TÜM TÜKETİCİLERİN DİKKATİNE;

Evden Eve Nakliyat Alanında İsim Yapmış Olan Şirketimize Karalama Kampanyası Yapan Şahıslara Dikkat Etmeleri Önemle Rica Olunur.

GERÇEK ÇOLAKOĞLU NAKLİYAT KİMDİR?

Geçmişten günümüze kadar taşımacılık sektöründe önemli bir konuma gelen Çolakoğlu nakliyat ismi, şu aralar bazı kendini bilmezler tarafından sahiplenme evresine geçmiştir. Firmamızın yıllardır bu konuda vermiş olduğu emeğe saygısı olmayanlar tarafından farklı yollarla gerçekten sahibiymiş gibi hareket eden insanlara karşı durmak adına bazı önlemler almıştır.

Firmamız Büyüdükçe Mirasçılarının da Sayısı Arttır.

Daha önce KAĞITHANE bölgesinde mahalle kamyoncusu olarak önce mahalle arasında ev taşıma sonrasında da teksil taşımacılığı yapan şahıslar daha sonraları firmamızın tüm Türkiye’ye yaymış olduğu Çolakoğlu nakliyat ismi ile evden eve nakliyat işine girmişlerdir. Bu şahıslar yıllar sonra Çolakoğlu ismini büyüten şirketimize karşı cephe alarak sözde Çolakoğlu isminin sahibiyiz ve taklit ediliyoruz kampanyası ile firmamızı karalamaktadırlar.  Sonradan kendilerine aldıkları www.colakoglunakliyat.com .tr  adlı domain üzerinden firmamızın ismini karalama çalışmaları devam etmişlerdir.

TÜM MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE!!!

Öncelikle Firmamız resmi ticari ünvanı ESKİ ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat şeklinde düzenlenmiştir. ve web siteleri üzerinde gerekli düzenlemeler yaparak ismimizi kullanan şahıslara karşı önlem almış bulunmaktadır. Ayrıca yasal süreçlerimiz     hala devam etmektedir.

 

 FİRMAMIZA  AİT BELGELER

 

Yetki Belgeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir