Neden çolakoğlu nakliyat

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama hizmetlerinde her zaman ilk tercih edilen nakliyat firması olduk. Depolama hizmetlerinde yılların tecrübesine sahip olan bir nakliyat firması ile ev eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolama imkanlarınıza sahip olduğunuzu unutmayın. Firmamız İstanbul’un her ilçesinde depolama hizmetleri sunmaktadır. Eşya depolama hizmetlerinde yeterli donanıma sahip olan firmamız; tüm süreçleri gerçekleştirirken, her süreci en iyi şekilde organize ederek sürdürmektedir. Sizlerin istemiş olduğu hizmet şekline uygun depolama alanlarını tahsis eden firmamız ile çalışmak isterseniz; hemen firmamız ile iletişime geçerek depolama hizmeti alımı yapabilirsiniz. Şirketimiz; bir İstanbul firması olduğu için hem Anadolu hem de Avrupa yakasında depolama alanları mevcuttur. Depolama işlemlerimiz tamamen güvenli ve sigortalı olarak gerçekleştirilmektedir.

Profesyonel Eşya Depolama

Profesyonel eşya depolama hizmetleri ile ilgili her konuda kendini çok iyi bir şekilde geliştiren Çolakoğulları nakliyat ile eşyalarınızı güvenle depolayabilirsiniz. Firmamız; yöneldiği her alanda en iyi olmayı hedeflediği için her zaman en kaliteli malzemeyi ve en iyi hizmeti sergilemiştir. Bundan dolayı; eşya depolama süreçlerinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için müşterilerine özel depolama alanları tahsis etmektedir. Özel depolama alanları şu şekilde olmaktadır; her müşteriye depolama alanlarımızda özel odalar tahsis etmekteyiz. Eşyalarının miktarı veya kendilerinin istediği depolama alanı hazırlayarak eşyalarını depolamaktayız.

En Uygun Fiyat ile taşınmak için Hemen Bizden Teklif Alabilirsiniz

Merak Ettikleriniz

Ev Eşyalarımızı Nasıl Depolama İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Firmamız; tüm eşyalarınızı ayrıntılı olarak paketledikten sonra gerekli listeleme işlemini yaparak depolama alanlarına taşımaktadır. Depolama alanlarımızda sizlere özel tahsis ettiğimiz odalarda eşyalarınızı depolamaktayız.

İstanbul'un Tüm İlçelerinde Depolama Hizmetiniz Var Mı?

İstanbul’un tüm ilçelerine depolama hizmetlerini sunmaktadır. Firmamızın hem Avrupa hem de Anadolu yakasında özel depolama alanları mevcuttur. İstediğiniz ilçeden arayabilirsiniz.

Eşya Depolamada Sigorta Poliçesi Var mı?

Tabi ki sigorta poliçesi mevcuttur. Firmamız gerekli sigorta poliçenizi adınıza düzenleyerek depolama hizmetlerine başlamaktadır. Sigorta poliçeniz sizlere teslim edilmektedir.

Eşya Depolamada Kullanılan Malzemeler Sıfır Mı?

Elbette sıfır malzeme kullanmaktayız. Firmamız her müşterinin eşyalarını özel odalara koyduğu gibi sıfır malzeme kullanarak insanların eşyalarını depolamadan önce paketlemektedir.

Eşya Depolama Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Firmamız tarafından ücretsiz ekspertiz hizmeti yapılarak eşyalarınızın miktarı tespit edilmektedir. Böylelikle depolama alanlarımızda ne kadar yer kapladığını ve fiyat teklifi tarafınıza belirtilmektedir.

Şirketimiz; geçmişten bu yana depolama hizmetleri veren kurumsal bir nakliyat şirketidir. Eşya depolama hizmetlerinde her zaman profesyonelliğe önem vermekteyiz. Depolama hizmetleri; ev ve ofis taşıma hizmetlerinden çok farklı bir konuda olduğunu net olarak söyleyebiliriz. Sonuçta insanlar eşyalarını bizlere teslim etmektedir. Ve bizlerinde vazife olarak bu eşyaları özenli ve dikkatli bir şekilde muhafaza etmeliyiz.

Her Çeşit Depolarımız Mevcuttur

Çolakoğulları ailesi olarak; tüm evden eve nakliyat firmalarının eşya depolama hizmetlerinde her zaman müşteri memnuniyetine önem vermelerini rica ediyoruz. Ev eşyası depolama hizmetleri görüldüğü gibi çok basit hizmet değildir. Normalde sistemi ve ekipmanı olan firmalar için tabi ki basit. Ama tam teşkilatlı olmadan depolama hizmetlerine yönelen bir çok insan bu konuda hem kendini hem de müşterilerini mağdur edebilir. Lütfen dikkat edelim. Çolakoğulları nakliyat firmamızı sosyal medya hesaplarından İnstagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

Eşya Depolama 10

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama hizmetlerinde çok aktif olan bir firmayız. Hemen hemen her gün depolama hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Son zamanlarda İSTANBUL Bölgesinde gerçekleşen kentsel dönüşüm ve iş değişiklikler depolama hizmetlerini de yoğunlaştırmıştır. Eşya depolama süreçlerinde çok dikkatli ve titiz bir şekilde hareket etmeniz gerekecektir. Depolama hizmetleri ne yazık ki bildiğimiz gibi basit ve sistemli bir şekilde gerçekleştirilmemektedir. Bu yüzden lütfen hesap kitap yaparken çok dikkatli hareket etmeniz gerekmektedir.

Küçük Depolar
350 TL
Ortalama Fiyat
  • Aylık depolama kiraları 350 TL’DEN Başlamaktadır.
  • 10 m2’lik depolama alanları tahsis edilmektedir.
  • Sigorta bedeli: 10.000 TL – 40.000 TL Arasında olacaktır.
  • Sigorta işlemleri aylık olarak gerçekleştirilmektedir.
Paketi Seçin
Büyük Depolar
600 TL
Ortalama Fiyat
  • Aylık depolama kiraları 600 TL’DEN Başlamaktadır.
  • 20 m2’lik depolama alanları tahsis edilmektedir.
  • Sigorta bedeli: 30.000 TL – 100.000 TL Arasında olacaktır.
  • Sigorta işlemleri yıllık olarak gerçekleştirilmektedir.
Paketi Seçin

Bunlarıda inceleyin

Müşteri Memnuniyeti

5
5,0 rating
Mükemmel 100%
Çok İyi0%
Ne İyi Ne Kötü0%
Çok Kötü0%
Berbat0%

Gerçek Kullanıcı değerlendirmeleri ile 1956 yılından beri MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ odakli profesyonel taşımacılık.

Firmamız END Evden Eve Nakliyeciler Derneği Üyesidir.

Son Yorumlar

Beklentimin üstündeydi bütün süreç

5,0 rating
19 Mayıs 2020

Yüksek lisansım için eşyalarımı depolamam gerekiyordu 2 sene boyunca eşyalarımı o kadar iyi muhafaza etmişler ki tek hasar yok

Ece Dülgen

Her Müşteriye Özel Depolama Alanları

5,0 rating
18 Mayıs 2020

Firmamız tarafından her müşteriye özel depolama alanları sunabilen ender firmaların başında gelmektedir. Bu konuda çok titiz bir çalışma yapılarak depolama süreçlerini tamamlamaktayız.

Atakan Özsoy