Hızlı Teklif AL
Hemen Teklif Formuzu Doldurarak Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.
TEKLİF FORMU

Evcil Hayvan Taşımacılığı

Evcil Hayvan Taşımacılığı

1980’Den Beri Evcil Hayvan Taşımacılığı

taşımacılık sektörüne yıllarını veren Çolakoğlu nakliyat firmamız 1956 yılında başlamış olduğu ev ve ofis taşıma hizmetlerine yıllar geçtikçe müşterilerine vermiş olduğu kaliteli hizmetten dolayı önemli derecede güven tazelemiştir. Bu güven ile müşterilerinin şirketimize yoğun talepleri dışında ekstra durumlar için özel talepleri ve ricaları olmuştur. Bu taleplerinden biri şüphesiz ki evcil hayvan taşımacılığı hizmetidir. İnsanlar değer verdikleri hayvanlarını evlerinde barındırdıkları hayvanları yazın tatile giderken yada başka bir ile ilçeye taşınırken özellikle bu konuda destek talebinde bulunmaktalar. Uçak ve diğer kara yolu araçlarında hayvan taşımacılığı gerçekleşmediği için bu konuda iş yine güvendikleri nakliyat şirketlerine kalmaktadır.

ÇOLAKOĞLU İLE EVCİL HAYVAN TAŞIMACILIĞI HİZMETLERİ

Evcil hayvan taşımacılığı konusunda profesyonelce hareket edebilen ve yıllar geçtikçe teknolojinin özel imkanlarından faydalanan Çolakoğlu nakliyat, evcil hayvanlarınızın taşınması konusunda başarılı bir şekilde hareket etmektedir. Firmamız bu konuda yeterli tecrübeye sahip bir nakliyat şirketidir.

Sizde firmamız ile evcil hayvan taşımacılığı konusunda gerekli desteği almak isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresimizden direk http://www.colakoglunakliyat.com adresine giriş yapabilirsiniz. Firmamız ile yapacağınız her türlü taşımacılık hizmetinde gerekli desteği sonsuza kadar sağlamaktayız

01 Aralık 2017
Evcil Hayvan Taşımacılığı için yorumlar kapalı
246 kez görüntülendi