Banka Taşımacılığı

ÇOLAKOĞLU İLE BANKA TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

Ülkemizin batısından doğusuna, güneyinden kuzeyine kadar her türlü nakliyat organizasyonları gerçekleştiren Çolakoğlu nakliyat firması, kurumsal taşımacılık hizmetlerine 1970 yılında başlamıştır. Kurmuş olduğu özel ekip ve geniş araç filosu ile İstanbul merkez olmak üzere ülkemizin bir çok noktasında kurumsal şirketlere lojistik desteği sağlamıştır. Özellikle bu kurumsal şirketler arasında yer alan bankalara firmamız her daima 7/24 hizmet etmiştir. Firmamız Bankalara her konuda destek sağlamaktadır. Bankamatik taşımacılığı, şube taşımacılığı, banka personellerinin ev eşyalarının taşımacılığı gibi birçok alanda hizmet ağı oluşturmuştur.

PROFESYONEL BANKA TAŞIMACILIĞI

Banka taşımacılığı, dediğimiz gibi kurumsal taşımacılık ağına girmektedir. Bu yüzden bu hizmet ağını çok iyi bilen firmalar ile taşınmak en doğru karardır. Firmamız geçmişten bu yana şirketler ile yapmış olduğu çalışmalar ile %100 güvenceli referanslar kazanmıştır. Bankalar ile ortak çalışmalarımız personellerin ev eşyalarını taşımak ile başlanılmıştı. Daha sonra bankaların bankamatik sistemlerinin nakliye organizasyonlarına geçilmiştir. Profesyonel olarak bankamatik taşımacılığı hizmeti sunan Çolakoğlu nakliyat, profesyonel hizmet ağı ile artık ülkemizde 81 ile ait tüm bankaların nakliye organizasyonuna el atmıştır.

Banka Taşımacılık

81 İLDE HİZMET AĞIMIZ MEVCUTTUR.

Firmamız bir organizasyonu yaparken elbette tam bir şekilde yapar. eksik bir yan bulamazsınız. Banka taşımacılığı hususuna giren her konuda biz nakliyat firması olarak sizlere her zaman yardımda bulunuruz. Taşımacılık şirketlerinin de taktirini kazanan bir firma ile çalışma fırsatını sizde kaçırmayın. Profesyonel destek almak istediğiniz taktirde firmamız size her konuda gerekli desteği vermeye hazırdır. Firmamız ile daha önce çalışma yapmadıysanız firmamız hakkında detaylı bilgileri https://www.colakoglunakliyat.com adresine giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir