Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Taşımacılık

Türkiye’de evden eve taşımacılık denildiğinde akla birçok nakliyat şirketi gelmektedir. Bu şirketlerden biri de tabi ki firmamız olan Çolakoğulları nakliyat firmasıdır. 1956 yılından beri sayısız başarılara imza atan ve günümüz nakliye sektöründe önemli bir konuma gelen şirketimiz ile istediğiniz tüm nakliye süreçlerini başarılı bir şekilde organize edebilirsiniz.

Evden Eve Taşımada Neden ÇOLAKOĞLU

Günümüzde İstanbul’un her yerine baktığımızda her noktada bir nakliyeci her noktada bir kamyoncu mevcut. Fakat nakliyat şirketi diyebileceğimiz firmalara baktığımızda İstanbul’un bir kaç yerinde mevcuttur. Nakliyat şirketleri ile nakliyeci ve kamyoncular arasında terimden ziyade büyük farklar söz konusudur. Ev taşımacılığı denildiğinde insanların evlerinin içinde bulunan eşyaları belli bir noktadan başka bir noktaya taşıtırken oldukça tedirgin hareket ederler. Çünkü o kadar emeğin ve masrafın olduğu bir sektörde hizmet vermekteyiz. İnsanların bir çöpü bile bazı nakliyat şirketleri tarafından değerli bir tablo gözü ile bakılmaktadır. Bu yüzden ev taşımacılığı hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken en büyük husus bir nakliyat şirketi ile anlaşmanızdır. Ev taşımacılığı denildiğinde elbette eşyalar kırılabilir, hasar alabilir. Bu yüzden bu konuda oldukça profesyonel hareket edebilen nakliyat firmalarına ihtiyaç vardır .

Evden Eve Nakliyat Şirketleri
Evden Eve Taşımacılık Şirketleri

Ev Eşyası Taşımacılığında Sigortalı, Güvenli Taşımacılık

Firmamız 1956 yılında nakliyat sektörüne atıldığından bu yana evden eve taşımacılık hizmetlerine ara vermeden devam etmiştir. Bu yüzden günümüz nakliyat şirketleri arasında en tecrübeli firmalardan diyebiliriz. Yapmış olduğu kaliteli hizmetler ve güvenli taşımacılık hizmetleri ile her daim müşterilerine önem vermiş ve başarılı bir şekilde ortak çalışmalar yürütmüştür. Evden eve nakliyat denildiğinde artık akla gelebilen tek kurumsal ev taşıma şirketi olmuştur. Çolakoğlu nakliyat, profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile sadece İstanbul değil, Ankara ve İzmir bölgelerinde de şubeler açarak taşımacılık ağını genişletmiştir.

Siz değerli iş ortaklarımızın da firmamız ile başarılı bir çalışma gerçekleştirmek isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresi olan  https://www.colakoglunakliyat.com adresine giriş yapmanız yeterlidir. Sektöründe daima güven veren kurumsal nakliyat şirketi olduğumuz için huzurluyuz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments