Depolama Firmaları
Depolama

Depolama; insanların yada kurumların fazla eşyalarını yada ürünlerini bir yerde tutmak yada diğer bir tabir ile saklamak adına kendi himayesi dışında başka kişi veya kurumlardan destek alarak almış olduğu hizmetin adıdır. Depo hizmetlerinde Çolakoğulları nakliyat firması olarak sizlere her konuda gerekli profesyonel desteği 1970 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Eşya Depolama Firması

Eşya depolama firması olarak; sektörümüzde her zaman sizlere kaliteli depolama hizmetleri sunmaya çalıştık. Türkiye’nin nakliyat ve antrepo alanında kendini ispatlamış olan Çolakoğlu nakliyat, 1956 yılından bu yana göstermiş olduğu hizmetlerden dolayı birçok müşterisi tarafından taktir toplamış ve beraberinde referans kazanmıştır. Yılların vermiş olduğu birikim ile hareket eden şirketimiz eşya depolama hizmetlerine 1970 yılında başlamıştır.

Depolama Hizmetleri
Eşya Depolama Şirketi

Ülkemizde özellikle son 5 yılda gerçekleşen kentsel dönüşüm ile birlikte depolama hizmetleri hızla artmış ve bu konuda birçok müşterimiz bu hizmeti firmamızdan tedarik etmektedir. Firmamız eşya depolama hizmetlerine başlarken nakliyat hizmetlerinde gerçekleştirmiş olduğu kaliteyi tamamen depo alanına da çekmiştir. Çünkü gerçekten bu işi profesyonel bir şekilde yapabilen firma sayısı azdır. Çolakoğlu ailesi yapmış olduğu ortak görüşmeler ve alınan karar neticesinde hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında saklama alanları açmıştır. Firmamız antrepo hizmetlerinde tüm sigortalama hizmetlerini ALLİANZ güvencesinde yapmaktadır.

Kiralık Depo 

Eşya Depolama Hizmetleri
Depo Hizmetleri

Kiralık depo ile ilgili aradığınız tüm sorulara hızlı ve doğru bir şekilde cevap alabileceğiniz tek gerçek firmayız. Firmamız eşya saklama alanına yapmış olduğu hizmet süreçleri şu şekildedir; antrepo hizmetlerinden yararlanacak müşterilerin tüm eşyaları firmamız tarafından ücretsiz expertiz yapılarak hangi depo boyutu, ne kadar malzeme gerekli, sigorta bedeli ne olacak gibi konulara değinerek taşınma öncesinde gerekli tedbirleri almaktadır. Şirketimizin en önemli hususlarından biri olan depoculuk hizmetinde firmamız profesyonel yapısından asla taviz vermeden hareket edebilmektedir.

Sizde depolama alanında bu kadar profesyonel olan ve gerçekten de işine dört elle sarılan bir aile şirketinin bireyi olmaya ne dersiniz. Firmamız sizlere her konuda gerekli desteği sağlayacaktır. Detaylı bilgileri https://www.colakoglunakliyat.com/esya-depolama.html adresinden alabilirsiniz.

Firmamızın nakliyat süreçlerinde ve eşyalarınızın saklandığı yerlerle ilgili olarak firmamızın sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz. İnstagram, twitter, facebook gibi sosyal medya hesaplarınızdan firmamızın bilgilerini girerek firmamızı takip edebilirsiniz. Çolakoğulları ailesi olarak tüm eşyalarınıza kendi eşyalarımızmış gibi bakmaktayız. Bu konuda içiniz rahat olabilir.

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments