin en büyük hizmet sektörlerinden biri olan şirketimiz ile çalışmalarınızı gerçekleştirmek isterseniz tek yapmanız gereken firmamıza bir mesaj yada telefon göndermenizdir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat
İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi

Ülkemizde her sektörde sektörünün en iyisi vardı. Buna yaptığımız araştırmalar, aldığımız hizmetler ile karar verebiliriz. Bu şekilde baktığımızda evden eve nakliyat sektöründe de kendini en iyi şekilde organize eden ve bu işi gerçekten çok iyi yapabilen bir nakliyat şirketi de ki o da Çolakoğlu nakliyat firmasıdır. Firmamız sadece ev taşımacılığı değil aynı zamanda arşiv taşımacılığı, fabrika taşımacılığı ve kurumsal ofis taşıma hizmetleri sunmaktayız.  Deneyimli ve kadrolu personellerimiz ile tüm ev eşyalarınızı düzenli bir şekilde paketleyen ve yeni adrese götürüp yerleştiren bir nakliyat şirketiyiz.

Sizde Çolakoğlu nakliyat firmasının hizmet alanını araştırarak ne kadar başarılı olup olmadığını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Her zaman hizmet sektörüne büyük önem veren Çolakoğlu nakliyat ve çalışanları ile sizde çalışmalarınızı yürütmek isterseniz https://www.colakoglunakliyat.com adresine giriş yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamızın kurumsal web adresinden detaylı bir şekilde bilgi aldıktan sonra hızlı bir şekilde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız aynı zamanda paketleme hizmetleri de sunmaktadır.

Firmamızın merkez ofis adresi: Bağlarbaşı mah kumru sokak no: 17/A Maltepe/İstanbul / 444 65 02 / bilgi@colakoglunakliyat.com adresinden firmamıza ulabilirsiniz. aşağıda bulunan bağlantı üzerinden de firmamızın merkez ofisine konum üzerinden gelebilirsiniz. https://goo.gl/maps/HFFt7fLgPzQ2 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir