Ülkemizin her yerinde marka haline gelmiş ÇOLAKOĞLU Kelimesi kimimizin soy adı, kimimizin firma adı haline gelmiştir. Ülkemize baktığımızda hemen hemen her bölgede özellikle büyük şehirlerde ya inşaat ya nakliyat ya da turizm firmaları bu isim üzerinden hizmetlerini sürdürmektedir. Firmamız da ÇOLAKOĞULLARI Ailesi olarak tüm hizmetleri sürdüren kapsamlı bir lojistik şirketidir. Yılların vermiş olduğu deneyimden hareketle günümüze kadar süregelen ailelerin başında gelmektedir.

Çolakoğlu eski çolakoğulları çolakoğulları nakliyat çolakoğulları Çolakoğlu nakliyat çolakoğlu

ÇOLAKOĞLU Denildiğinde Akla Gelenler!

ÇOLAKOĞULLARI Ailesi denildiğinde akla sürekli olarak doğu karadeniz bölgesi gelmektedir. Fakat Çolakoğlu kelimesi iç anadolu bölgesine de geçmektedir. Artık  genel bir yayılım gösteren ünvan haline gelmiştir.

Firmamız da taşımacılık hizmetlerine ÇOLAKOĞLU Kelimesi adı altında hareket ederek hizmetlerine başlamıştır. Fakat son zamanlarda bazı insanlar tarafından ismimizi nakliyat sektöründe kullanmalarından dolayı firmamız markasını ÇOLAKOĞULLARI olarak düzenlemiştir. Böylece bu tip insanlara karşı firmamız ismine gelebilecek her türlü lekelere karşı korumuştur.

Dikkat Taklit Edilmekteyiz.

Şirketimizin, günümüzde başarılı taşımacılık hizmetleri ile dev bir marka haline gelmesi; bazı şahısların ismimiz kullanmasına itmiştir. Bu gibi şahıslara pirim vermemek adına firmamız gerekli tüm yasal süreçlere başlamıştır. Sizlerde firmamızın bu konudaki mücadelesine destek olmak isterseniz; tek yapmanız gereken; internet ortamında araştırma yaparken Çolakoğlu nakliyat adı altında hiç bir firmaya güvenmeyin. Firmamızın tek web adresi aşağıdaki gibidir.

Siz değerli iş ortaklarımız da bu konudaki hassasiyeti göz ardı etmezseniz seviniriz. ÇOLAKOĞULLARI Ailesi olarak artık siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermeye devam etmekteyiz. Detaylı bilgileri https://www.colakoglunakliyat.com adresimizden alabilirsiniz.

] }
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments