İstanbul Erzincan Evden Eve Nakliyat

İstanbul Erzincan Evden Eve Nakliyat

İstanbul Erzincan Arası Nakliye Hizmetleri

Ülkemizde 81 il arasında evden eve nakliyat hizmetlerini yürüten bilen nadir firmalardan biri de Çolakoğlu nakliyat firmasıdır. 1956 yılında başlamış olduğu nakliye hizmetlerinde önce İstanbul içi daha sonra yolların yapılması ve ulaşımın gelişmesi ile Ankara ve İzmir hızlıca yani günümüze gelindiğinde tüm Türkiye olmuştur.

Kuruluşundan bu yana sektörüne önemli ölçüde hizmet vermeye çalışan ve günümüz nakliyat sektöründe en iyi olmayı hedefleyen şirketimiz, profesyonel evden eve nakliyat hizmetlerini her yerde olduğu gibi Erzincan bölgesinde de sürdürmüştür. İstanbul Erzincan arası nakliye organizasyonlarında profesyonelce hareket eden bir sorun teşkil etmeden taşımacılık organizasyonlarını yerine getirmiştir. Artık İstanbul Erzincan arası evden eve nakliyat hizmetlerini kim yapar demeye gerek yoktur. Çünkü firmamız bu alanda en bilindik nakliyat şirketi haline gelmiştir.

Firmamız her yaz İSTANBUL – ERZİNCAN arası parça ve tam eşya taşımacılığı hizmetlerinde %20 indirim sağlayan kampanyalar ile sizlere katkıda bulunmaktadırlar.. 

İstanbul Erzincan Evden Eve Nakliyat

Erzincan Bölgesinin Vazgeçilmez Nakliyat Şirketi!

Bir İstanbul firması olarak yaklaşık 1000 KM mesafede bulunan bir ilimize hizmet vermemizin en büyük sebebi müşterilerimizi iş, yaşam hayatlarında ne tarafa gideceklerse onlara nakliyeleri konusunda gerekli desteği sağlamak içindir. Çünkü firmamız her daim kendi ile barışık, müşterilerine sadece müşteri gözü ile değil, aynı zamanda iş yaptığı arkadaş, ağabey, abla ve kardeş gibi görmektedir. Nakliye süreçlerinin en kadar meşakkatli bir iş olduğunu herkes bilir ama firmamız bunu müşterilerine yansıtmamak adına her türlü kolaylığı sağlamaya çalışır.

Sizde İstanbul’dan Erzincan’a yolunuz düşerse, bir nakliyat şirketi ile anlaşmadan önce Çolakoğulları nakliyat şirketine danışın size her zaman destek verecek en iyi nakliyat şirketi olduğumuzu asla unutmayın! Detaylı bilgileri firmamızın kurumsal web sayfası olan https://www.colakoglunakliyat.com adresinden alabilirsiniz.  Ayrıca bizi https://www.facebook.com/ColakogluNakliyat adresimizden de takip edebilirsiniz.

05 Nisan 2019
İstanbul Erzincan Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
180 kez görüntülendi