BODRUM Evden Eve Nakliyat Şirketi

Yıllardır İstanbul bölgesinde evden eve nakliyat hizmetlerini sürdüren Çolakoğlu nakliyat firması, yoğun talepler üzerine ülkemizin en ünlü tatil merkezlerinden biri olan Muğla’nın Bodrum ilçesinde şubesini açmış bulunmaktadır. Sürekli olarak İstanbul Bodrum arası ev taşımacılığı hizmetleri sunan firmamız artık bu bölgede açmış olduğu şube ile İstanbul İzmir ve Bodrum arasında haftalık olarak gelişli ve gidişli olarak taşımacılık hizmetleri sunacaktır. 2018 yılında umarım bu hizmetimiz siz değerli müşterilerimizi memnun etmiş olur.

Firmamız 1956 yılından bu yana ev taşımacılığı sektörüne damga vurmuş nadir firmalardan biridir. Özel ekibi, kaliteli malzemesi ve geniş araç filosu ile her daim müşteri memnuniyeti sağlayan şirketimiz profesyonelliğinden asla taviz vermeden hizmetlerini sıralamıştır. Zaman zaman hizmetlerine yeni hizmet grupları da eklemiştir. Bunlardan biri de İstanbul Bodrum arası parça (Parsiyel) taşımacılığı olmuştur.

Parça Eşya Taşımacılığı

Bodrum bölgesinde ister şehir içi olan ister şehirler arası evden eve nakliyat olsun sizlere en iyi hizmeti en hızlı şekilde vermeye çalışmaktayız. Bodrum bölgesinde bulunan ekibimiz ve kullanmış olduğumuz kaliteli malzemelerimiz ile siz değerli iş ortaklarımıza en iyi şekilde hizmet vermeye çalışmaktayız. Taşımacılık hizmetlerinde asla sorun yaşamayacağınız gerçek nakliyat şirketiyiz.

ALLİANZ Güvencesinde Ev Taşımacılığı

Firmamız tüm eşyalarınızı taşımadan önce detaylı bir şekilde sigortalama işlemlerine tabii tutar. Yapılan her değerlendirmeyi dikkate alan şirketimiz en önemli parçanızdan en değerli tablonuza kadar her şeye ayrıntılı bir şekilde bakarak hareket eder.

Sizde firmamız ile daha önce herhangi bir taşımacılık desteği almadıysanız ve Bodrum bölgesinde taşımacılık hizmetleri almak istiyorsanız tek yapmanız gereken https://www.colakoglunakliyat.com/bodrum-evden-eve-nakliyat.html adresine giriş yaparak detaylı bilgi sahibi olmanız yeterlidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir