Evden eve nakliyat, geçmişte 3 kelimeden oluşan basit bir ev taşıma olarak bilinmekteydi. Fakat; teknolojinin gelişmesi, ülkemizin de zamanla Avrupa standartlarına ulaşması ve yaşan kalitemizin artması ile inşaat, emlak, lojistik, ulaşım kısaca; ekonomi olarak geliştik. Günümüzde evden eve taşımacılık ibaresi sadece üç kelime olarak kalmamış Dünya üzerinde bir sektör haline gelmiştir. Firmamız özellikle 2020 yılına özel evden eve nakliye %35 indirim sağlamaktadır.

Evden Eve Taşıma Hizmetlerinde İndirim Başladı. Hemen Teklif Alabilirsiniz. 

"<yoastmark

Ülkemizde taşımacılık sektöründe zamanla gelişen ve değişen hizmet anlayışları ile ev taşımacılığı; sektöründeki açıklar, zamanlama ve işçi gücünü zorlayan zorluklar hızla ortadan kalkarak daha basite indirgenmiştir. Bunu yapanlar genel olarak gerçekten bu işe firmasını adayan şirketlerden oluşmaktadır. Bu şirketlerin arasın Çolakoğulları Nakliyat firması da mevcuttur.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat şirketi olarak;1956 yılından beri sektöründe en iyi olmak ve sektörünü en üst seviyelere taşımak adına önemli adımlar atmıştır. Kısacası elini taşına altına koyan firmamız günümüzde bu hizmetin meyvesini fazlası ile almıştır. Evden eve hizmetlerini bir sektör haline getiren şirketimiz bu konuda bir araya gelen sivil toplum örgütlerine de üye olmuştur. Devlet bünyesinde de bu hizmet sektörü ile ilgili gerekli hareketlilik söz konusu olmuştur. K3 belgesi ile evden eve nakliyat hizmetleri yapan firmalar ayrı konuma gelmiştir. Kısacası resmi olarak lojistik şirketlerinden ayrılmıştır.

Evden Eve Taşımacılık
Evden Eve Taşımacılık

Nakliyat

Nakliyat işlerini çok basit gören insanlara şimdi bir ev taşımacılığı nasıl yapılır? sorusuna cevap vereceğiz. Aslında evden eve taşıma genel anlamda basit görünen ama işin ehli olmayan insanlarla yapılmaya çalışıldığında zorlaşan bir hizmet haline gelmektedir. Eğer eviniz taşınacaksa şu konulara dikkat etmeniz gerekmektedir.

  • İlk olarak evinizin taşınacağına karar verirseniz birinci görev nakliyat firmalarından ekspertiz talep ediniz.
  • Yapılan ekspertizler ve verilen bilgiler eşliğinde firma seçiminde dikkatli olmanız gerekmektedir. Yapılan tüm görüşmeleri detaylı bir şekilde sözleşme aşamasına geçirilmesi gerekmektedir. ( Firmamız tarafından ücretsiz ekspertiz olarak yapılmaktadır.)
  • Taşınma işlemlerinde eşyaların yoğunluğu, mesafeler veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir.
  • Taşınma süreçlerinde mobilyaların, beyaz eşyaların ve elektronik eşyaların söküm, paketleme ve kurulum işlemleri detaylı olarak yapılır.
  • Taşınma işlemlerinde her zaman kurumsal nakliyat firmaları tarafından yetkili bir personel bulundurmak zorundadır.
  • Sigorta işlemleri ile ilgili olarak nakliye firmaları tarafından gerekli sigorta işlemleri taşınmadan önce yapılır ve müşteriye verilir. Nakliye tarafından iletilmediği taktirde siz talep ediniz.

"<yoastmark

Firmamız tarafından ev taşımacılığı için kaliteli paketleme malzemeleri kullanmaktayız.

Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Evden eve nakliyat şirketleri ile ilgili her geçen gün olumlu olumsuz durumlar ortaya çıkmaktadır. Ülkemizde profesyonel evden eve nakliye hizmetlerini bu kadar başarılı yapan bir nakliyat şirketi sadece bu hizmet ile yetinmez. Firmamız ev taşımacılığı hizmetleri dışında sizlere; ofis taşımacılığı, kurumsal nakliye, eşya depolama, askılı elbise taşımacılığı gibi kısaca; bireysel ve kurumsal tüm taşımacılık hizmetlerinizi en iyi şekilde organize ederek ilerlemektedir. Bu hizmetlerini yıllardır gerçekleştiren bir nakliyat şirketi olan firmamızın referanslarını da yine referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz. Güveni tek adresi olan bir nakliyat şirketi ile çalışmak istemez misiniz? 

Evden Eve Nakliye Firmaları

"<yoastmark

Evden eve nakliye firmaları arasında en değerli konumda olan şirketimizde tüm taşımacılık süreçleri ile ilgili dilediğiniz bilgiye sahip olabilirsiniz. Firmamızın ev nakliyatı hizmetlerine yan sanayi olarak giren şahıslara dikkat ederek firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Çolakoğulları güvencesinde her türlü ev nakliye hizmetleri profesyonelce gerçekleşecektir. Yapılacak ücretsiz expertizler ile sizlere, çıkarılan fiyat politikalarında; vereceğiniz onay süreci ile ev taşımacılığının ne kadar zahmetsiz olduğunu firmamız ile çalışarak görebileceksiniz. Tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal https://www.colakoglunakliyat.com adresine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Web sitemizin içeriğinde istediğiniz her türlü bilgileri arama bölümünden aratarak kısadan bulabilirsiniz.

Evden Eve Taşımacılık İstanbul

Evden eve taşımacılık İstanbul firmaları arasında yer alan Çolakoğulları nakliyat; Ev taşımacılığı süreçlerinde sizlere her konuda şeffaf ve açık bir şekilde destek vermektedir. Sigorta işlemleri, paketleme işlemleri ve nakliyat işlemlerinde hangi durumlar söz konusudur. Evden eve nakliyat defteri nedir? Binlerce sorunuza hızlıca cevap verebilmekteyiz. Sizlerden ricamız nakliyat defteri yada başka bir adı ile nakliyat platformu adı altında komsiyonculuk işi yürütülen işlerden uzak durunuz.

“Şimdiden Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz”

Çolakoğulları nakliyat firması olarak her zaman kapımız sizlere açıktır. Firmamızın adını kullanan şahıslara lütfen itibar etmeyen.

Firmamızın merkez ofis adresi; Bağlarbaşı mah kumru sokak no: 17/A Maltepe/İstanbul / 444 65 02 / bilgi@colakoglunakliyat.com adresinden firmamıza ulaşabilirsiniz. Aşağıda bulunan bağlantı üzerinden de firmamızın merkez ofisine konum üzerinden gelebilirsiniz. https://goo.gl/maps/HFFt7fLgPzQ2 

İstanbul’un her yerinde güvenli taşımacılık hizmetleri veren firmamız; 1956 yılından beri İstanbul’un tüm ilçelerinde bu hizmetlerini en iyi şekilde organize etmiştir. Siz hangi ilçede oturuyorsanız aşağıda bulunan ilçelerimizin linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Sizlere bulunmuş olduğunu ilçelerde taşıma hizmetleri hakkında detaylı bilgiler sunmaktadır

Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Evden eve nakliyat ücretleri ile ilgili olarak; firmamız özellikle son pandemi hastalığı ile ilgili insanların zor dönemlerde olmasını göz önüne alarak tüm ev ve ofis taşımacılık hizmetlerinde özellikle evden eve nakliyat %35 indirim sloganı ile sektörüne büyük bir destek oluşturmuştur. Bu konuda tüm insanlarımız firmamızın indirimli taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilirler.

Ev Taşımacılığında Geçerli Belgemiz K3 Belgesidir

Firmamızın sizlere kaliteli evden eve nakliyat hizmetlerini sunmak için; devletimiz tarafından belirlenen K3 yetki belgesini almak zorundadır. Siz değerli müşterilerimizinde korsan firmalardan uzak durması adına lütfen firmaların K3 belgelerinin olup olmadığını firmaların yetkililerine yada Ulaştırma Bakanlığı sayfasını ziyaret ederek sorgulayabilirsiniz. Ayrıca firmamızın evden eve nakliyat sayfasını da ziyaret ederek ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz.

 

5 14 votes
Bir puan verin

Firmamız tarafından özel tasarlanmış plastik kutular eşliğinde tüm cam eşyalarınız güvenli bir şekilde paketlenmektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerinde her gün yenilikleri ile sizlere hizmetlerini sunan Çolakoğulları nakliyat firması ile tanışmak ve özel ve değer verdiğiniz cam eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıtmak için hemen firmamız ile tanışın.

Kalitenin ve yeniliğin tek adresiyiz. Firmamız ile tüm cam eşyalarınız hasarsız bir şekilde taşıyarak sizlere tüm hassas eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktayız.

5 14 votes
Bir puan verin
guest
31 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
çayhan
15 Nisan 2020 12:56
Ali basaroglu
Ali basaroglu
2 Mayıs 2020 01:22
Bir puan verin :
     

Çolakoğlu nakliyatın depolama hususunda bana bilgi önergenizi tavsiye ederim . Bundan önceki yıllarda aile fertlerimizin sizlerle çalışmasının bilincinde bulunmaktayım saet bu konu hakkında bilakis benide bilgilendirmenizi diliyorum . Şirketimizin nakliyatı ve depolama işlerimizin çolakoğlu nakliyatın tarafından yapılmasını on görüyorum . Saygılarımla . Iyi çalışmalar

Öztürk
Öztürk
2 Mayıs 2020 01:26
Bir puan verin :
     

Çolakoğlu nakliyat gerçekten kurumsal bir firma eşyalarınızI gözü kapalı teslim edebilirsiniz ne istedik ise harfiyen yerine getirdiler çalışan ekip gerek iş ahlakı gerek kişilikleri tek kelime ile mükkemmel herkese canı gönülden tavsiye ederim pişman olmazsınız

İbrahim
İbrahim
2 Mayıs 2020 01:30
Bir puan verin :
     

Kaliteli hizmet tesadüf değildir

Ömer Yıldırım
Ömer Yıldırım
2 Mayıs 2020 01:33
Bir puan verin :
     

Evden eve nakliyat hizmetinde neden Çolakoğlu nakliyat tercih etmeliyim