Evden Eve Nakliyat Hizmetleri
Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat, geçmişte 3 kelimeden oluşan basit bir ev taşıma olarak bilinmekteydi. Fakat; teknolojinin gelişmesi, ülkemizin de zamanla Avrupa standartlarına ulaşması ve yaşan kalitemizin artması ile inşaat, emlak, lojistik, ulaşım kısaca; ekonomi olarak geliştik. Günümüzde evden eve nakliyat ibaresi sadece üç kelime olarak kalmamış Dünya üzerinde bir sektör haline gelmiştir.

Ülkemizde taşımacılık sektöründe zamanla gelişen ve değişen hizmet anlayışları ile ev taşımacılığı; sektöründeki açıklar, zamanlama ve işçi gücünü zorlayan zorluklar hızla ortadan kalkarak daha basite indirgenmiştir. Bunu yapanlar genel olarak gerçekten bu işe firmasını adayan şirketlerden oluşmaktadır. Bu şirketlerin arasın Çolakoğulları Nakliyat firması da mevcuttur.

Çolakoğulları İle Profesyonel Evden Eve Hizmetleri

1956 yılından beri sektöründe en iyi olmak ve sektörünü en üst seviyelere taşımak adına önemli adımlar atmıştır. Kısacası elini taşına altına koyan firmamız günümüzde bu hizmetin meyvesini fazlası ile almıştır. Evden eve hizmetlerini bir sektör haline getiren şirketimiz bu konuda bir araya gelen sivil toplum örgütlerine de üye olmuştur. Devlet bünyesinde de bu hizmet sektörü ile ilgili gerekli hareketlilik söz konusu olmuştur. K3 belgesi ile evden eve nakliyat hizmetleri yapan firmalar ayrı konuma gelmiştir. Kısacası resmi olarak lojistik şirketlerinden ayrılmıştır.

Evden Eve Nakliyat Süreçleri
Evden Eve Nakliyat Süreçleri

Peki Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Aslında evden eve nakliyat genel anlamda basit görünen ama işin ehli olmayan insanlarla yapılmaya çalışıldığında zorlaşan bir hizmet haline gelmektedir. Eğer eviniz taşınacaksa şu konulara dikkat etmeniz gerekmektedir.

  • İlk olarak evinizin taşınacağına karar verirseniz birinci görev nakliyat firmalarından ekspertiz talep ediniz.
  • Yapılan ekspertizler ve verilen bilgiler eşliğinde firma seçiminde dikkatli olmanız gerekmektedir. Yapılan tüm görüşmeleri detaylı bir şekilde sözleşme aşamasına geçirilmesi gerekmektedir. ( Firmamız tarafından ücretsiz ekspertiz olarak yapılmaktadır.)
  • Taşınma işlemlerinde eşyaların yoğunluğu, mesafeler veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir.
  • Taşınma süreçlerinde mobilyaların, beyaz eşyaların ve elektronik eşyaların söküm, paketleme ve kurulum işlemleri detaylı olarak yapılır.
  • Taşınma işlemlerinde her zaman kurumsal nakliyat firmaları tarafından yetkili bir personel bulundurmak zorundadır.
  • Sigorta işlemleri ile ilgili olarak nakliye firmaları tarafından gerekli sigorta işlemleri taşınmadan önce yapılır ve müşteriye verilir. Nakliye tarafından iletilmediği taktirde siz talep ediniz.
Evden Eve Taşımacılık Şirketi
Evden Eve Taşımacılık Firması

Firmamız tarafından ev taşımacılığı için kaliteli paketleme malzemeleri kullanmaktayız.

Referanslı Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Ülkemizde profesyonel evden eve nakliyat hizmetlerini bu kadar başarılı yapan bir nakliyat şirketi sadece bu hizmet ile yetinmez. Firmamız ev taşımacılığı hizmetleri dışında sizlere; ofis taşımacılığı, kurumsal nakliye, eşya depolama, askılı elbise taşımacılığı gibi kısaca; bireysel ve kurumsal tüm taşımacılık hizmetlerinizi en iyi şekilde organize ederek ilerlemektedir. Bu hizmetlerini yıllardır gerçekleştiren bir nakliyat şirketi olan firmamızın referanslarını da yine referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz. Güveni tek adresi olan bir nakliyat şirketi ile çalışmak istemez misiniz? 

Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Firmamızın ev nakliyatı hizmetlerine yan sanayi olarak giren şahıslara dikkat ederek firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Çolakoğulları güvencesinde her türlü ev nakliye hizmetleri profesyonelce gerçekleşecektir. Yapılacak ücretsiz expertizler ile sizlere, çıkarılan fiyat politikalarında; vereceğiniz onay süreci ile ev taşımacılığının ne kadar zahmetsiz olduğunu firmamız ile çalışarak görebileceksiniz. Tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresi olan https://www.colakoglunakliyat.com adresine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Web sitemizin içeriğinde istediğiniz her türlü bilgileri arama bölümünden aratarak kısadan bulabilirsiniz.

“Şimdiden Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz”

Çolakoğulları nakliyat firması olarak her zaman kapımız sizlere açıktır. Firmamızın adını kullanan şahıslara lütfen itibar etmeyen.

Firmamızın merkez ofis adresi; Bağlarbaşı mah kumru sokak no: 17/A Maltepe/İstanbul / 444 65 02 / bilgi@colakoglunakliyat.com adresinden firmamıza ulaşabilirsiniz. Aşağıda bulunan bağlantı üzerinden de firmamızın merkez ofisine konum üzerinden gelebilirsiniz. https://goo.gl/maps/HFFt7fLgPzQ2 

İstanbul’un her yerinde güvenli taşımacılık hizmetleri veren firmamız; 1956 yılından beri İstanbul’un tüm ilçelerinde bu hizmetlerini en iyi şekilde organize etmiştir. Siz hangi ilçede oturuyorsanız aşağıda bulunan ilçelerimizin linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Sizlere bulunmuş olduğunu ilçelerde taşıma hizmetleri hakkında detaylı bilgiler sunmaktadır

Ev Taşımacılığında Geçerli Belgemiz K3 Belgesidir

Firmamızın sizlere kaliteli evden eve nakliyat hizmetlerini sunmak için; devletimiz tarafından belirlenen K3 yetki belgesini almak zorundadır. Siz değerli müşterilerimizinde korsan firmalardan uzak durması adına lütfen firmaların K3 belgelerinin olup olmadığını firmaların yetkililerine yada Ulaştırma Bakanlığı sayfasını ziyaret ederek sorgulayabilirsiniz.

5 14 votes
Bir puan verin

Firmamız tarafından özel tasarlanmış plastik kutular eşliğinde tüm cam eşyalarınız güvenli bir şekilde paketlenmektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerinde her gün yenilikleri ile sizlere hizmetlerini sunan Çolakoğulları nakliyat firması ile tanışmak ve özel ve değer verdiğiniz cam eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıtmak için hemen firmamız ile tanışın. Kalitenin ve yeniliğin tek adresiyiz. Firmamız ile tüm cam eşyalarınız hasarsız bir şekilde taşıyarak sizlere tüm hassas eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktayız.

5 14 votes
Bir puan verin
guest
39 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
9 Nisan 2020 11:38

[…] fazla vatandaşımız yaşamaktadır. Her sene daha da kalabalıklaşan İstanbul’da evden eve nakliyat hizmeti veren firma sayısı da oldukça fazladır. Bu firmalar arasında en tecrübeli ve en […]

çayhan
15 Nisan 2020 12:56
trackback
16 Nisan 2020 20:50

[…] de bu hizmet sektörü ile ilgili gerekli hareketlilik söz konusu olmuştur. K3 belgesi ile evden eve nakliyat hizmetleri yapan firmalar ayrı konuma gelmiştir. Kısacası resmi olarak lojistik şirketlerinden […]

trackback
17 Nisan 2020 17:11

[…] için gereken sargı malzemeleri evden eve nakliyat için kullanılan sargı malzemesi ile aynı nitelikte olmamalı ve eşyayı uzun süre havasız […]

trackback
17 Nisan 2020 23:35

[…] grubunun temel taşlarından biri olan evden eve nakliyat hizmetleri; kuruluşunun ilk amacı olan bir hizmet koludur. Günümüzde ev […]