Avrupa Yakasının Nakliyat Şirketi

Türkiye’nin lojistik devi olan Çolakoğlu nakliyat, 1956 yılından beri Avrupa yakasında evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleri ile siz değerli iş ortaklarımıza kaliteli hizmetler sunmaktayız. Başarılı ve güvenilir iş ahlakı ile sektöründe önemli görevlere sahip olan şirketimiz ev taşımacılığı alanında İstanbul’un her iki yakasında da hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

İstanbul Avrupa yakası bölgesine bağlı tüm ilçelerden ev taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştiren firmamız, başarılı hizmet anlayışını hemen hemen her yerde göstermektedir. Asıl işi olan evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamız gerek malzeme olsun gerek işçilik olsun her konuda titiz bir şekilde hareket etmektedir. Yılların vermiş olduğu deneyimi de üstüne koyarak ilerleyen şirketimiz bu konuda ki başarılı grafiğini yıllar boyunca devam ettirmiştir.

İstanbul bölgesinde Avrupa yakası evden eve nakliyat şirketi olarak bilinen Çolakoğlu nakliyat, ev taşımacılığı hizmetlerinde her zaman eşyalarınızı garantili bir şekilde taşımaktadır. ALLİANZ güvencesinde ev eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınır. Firmamız ile yapacağınız her türlü nakliye sigorta işlemlerinde tüm masraflar taşıma fiyatının içindedir.

Avrupa Yakası Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Profesyonel Kadro ve Geniş Araç Filosu İle Hizmetinizdeyiz

Firmamız sizlere Avrupa yakası bölgesi içinde sadece şehir içi taşımacılık hizmetleri değil, aynı zamanda şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadır. Çolakoğlu nakliyat ailesi ile yapılan tüm ev ve ofis taşıma hizmetlerinde gerekli desteği sonsuza dek alabilirsiniz. İnternet web adresimiz olan https://www.colakoglunakliyat.com adresinden firmamızın taşımacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir