Evden eve nakliyat, evini taşıyacak kişiler için birçok soruyu beraberinde getirmektedir. Bu yazımızda evden eve taşımacılık konusunda aklınıza gelen bütün soruları yanıtlamaya çalışacağız.

Genellikle öncelikle akla gelen soru şu olmaktadır: Nakliyat fiyatı nasıl belirlenir? Taşımacılık fiyatları belirlenirken taşınacak eşyaların yoğunluğu, taşıma mesafesi, taşınacak katlar ve müşteri tarafından talep edilen ekstra hizmetler göz önüne alınır.

Evden Eve Nakliyatta Sıkça Sorulan Sorular Evden Eve Nakliyatta Sıkça Sorulan Sorular evden eve nakliyat sıkça sorulan sorular ev taşıma sıkça sorulan sorular
Evden Eve Nakliyatta Sıkça Sorulan Sorular

Fiyat Değişikliğinin Sebepleri Neler?

Evden eve taşımacılık hizmeti için her müşterinin farklı talepleri olabilmektedir. Örneğin bazı müşteriler özellikle asansörlü taşıma talep edebilir. Ya da müşterilerin taşınması gereken çok özel eşyaları olabilir. Bu eşyanın taşınma zorluğu da fiyata etki etmektedir. Ancak genel olarak ucuz firmaları tavsiye etmeniz önerilmez.

Genel olarak bir nakliyat firması size teklif verebilmek için evinizin kaç oda olduğunu, kaçıncı katlara arasında taşıma yapılacağını, evin nereden nereye taşınacağını ve ne zaman taşıma yapılacağını sorar.

Sigorta Yaptırmak Zorunlu Mu?

Evden eve nakliye işlemi sırasında sigorta yaptırma zorunluluğu yasal olarak bulunmamaktadır. Bu nedenle sigorta talebinizi özel olarak firmaya iletmeniz gerekebilir. Şehir içi nakliyatlarda değerli eşyalar hariç sigorta yaptırmak pek yaygın değildir. Şehirler arası nakliyatta ise sigorta genellikle yapılır. Bu durumu firmanız ile görüşebilirsiniz. Evden eve nakliyatta sıkça sorulan sorular ile ilgili tüm cevapları hemen alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Kaç Kişiyle Yapılıyor?

Evden eve taşıma araç ve taşınacak evin kapasitesine göre ortalama dört, beş ya da altı kişiyle yapılabilir. Taşıma sırasında daha fazla kişinin görev alması her zaman olumlu sonuç vermeyebilir. Profesyonel firmalar işin gerektirdiği kadar kişiyi taşıma işlemi için görevlendirmektedir.

Taşınma İşlemi Ne Kadar Sürer?

Evden eve nakliyat işi aynı şehirde gerçekleştirilecekse genellikle bir günde tamamlanır. Ev 2+1 ya da 3+1 ise işlem bir gün içinde tamamlanır, ama taşınacak ev daha büyük bir evse, süre uzayabilmektedir. Ayrıca daha uzun mesafeli taşıma işlemlerinde, örneğin şehirler arası taşınmada bu süre mutlaka uzayacaktır. Eğer taşıma işlemi düşündüğünüzden fazla sürdüyse mutlaka nakliyat firmanız ile bu durumu görüşün ve yolunda gitmeyen şeyleri doğrudan birinci ağızdan öğrenmeye çalışın. Çolakoğulları Nakliyat bu konuda müşterilerine karşı her zaman şeffaf davranan güvenilir bir nakliyat firmasıdır. Bizimle iletişime geçerek nakliyat ihtiyacınızı kısa sürede profesyonel hizmet alarak giderebilirsiniz. Evden eve nakliyat sayfamızdan da ev taşımacılığı süreçlerini görebilirsiniz. Ayrıca instagram sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Evden eve nakliyat ile ilgili fiyatlandırmalar sistem üzerinden yapılmaktadır. Sitemize girerek ev taşıma fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz

evden eve nakliyat hizmetleri Çolakoğulları güvencesinde profesyonelce ve sistemli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Hemen bilgi alabilirsiniz.

evden eve nakliyat fiyatları; mesafe, sistem, hizmet türü gibi birçok duruma göre değişmektedir. Bu konuda kendi durumunuzu anlatarak bizden fiyat alabilirsiniz.

Evden eve nakliyat sigortası dar ve geniş kapsamlı olarak iki bölüme ayrılır. Bu konuda sigorta firmalarından da destek alabilirsiniz. Hemen tıklayınız.

nakliyat fiyatları sizlerin bizlere vereceği bilgiler doğrultusunda belirlenmektedir. Nereden nereye, ne kadarlık bir mesafe gibi birkaç soru sorulması gerekecektir.

Ofis taşımacılığında en büyük kriter verilen sözlerin doğru bir şekilde uygulamaya dökülebilmesidir. Bu konuda referanslar çok önemlidir.

evden eve taşımacılık hizmetleri profesyonel ekiplerimizce sistemli bir şekilde söküm ve paketleme işlemleri yapılarak yeni adreste kurulum işlemleri ile sonlandırılmaktadır.

ev taşıma fiyatları bölgesel olarak değişmektedir. Bunun yanı sıra eşya miktarı, sigorta bedeli ve kat durumları da bir etken sayılmaktadır.

nakliye; bir yerden başka bir yere insanların ev eşyalarının taşınması demektedir. Sadece eşya değil, aynı zamanda insan taşımacılığı gibi nakliye durumları da vardır.

ofis taşımacılığı belli bir sistem üzerine kurularak tüm eşyalarınızı sistemli bir şekilde bir yerden başka bir yere taşınarak yapılmaktadır.

blank