Bavul Taşımacılığında En Eski Nakliyat Şirketi

Ülkemizin lojistik faaliyetlerini çeşitlendirerek sizlere sunan firmamız, evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetlerine ek olarak bavul taşımacılığı hizmetlerini de eklemiştir. Bir diğer adı ile valiz taşımacılığı gerçekleştirmektedir.

İstanbul’un en köklü nakliyat firmalarından biri olan Çolakoğulları nakliyat firması, Bavul taşımacılığı hizmetlerinde sizlere hem özel hem de parsiyel olarak hizmetler sunmaktadır. Profesyonel ekibimiz ve geniş araç filomuz ile istediğiniz miktarda bavullarınızı firmamızın aracılığı ile istediğiniz noktaya istediğiniz süre zarfında teslim edilmektedir. Her konu yeterli birikim ve tecrübeye sahip olan şirketimiz ile çalışmalarınızı gerçekleştirmek isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz

Hemen Arayın Bavulunuzu Taşıtın

1956 yılından beri sektöründe tüm müşterilerine gerekli güveni sağlayan firmamız referans konusunda istediğiniz sektörden istediğiniz kadar referans verebilmekteyiz. Firmamız ofis taşıma ve ev taşımacılığı hizmetleri dışında gerçekleştirmiş olduğu bu hizmeti almak için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın kurumsal taşımacılık hizmetlerinde sizlere 7/24 destek vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir