Bankamatik Taşımacılığı

Bankamatik Taşımacılığı

ÇOLAKOĞLU İLE BANKAMATİK TAŞIMACILIĞI

1956 Yılında nakliyat sektörüne giriş yapan Çolakoğlu ailesi hızla büyüyen bir nakliyat firması haline gelmiştir. Zamanla ev ve ofis taşımacılığı hizmetlerinin yanında ağır kasa, ağır malzemelerin taşınmasını da yapmıştır. 1970’li yılların başına gelindiğinde firmamız ağır nakliye hizmetlerine büyük bir önem vermiştir. Gerekli alt yapıyı hızlı bir şekilde oluşturan Çolakoğlu nakliyat, zamanla ağır yük taşımacılığı hizmetlerini kurumsal ağa kaydırmıştır. Ülkemizde birçok banka ile yapmış olduğu ortak çalışmalar sonucunda hızla büyüyen bir yapıya sahip olmuştur. Tüm bankaların atm bankamatiklerinin Türkiye’nin 81 iline hızlı ve güvenli bir şekilde sevk etmektedir. Bu konuda oldukça profesyonel olan firmamız sadece devlet bankları değil, özel bankaları ile de aynı hareketliliği sağlamaktadır.

1970’TEN BERİ BANKAMATİK TAŞIMACILIĞI

Yılların vermiş olduğu tecrübeye sahip olan Çolakoğlu nakliyat, profesyonel olarak yapmış olduğu çalışmalar ile siz değerli iş ortaklarımıza her konuda gerekli desteği sağlamaktadır. Firmamız her zaman verdiği sözleri zamanında yerine getirmek ile mükellef olduğu için hiçbir zaman plansız ve programsız iş yapmamıştır. Bu yüzden her açıdan önemli bir konuma sahip olan firmamız ile yapacağınız tüm ortak çalışmalarda tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmenizdir. İstanbul’un en iyi nakliyat şirketi olan Çolakoğlu nakliyat, Bankamatik taşımacılığı alanında da aynı şekilde lider konumda olan firmamız ile her zaman bu hizmeti alabilirsiniz.

Çolakoğlu nakliyat, yıllardır bu sektörde güvenilir bir nakliyat şirketi olarak hareket etmiştir. Asla çizgisini bozmadan taşımacılık hizmetlerinde verdiği sözleri yerine getirmiştir. Bankamatik taşımacılığı hizmetleri de bir ev ve ofis taşıma hizmetleri gibi olmadığı için bu konuda özellikle dikkatli bir şekilde hareket etmiştir. Profesyonel nakliyat şirketi olan firmamız ile çalışmalar gerçekleştirmek için firmamızı yakından tanıyabilirsiniz. Firmamız hakkında detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz http://www.colakoglunakliyat.com adresine giriş yapabilirsiniz.

Bankamatik Taşımacılığı Hizmetleri

 

11 Aralık 2017
Bankamatik Taşımacılığı için yorumlar kapalı
1.063 kez görüntülendi