Ev Taşıma Fiyatlarının Hesaplanması

Ülkemizde bazı sektörler serbest piyasa olduğu için aslında genel olarak nakliyat hizmetlerinde fiyat hesaplamaları nakliyat şirketlerinin o anlık pozisyonlarına göre belirlenmektedir. Evet, doğru duydunuz. Firmanın telefonlarına bakan arkadaşların yada patronların o anki ruh hali sizlere fiyat çıkarmaktadır. Çolakoğlu nakliyat olarak sizlere ev taşıma hizmetlerinde ücretlendirme ile ilgili bazı konularda bilgi vermek adına web sitemizde bu makaleyi paylaşmak istedik.

Ev Taşıma Fiyatlarında ki Orantısızlık

Ülkemizde birçok sektörde sorun olduğu gibi nakliyat sektöründe de aynı sorunlar oluşmaktadır. Yalnız fiyat teklifi ile alakalı olarak bizim sektörümüzde büyük sorun. Ev taşımacılığı hizmetleri her vatandaşımızın başından geçmiştir. Geçmektedir. veya geçecektir. Hemen bir kaç nakliyat şirketinden fiyat teklifi almak isteyecektir. Bu her tüketicinin doğal hakkıdır. Ama bir firmadan 1000 TL bir firmadan 1500 TL diğer firmadan 2500 TL aldığında işte o zaman fiyat aldığına bin pişman olacaktır. Çünkü herkes verilen bilgilere istinaden aynı kalite ve hizmetten bahsetmektedir. Tabi bu sefer tüketicinin aklı karışacaktır. Ya ucuz veren kötü iş yapıyor. Ya da pahalı verenin pek işe ihtiyacı yok. %100 kar sağlamak istiyordur. Bu konuda karar verenlerin mağdur yada karlı durumda olmaları ancak taşınma esnasında belli oluyor. İnternet ortamında on binlerce şikayet var. Bu şikayetlere her geçen gün bir yenisi eklenmektedir. Firmamızda bu konuda sizlere bilgi amaçlı bir makale hazırlamıştır.

Evden Eve Nakliyat Bir Sektördür. Ama Yaralı Bir Sektör

Ev Taşıma Ücretleri

İşte sektörümüzde bu denli bilinmezliklere girilmesinin en büyük sebebi bu işe her yoldan geçen vatandaşın girebilmesidir. Ülkemizde evden eve nakliyat bir sektör olmuştur. Fakat insanların gözünde bir kamyoncu ve beraberinde bir kaç hamal olmuştur. Bu yüzden bu imaj hem zedelenmektedir. Hem de gün geçtikçe yeni yeni olaylara gebe olmaktadır. Sektörümüzde ki bu tür sorunlara karşı önlem almak adına umarız güzel adımlar atılır. Ve bu sektörü, gerçekten de  asıl sahiplerine bırakılır. Bu konuda da yine siz değerli müşterilerimiz dikkat edecektir. Firmamız ile taşınmak zorunda değilsiniz, ama gerçekten bu sektörde neyin gerçek neyin doğru olduğunu firmamız size söyleyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir