Günümüzde artık her yapılan nakliyat hizmetlerinde sigortalama problemleri büyük sorunlar oluşturmaya başlamıştır. Eskiden zor da olsa kullanılmış ev eşyalarına sigorta yapılıyordu. Fakat zamanla sektörün yoğunluk kazanması ve bu yoğunlukta bazı firmaların illegal yollara girmesi sonucunda sigorta firmaları sigorta hizmetini geniş kapsamdan dar kapsama kadar çekmiş bulunmaktadır.

Geniş Kapsamlı ve Dar Kapsamlı Sigorta Hizmeti

evet, sigorta firmalarının evden eve nakliyat firmalarına olan güvensizliği ile birlikte artık kullanılmış ev eşyalarının geniş olarak yani detaylı bir şekilde sigortalama işine girmemektedirler. Sadece aracın gittiği yol arasındaki mesefade oluşabilecek sorunlar için sigorta firmaları devreye girmektedirler.

Evinizi Taşıtırken Dikkatli Olunuz?

ev taşıma işlemlerinizde sakın eşyalarınız sigortalıdır diyerek, eşyalarınızı normal bir nakliyeciye emanet etmeyin. Çünkü kullanılmış ev eşyaları istedikleri kadar maddi ve manevi değerleri olsun, sonuç itibari ile kullanılmış oldukları için sigortası bir şekilde taşınırlar. Bu konuda birçok nakliyat şirketi sizlere açıklamaya yapıyor. Ama ne yazık ki başka firmaların sigortalı olarak taşındığını sizlere söylemesi, sizler için bir umut doğurmaktan başka öteye gitmemektedir.

İstanbul’un en eski ev taşıma şirketlerinden biri olan Çolakoğulları nakliyat firması da bu konuda birçok ayrıntıya dikkat etmektedirler. Müşterilerine sigorta hizmetleri ile ilgili olarak ayrıntılı bir şekilde bilgi vermektedirler. Her konuda gerekli desteği sağlayan şirket, sizlere eşyalarınızın sigortası olarak taşındığını da baştan bildirmektedir.

Detaylı bilgileri https://www.colakoglunakliyat.com adresinden alabilirsiniz.

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x