Profesyonel eşya depolama hizmetlerini en iyi şekilde sizlere ulaştırmak için yoğun bir mesai harcamaktayız. Hem depolama hem de nakliyat faaliyetlerinde kaliteli bir şekilde hizmetlerimizi geliştirmekteyiz. Ev eşyalarınızı güvende depolama imkanlarını sağlayan firmamız; sizlere hem Anadolu yakası hem de Avrupa yakasında depolama alanları tahsis etmektedir. Özel odalı sistemli ve güvenli depolarımızda özel indirimlerle depolama imkanlarımız mevcuttur.

"<Yoastmark

Peki Eşya Depolama İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

evet, depolama hizmetleri kendi başına bir hizmet şeklidir. Bu hizmeti sunan firmaların bu konuda yeterli donanıma sahip olmaları gerekmektedir. Çünkü insanların fazla yada farklı sebeplerden dolayı komple eşyalarını teslim alıyorsunuz. Bunun diğer bir adı emanettir. Bu yüzden bu emanet beraberinde size bir sorumluluk getirmektedir. Çolakoğlu nakliyat firması olarak da bu sorumluk bilincinde hareket ettiğimizi unutmayın.

Eşya Depolama Süreçleri Şu Şekildedir

Müşteriden depolanacak eşyaları ile ilgili bilgiler alınır. Veya tam net bilgi için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunulur.

Yapılan inceleme neticesinde müşterilerimize kaç metrekarelik odalar tahsis edileceğinin bilgisi verilir. Ve beraberinde kiralık depo hizmetinin bir bedeli olan aylık depolama kirası iletilir.

Akabinde müşteri tarafından kabul görüldüğü taktirde önce eşyanın değerine istinaden sigorta işlemleri yapılır.

Daha sonra eşyaların düzgün ve hasarsız bir şekilde gitmesi için gerekli paketleme ve nakliye işlemleri gerçekleştirilir. Bu madde de görüldüğü gibi düzgün bir hasarsız bir şekilde gitmesi için iyi bir taşıma firması seçmeniz gerekmektedir.

Depolama alanına gelen mal gerekli sayım yapıldıktan sonra odalarda depolanır. Bu şekilde süreç tamamlanmış olur.

Eşya Depolamada Sigorta işlemleri Nasıl Yapılmaktadır.

Depolama hizmetlerinde en önemli konulardan biri de hiç şüphesiz ki sigorta bölümüdür. 2 türlü sigorta hizmeti yapılmaktadır. Birincisi taşıma sigortası, ikincisi depolama sigortasıdır. birinci sigorta yapılmasının sebebi; eşyalarınızın evinizden depoya kadar gidiş süresinde oluşabilecek hasarlara karşı alınan önlemdir. İkinci sigorta ise depolarımızda muhafaza ettiğimiz eşyaların başına herhangi bir yangın, hırsızlık gibi durumlara karşı alınan tedbirlerdir. Çolakoğulları ailesi olarak bu hizmete büyük önem vermekteyiz. Ve Türkiye’nin en iyi sigorta firması olan ALLİANZ ile ortak çalışmaktayız.

Kiralık Depo Fiyatları Ne Kadardır?

ev eşyalarınızı depolama ihtiyaçlarınız ile ilgili internet ortamında araştırma yaptığınızda karşınıza birçok nakliyat ve depolama firması çıkacaktır. Bu konuda kafanız karışmaması adına firmamızın depolama bölümüne giriş yapabilir. Yada direk bu sayfamızda yer alan fiyat cetvelini inceleyebilirsiniz.

Depo Tipleri 0-3 Aydan Kısa Süreli    Aylık Kira Bedeli + 3 Aydan Uzun Süreli  Aylık Kira Bedeli
Küçük Boy Depo 450 TL 400 TL
Orta Boy Depo 500 TL 440 TL
Büyük Boy Depolar 600 TL 500 TL

Yukarıda verilen depolama fiyatları sadece ortalama fiyatlardır. Bu fiyatları tam olarak yukarıda bahsedilen maddelere verilen cevaplar sonucunda net bir şekilde fiyatlarımız ortaya çıkmaktadır.

Ev Eşyası Depolama Hizmetinin Önemi Nedir?

ev eşyası depolamak, lojistik süreçlerde depolama hizmetlerinden çok farklıdır. Lojistik firmalarında depolama alanlarına getirilen mallar hazır mallardır. Bu konuda çok büyük bir elleçleme söz konusu olmuyor. Fakat ev eşyasına gelindiğinde bu işlem gerçekten biraz uzun sürmektedir. Çünkü insanların eşyalarını ayrıntılı bir şekilde kolileme işlemlerine girişiyorsunuz. Gerekli etiketleme işlemleri ve taşınma işlemleri derken bu işlem kendi başına bir maliyet olmaktadır. Taşınma fiyatları ile depolama fiyatları birbirine endeksli bir durum değildir. Bu konuda müşterilerimiz hem depolama için hem de taşınma için gerekli bütçeyi iyi bir şekilde oluşturmaları gerekmektedir. Evden eve nakliyat ücretleri ile ilgili de ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama Şirketi
Kurumsal Ev Eşyası Depolama Hizmeti

İstanbul’un Ev Eşyası Depolama Şirketi

Sizlerde İstanbul ev eşyası depolama şirketlerini uzun süredir araştırı yorsanız; Çolakoğlu nakliyat ve ev eşyası depolama firması zaten karşınıza çıkan ilk isimlerden biri olmuştur diye düşünüyoruz. Sizler için verilen hizmetlerini incelediğiniz zaman zaten profesyonel bir iş akışı içinde olduğunuzu görebileceksiniz. Tüm evinizde ki eşyalarınızı; bir aylık ya da daha uzun süreli olarak teslim etmek isteyebilir ya da sadece birkaç parça depolayarak hizmet almak isteyebilirsiniz. Bu eşya sayısı fark etmeksizin sizler için özel alanlar belirlenecek ve bu bölgede sadece sizin eşyanız yer alıyor olacaktır. Sonrasında ise dilerseniz eşya koymayı ekleyebilir ya da zaman zaman koyduğunuz eşyaları da alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

"Profesyonel

Eşya Depolama’da ÇOLAKOĞLU NAKLİYAT

Kısaca; son yıllarda çok talep edilen İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde artık; hem firmalar hem de kişiler evlerinde ki fazla eşyaları için güvenli bir yer olan depolama alanlarından hizmet almaya devam etmektedirler. Normalde eski zamanlarda yapılan boş dükkan kiralayarak eşyaların konulması; hem maddi olarak; ağır bir yük oluyor. Hem de güvenli olmuyordu. Dolayısı ile talep arttıkça firmalarda bu alanda en iyi şekilde hizmet vermeye başladılar. Çolakoğlu eşya depolama firması da bunların en başında geliyor. Köklü bir nakliye firması olan firma, sizlerin gözünüzü asla arkada bırakmayacak şekilde hizmet vermek için bekliyor. https://www.colakoglunakliyat.com adresi ile görüşmek için siteye tıklayabilirsiniz.

Eşya Depolamada Koronavirüs Tedbirleri

firmamız her konuda yeterli profesyonelliğe ve deneyime sahip bir nakliyat şirketdir. Son yıllarda dünya geneline yayılan ve ülkemizde de mevcut olan koronavirüsten dolayı firmamız tüm depolama hizmetlerinde özel önlemler almış durumdadır. 

5 6 votes
Bir puan verin

 

Taşımacılık hizmetlerinde en çok ihtiyaçlardan biri olan eşya depolama hizmetleri artık çok daha kolay ve çok daha pratiktir. Çolakoğulları eşya depolama firması ile eşyalarınız için ücretsiz ekspertiz hizmetleri ile eşyalarınız güvenli bir şekilde depolama hizmetlerini gerçekleştirilmektedir. Size özel depolama alanları tahsis ederek; İstediğiniz süreye kadar eşyalarınızı depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Çolakoğulları; depolama hizmetlerinde sizlere özel hizmetler ve fırsatlar sunmaktadır. Bu konuda youtube üzerinden videolarımızı inceleyebilirsiniz.  Ayrıca firmamızı sosyal medya hesaplarımızdan biri olan İnstagram hesabından da takip edebilirsiniz.

5
6
votes
Bir puan verin

5
6
votes
Bir puan verin

Firmamız İstanbul’un birçok depolama alanlarında depolama hizmeti sunduğu için özellikle müşterilerine daha rahat bir şekilde ulaşım kolaylığı sağlamıştır. Firmamız tarafından Avrupa yakasında İkitelli organize sanayi bölgesinde yeni bir antrepo alanını sizlere sunmuş bulunmaktayız. Artık İkitelli bölgesine yakın olan yada o bölgeye eşyalarının depolanmasını isteyen müşterilerimize gerekli her konuda yardımcı olmaktayız. Çolakoğulları nakliyat olarak; tüm eşyalarınızı yukarıda bulunan videolarımızda gördüğünüz gibi paketleyerek depolama öncesi hazır hale getirmekteyiz.[/ile][/kürek çekmek]
Eşya Depolama fiyatları nekadar?

eşyalarınızın miktarına pendik escort göre depolama fiyatlarımız belirlenmektedir.

Küçük odalı depoların fiyatı ne kadar?

küçük depolarımızın fiyatları 400 TL’dir. Hemen teklif alabilirsiniz.

İstanbul’un neresinde depolama hizmeti veriyorsunuz?

firmamız İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakasında depolama alanları vardır.

İstanbul’un tüm ilçelerine depolama hizmeti veriyor musunuz?

Evet, tüm ilçelerde depolama hizmetimiz mevcuttur.

Eşya depolarken sigorta ayrı mı yapılıyor?

taşıma sigortası dışında ayrıca depolama sigortası yapılmaktadır.

5 6 votes
Bir puan verin
guest
22 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
9 Nisan 2020 11:32

[…] Eşya depolama hizmeti son yıllarda popülerliği artan ve daha da artması beklenen bir alandır. Modern yaşam şartlarında sıklıkla tercih edilen bir ihtiyaç haline gelmiştir.  […]

trackback
9 Nisan 2020 11:39

[…] Eşya depolama sektörünün ilk firmalarından bir tanesi olan Çolakoğlu depolama firması siz değerli müşterilerine her zaman en iyi ve en kaliteli hizmetleri sunmaya çalışmıştır. Profesyonel çalışan kadrosu ile birlikte depolama hizmetinde hep en iyi hizmeti sunan firmamız gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sizlere her zaman yenilikçi hizmetler sunmaktadır. […]

trackback
15 Nisan 2020 23:23

[…] hizmet sunmaktadır. Firmamızın sunduğu ayrıcalıklı ve çok yönlü hizmetlerden birisi de eşya depolama hizmetlerimizdir. Evinizde kullanmadığınız ufak ya da büyük parça eşyalarınızı, değerli […]

trackback
15 Nisan 2020 23:24

[…] yöntem ve alt yapı ile firmamızın depolarına istediğiniz kadar emanet edebilirsiniz. Eşya depolama hizmeti için firmamız, gerekli olan profesyonel tüm alt yapıya, imkanlara ve güvenlik […]

trackback
15 Nisan 2020 23:28

[…] hizmet sunmaktadır. Firmamızın sunduğu ayrıcalıklı ve çok yönlü hizmetlerden birisi de eşya depolama hizmetlerimizdir. Evinizde kullanmadığınız ufak ya da büyük parça eşyalarınızı, değerli […]