Eşya depolama hizmetleri her geçen gün ihtiyaç haline gelmektedir. Yeni yapıların küçük olması, ev eşyaları yada ofis eşyalarındaki fazlalık depolama hizmetini tetiklemektedir. Google arama motorunda depolama şirketleri yazdığınızda karşınıza yüzlerce firma çıkmaktadır.

Eşya Depolama Kış Kampanyası

Eşya depolama hizmetlerinde kış kampanyası başladı. Firmamızın en dip rakamları 400 TL civarında depolama hizmet bedeline kadar düşürüldü. Firmamızın profesyonel taşımacılık hizmetleri ve depolama işlemleri ile ilgili ayrıntılı olarak bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel Eşya Depolama

Profesyonel eşya depolama hizmetleri ile ilgili olarak; firmamız her türlü nakliyat ve depolama hizmetlerinde sizlere destek vermektedir. Depolama alanlarımız ile ilgili aşağıda bulunan yazımızı inceleyebilirsiniz.

Eşya depolama ihtiyacınız mı var?, Eşyalarınızı ne zamana kadar depolanacak?,  Aylık depolama kira bedeli ne kadar?, Depolama alanlarında rutubet nem var mı?

Yukarıda belirtilen tüm soruların cevaplarını bu sayfamızdan gönül rahatlığı ile bulabilirsiniz. Eşya depolama hizmetlerinde en iyi olan Çolakoğulları depolama şirketi ile tüm ev depolama hizmetlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İstanbul’un birçok lokasyonunda depolama ihtiyacınızı rahatlıkla karşılamaktayız.

Ev Eşyası Depolama
Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama hizmetleri hakkında aradığınız her şeyi bu sayfada bulabilirsiniz. Bu konuda müşterilerimizi de aydınlatmak adına şu şekilde izah edebiliriz; eşya depolama hizmetlerini alacağınız firmanın depolama yerlerinin kendilerine ait olması ve birçok depolama alanlarının olması sizler adına da önemli bir avantajdır. Çünkü insanların yaşam boyunca birçok konuda planları tutmayabilir. Süreç zamanında eşyalarınızın beklenmedik şekilde depolama süresinin uzaması olabilir. Bu süreç diğer nakliyat firmalarına uymayabilir. Bunun en büyük sebebi; Depolama alanlarının da KİRALIK olmasıdır. Fakat Çolakoğulları nakliyat firması olarak depolama alanlarımızda kiracı konumunda değiliz.

Depolama

Depolama işlemleri son yıllarda müşteriler tarafından yoğun olarak talep almaktadır. Müşteriden depolanacak eşyaları ile ilgili bilgiler alınır. Veya tam net bilgi için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunulur.Yapılan inceleme neticesinde müşterilerimize kaç metrekarelik odalar tahsis edileceğinin bilgisi verilir. Ve beraberinde kiralık depo hizmetinin bir bedeli olan aylık depolama kirası iletilir. Akabinde müşteri tarafından kabul görüldüğü taktirde önce eşyanın değerine istinaden sigorta işlemleri yapılır.Daha sonra eşyaların düzgün ve hasarsız bir şekilde gitmesi için gerekli paketleme ve nakliye işlemleri gerçekleştirilir. Bu madde de görüldüğü gibi düzgün bir hasarsız bir şekilde gitmesi için iyi bir taşıma firması seçmeniz gerekmektedir. Depolama alanına gelen mal gerekli sayım yapıldıktan sonra odalarda depolanır. Bu şekilde süreç tamamlanmış olur.

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama firması olarak sizlere sigorta hizmetleri hakkında ayrıntılı olarak bilgi veriyor olacağız. Depolama hizmetlerinde en önemli konulardan biri de hiç şüphesiz ki sigorta bölümüdür. 2 türlü sigorta hizmeti yapılmaktadır. Birincisi taşıma sigortası, ikincisi depolama sigortasıdır. birinci sigorta yapılmasının sebebi; eşyalarınızın evinizden depoya kadar gidiş süresinde oluşabilecek hasarlara karşı alınan önlemdir. İkinci sigorta ise depolarımızda muhafaza ettiğimiz eşyaların başına herhangi bir yangın, hırsızlık gibi durumlara karşı alınan tedbirlerdir. Çolakoğulları ailesi olarak bu hizmete büyük önem vermekteyiz. Ve Türkiye’nin en iyi sigorta firması olan ALLİANZ ile ortak çalışmaktayız.

İstanbul Kiralık Depo

İstanbul Kiralık Depo durumları ile ilgili aşağıda sizlere ayrıntılı bir tablo sunmuş bulunmaktayız. İnceleme fırsatınız olursa hemen inceleyebilirsiniz. ev eşyalarınızı depolama ihtiyaçlarınız ile ilgili internet ortamında araştırma yaptığınızda karşınıza birçok nakliyat ve depolama firması çıkacaktır. Bu konuda kafanız karışmaması adına firmamızın depolama bölümüne giriş yapabilir. Yada direk bu sayfamızda yer alan fiyat cetvelini inceleyebilirsiniz. Depolarımızda Kiralık Depo Fiyatları şu şekildedir.

Eşya Depolamada Aylık Kira Ne Kadar?

Depo Tipleri 0-3 Aydan Kısa Süreli    Aylık Kira Bedeli + 3 Aydan Uzun Süreli  Aylık Kira Bedeli
Küçük Boy Depo 450 TL 400 TL
Orta Boy Depo 500 TL 440 TL
Büyük Boy Depolar 600 TL 500 TL

Yukarıda verilen depolama fiyatları sadece ortalama fiyatlardır. Bu fiyatları tam olarak yukarıda bahsedilen maddelere verilen cevaplar sonucunda net bir şekilde fiyatlarımız ortaya çıkmaktadır.

Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Ev Eşyası Depolama fiyatları ile ilgili sizlere her konuda bilgi verdiğimizi düşünüyoruz. Depolama hizmetleri ile ilgili olarak da; diğer sektörlere ve hizmet süreçlerine nazaran biraz daha önemsenmektedir. Sonuçta depolama firması ile sürekli olarak iletişim halinde olacaksınız. Eşyalarınızın durumu nedir? kiralarınızın ödenmesi ile ilgili süreçler nelerdir? vb. birçok konu hakkında bilgi sahibi olmak için nakliyat ve depolama hizmetlerinizi yürüten şirket ile bağlantıda olmak zorundasınız.

Çolakoğulları ailesi olarak; tüm depolama hizmetlerinde müşterilerimize her türlü konuda gerekli desteği en iyi şekilde sağlamaya çalışmaktayız. Firmamızın her konuda müşteri memnuniyetini sağlamak için yoğun bir şekilde çaba sarf etmektedir

Depolama
Depolama

İstanbul Ev Eşyası Depolama Şirketi

Sizlerde İstanbul ev eşyası depolama şirketleri ile ilgili uzun süredir araştırı yorsanız; Çolakoğlu nakliyat ve ev eşyası depolama firması zaten karşınıza çıkan ilk isimlerden biri olmuştur diye düşünüyoruz. Sizler için verilen hizmetlerini incelediğiniz zaman zaten profesyonel bir iş akışı içinde olduğunuzu görebileceksiniz. Tüm evinizde ki eşyalarınızı; bir aylık ya da daha uzun süreli olarak teslim etmek isteyebilir ya da sadece birkaç parça depolayarak hizmet almak isteyebilirsiniz. Bu eşya sayısı fark etmeksizin sizler için özel alanlar belirlenecek ve bu bölgede sadece sizin eşyanız yer alıyor olacaktır. Sonrasında ise dilerseniz eşya koymayı ekleyebilir ya da zaman zaman koyduğunuz eşyaları da alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

İstanbul Eşya Depolama
İstanbul Eşya Depolama

Ev Eşya Depolama

Ev eşya depolama konusunda yeterli açıklama yaptığımızı düşünüyoruz. Kısaca; son yıllarda çok talep edilen İstanbul eşya depolama hizmetleri sayesinde artık; hem firmalar hem de kişiler evlerinde ki fazla eşyaları için güvenli bir yer olan depolama alanlarından hizmet almaya devam etmektedirler. Normalde eski zamanlarda yapılan boş dükkan kiralayarak eşyaların konulması; hem maddi olarak; ağır bir yük oluyor. Hem de güvenli olmuyordu. Dolayısı ile talep arttıkça firmalarda bu alanda en iyi şekilde hizmet vermeye başladılar. Çolakoğlu eşya depolama firması da bunların en başında geliyor. Köklü bir nakliye firması olan firma, sizlerin gözünüzü asla arkada bırakmayacak şekilde hizmet vermek için bekliyor. https://www.colakoglunakliyat.com adresi ile görüşmek için siteye tıklayabilirsiniz.

İstanbul’da Depolama Yerlerimiz Nerelerde Mevcuttur?

firmamızın depolama alanları olarak birçok lokasyonda yerleri mevcuttur. İstanbul’da İkitelli, Kağıthane , Seyrantepe, Samandıra ve Gebze bölgelerinde irili ufaklı depolama alanlarımız mevcuttur. İstediğiniz depolama alanlarını tercih ederek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İstanbul’un tüm ilçelerinde pandemi hastalığından dolayı indirimli depolama hizmetleri sunmaya başladık. Firmamız tarafından tüm depolarımızda yapacağınız aylık anlaşmalar için sizlere %20’lik bir depolama indirimi sağlamaktayız.

 

 

Eşya Depolamada Koronavirüs Tedbirleri

firmamız her konuda yeterli profesyonelliğe ve deneyime sahip bir nakliyat şirketdir. Son yıllarda dünya geneline yayılan ve ülkemizde de mevcut olan koronavirüsten dolayı firmamız tüm depolama hizmetlerinde özel önlemler almış durumdadır. 

5 7 votes
Bir puan verin

Taşımacılık hizmetlerinde en çok ihtiyaçlardan biri olan eşya depolama hizmetleri artık çok daha kolay ve çok daha pratiktir. Çolakoğulları eşya depolama firması ile eşyalarınız için ücretsiz ekspertiz hizmetleri ile eşyalarınız güvenli bir şekilde depolama hizmetlerini gerçekleştirilmektedir. Size özel depolama alanları tahsis ederek; İstediğiniz süreye kadar eşyalarınızı depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Çolakoğulları; depolama hizmetlerinde sizlere özel hizmetler ve fırsatlar sunmaktadır. Bu konuda youtube üzerinden videolarımızı inceleyebilirsiniz.  Ayrıca firmamızı sosyal medya hesaplarımızdan biri olan İnstagram hesabından da takip edebilirsiniz.

 

5
7
votes
Bir puan verin

5
7
votes
Bir puan verin

5
7
votes
Bir puan verin

5
7
votes
Bir puan verin

Firmamız İstanbul’un birçok depolama alanlarında depolama hizmeti sunduğu için özellikle müşterilerine daha rahat bir şekilde ulaşım kolaylığı sağlamıştır. Firmamız tarafından Avrupa yakasında İkitelli organize sanayi bölgesinde yeni bir antrepo alanını sizlere sunmuş bulunmaktayız. Artık İkitelli bölgesine yakın olan yada o bölgeye eşyalarının depolanmasını isteyen müşterilerimize gerekli her konuda yardımcı olmaktayız. Çolakoğulları nakliyat olarak; tüm eşyalarınızı yukarıda bulunan videolarımızda gördüğünüz gibi paketleyerek depolama öncesi hazır hale getirmekteyiz.

Eşya Depolama fiyatları nekadar?

eşyalarınızın miktarına göre depolama fiyatlarımız belirlenmektedir.

Küçük odalı depoların fiyatı ne kadar?

küçük depolarımızın fiyatları 400 TL’dir. Hemen teklif alabilirsiniz.

İstanbul’un neresinde depolama hizmeti veriyorsunuz?

firmamız İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakasında depolama alanları vardır.

İstanbul’un tüm ilçelerine depolama hizmeti veriyor musunuz?

Evet, tüm ilçelerde depolama hizmetimiz mevcuttur.

Eşya depolarken sigorta ayrı mı yapılıyor?

taşıma sigortası dışında ayrıca depolama sigortası yapılmaktadır.

5 7 votes
Bir puan verin
guest
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mhmmd Aslan
Mhmmd Aslan
2 Mayıs 2020 00:53
Bir puan verin :
     

Gayet güzel olmuş

Mhmmd Aslan
Mhmmd Aslan
2 Mayıs 2020 01:00

Uluslararası taşıma yapıyormusunuz

Talip
Talip
2 Mayıs 2020 01:04
Bir puan verin :
     

Depolama hizmeti hangi illerde veriyorsunuz.

ZEKI KARAYEL
ZEKI KARAYEL
2 Mayıs 2020 01:15
Bir puan verin :
     

profesyonel ev taşıma hizmetlerinin yanında eşya depolama hizmetleri de sunuyor musunuz?

Muammer
Muammer
2 Mayıs 2020 01:17
Bir puan verin :
     

Söylenen tarihte ürünler neredeyse kusursuzşekilde taşındı. Arkadaşlar her konuda yardımcı oldular, iletişim konusunda hiçbir sıkıntı olmadı, güler yüzlü ve iyi bir ekipti. Hızlı ve temiz bir taşınma oldu. Teşekürler çolakoğlu nakliyat