Evden Eve Nakliyat Fiyatı
Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Türkiye’de evden eve nakliyat ücretleri ile ilgili bilgi sahibi olmak biraz zor. Sebebi sektörde hem kamyoncu hem nakliyat şirketleri mevcuttur. Tabi bunu internet ortamında telefon ile yada mail yolu ile öğrenmek zor. Bu hususta sizi zor bir süreç bekliyor diyebiliriz.  Bu konuda birçok ipucu sizlere verebiliriz. Ev ve ya ofis taşımacılığı hizmetlerinizde ilk yapmanız gereken her zaman referanstır. Referans sizlere daha iyi bir karar vermenizi sağlayacaktır.

İstanbul bölgesinde oturuyorsanız tabi ilk tercihiniz Çolakoğulları nakliyat firmasıdır. Fakat doğal olarak sizler birçok araştırma yapacaksınız. Bulduğunuz firmaların ofislerini ziyaret etmeniz sizlerin karşınızda taşıma öncesi ve sonrası muhatap bulabileceğiniz kişileri tam olarak netleştirmektedir.

Doğru Hizmet Doğru Ücretlendirme İle Gerçekleşir

Ülkemizde lojistik hizmetlerinden bağımsız hale gelen evden eve nakliyat sektörü hızla tüm Türkiye’de yayılmaya başlamıştır. Profesyonel ve kalıplaşmış taşımacılık hizmetlerini barındıran firmamız her konuda siz değerli iş ortaklarımıza bilgi aktarımını görev bildirmiştir.

Evden Eve Nakliyat Ücretleri
Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşımacılık devi olan Çolakoğulları nakliyat; evden eve nakliyat hizmetlerinde yapmış olduğu ücretlendirme hizmetleri birçok nakliyat firmaları tarafından örnek alınarak yola çıkılmıştır. Sektörümüze baktığımızda taşımacılık hizmetlerinde fiyat teklif çalışmaları birbirinden bağımsız hareket etmektedir. Çünkü sektörde profesyonel firmaların bulunduğu kadar amatör şirketlerde bulunmaktadır. Her konuda uzmanlık gösteren ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan şirketimiz ile yapacağınız her türlü çalışma ile sizlere; hem kaliteli hem de uygun maliyette taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. İstanbul’un birçok şirketini aradığınızda evden eve nakliyat ücretleri hakkında bilgi alışverişi yaptığınızda eminiz kafanız karışıyor olacaktır.

EVDEN EVE NAKLİYAT ÜCRETLERİ ŞU ŞEKİLDEDİR

 

Nereden Nereye Eşya Miktarı Ortalama Fiyat
Avrupa Yakası İçerisinde 1+1 Odalı Evler 1800 TL
Avrupa Yakası İçerisinde 2+1 Odalı Evler 2200 TL
Avrupa Yakası İçerisinde 3+1 Odalı Evler 3000 TL
Anadolu Yakası İçerisinde 1+1 Odalı Evler 1800 TL
Anadolu Yakası İçerisinde 2+1 Odalı Evler 2200 TL
Anadolu Yakası İçerisinde 3+1 Odalı Evler 3000 TL
Avrupa – Anadolu Yakası Arasında 1+1 Odalı Evler 2400 TL
Avrupa – Anadolu Yakası Arasında 2+1 Odalı Evler 3000 TL
Avrupa – Anadolu Yakası Arasında 3+1 Odalı Evler 3800 TL

Yukarıda belirtilen fiyat teklifleri ortalama fiyat teklifilerimizdir. Bu konuda en net fiyat teklif çalışmalarını 444 65 02 nolu iletişim numaramızdan alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyatta Ücretlendirme Sorunları

Ev Taşıma Ücretleri
Evden Eve Taşıma Ücretleri

Sektörümüze baktığımızda ev taşımacılığı işlemlerinde ücretlendirme yapılırken büyük sıkıntılar yaşanmaktadır. Her ne kadar profesyonel ve amatör şirketler olarak iki bölüme de ayrılsa; birçok firma kar marjını %100 veya %50 olarak belirlemektedir. Bu da beraberinde birçok sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Çolakoğuları nakliyat firması bu konuda adil davranmak adına elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır. Sizde evden eve nakliyat hizmetlerinden faydalanarak evinizi taşıttırmak isterseniz hemen firmamızın kurumsal web adresinden https://www.colakoglunakliyat.com adresine tıklayarak bilgi alabilirsiniz. Firmamızı aynı zamanda İnstagram sayfasında da ziyaret edebilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments