FİRMAMIZ TAKLİT EDİLMEKTEDİR

ÇOLAKOĞLU Nakliyat, günümüz taşımacılık sektöründe adını tüm Türkiye’ye duyurmuştur. Hizmet kategorisinde daima en üstte olan firmamız geçmişten bu yana sürdürmüş olduğu başarısını daha önceden sözde Çolakoğlu ismi ile ev taşıma hizmeti sunduğunu belirten şahıslar günümüzde yükseltmiş olduğumuz isme sahip çıkmaya çalışmaktadırlar. Bu konuda kendilerine taviz vermeden yasal yollarla ismimizi savunmaya devam edeceğiz. Firmamız özellikle eski bir ev taşıma firması olduğunu hatta eski Çolakoğlu nakliyat firması olduğunu belirtmek için Eski Çolakoğlu Nakliyat unvanını da almıştır. Bu konuda lütfen bu şahıslara taviz vermeyin. Firmamız 1956 yılından bu yana babadan oğullra kadar süre gelen bir evden eve nakliyat şirketidir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve kalite ile günümüze kadar gelmiştir. Birçok şirketler ile yapmış olduğumuz ortak çalışmalarda asla sorunlar yaşanmadan hizmetlerimize devam etmiş bulunmaktayız.

Kendisini Çolakoğlu nakliyatın sahibi gösteren tüm şahıslardan lütfen uzak durunuz. 444 65 02 numaradan lütfen teyit alınız. Bu konuda tüm müşterilerimizi bilgilendirmek isteriz.

Firmamızın kurumsal tek adresi olan https://www.colakoglunakliyat.com dur. Bu adres dışında başka web sitemiz bulunmamaktadır. Lütfen bu şahıslara itibar etmeyiniz.

Firmamızın google arama motorunda Çolakoğlu nakliyat yazdığınızda otomatik olarak firmamız ilk sayfada çıkmaktadır. Lütfen bu konuda gerekli duyarlılığı sağlayın!

Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat

Çolakoğlu Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir