Hızlı Teklif AL
Hemen Teklif Formuzu Doldurarak Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.
TEKLİF FORMU

Araç Taşımacılığı

Araç Taşımacılığı

BİNEK ARAÇ TAŞIMACILIĞINDA YILLARIN TECRÜBESİ!

Türkiye’nin 1956 yılında ülkede lojistik hizmetlerine başlayan ve günümüze kadar her türlü taşıma hizmetini sürdüren Çolakoğlu lojistik aynı zamanda araç taşıma hizmeti gibi kurumsal taşıma hizmeti vermektedir. Yılların vermiş olduğu birikim ile sektörde daima güvenli hareket eden firmamız ile yapacağınız her türlü araç taşıma hizmetine gönül rahatlığı ile hareket edebilirsiniz.

1956’DAN BERİ ARAÇ TAŞIMA HİZMETİ

Binek Araç Taşımacılığı

Geçmişten bu güne kadar siz değerli iş ortaklarımıza her türlü ev ve ofis taşıma hizmeti veren firmamız özellikle 1980 yılından itibaren yolda kalan, kısa mesafelerde veya uzun mesafelerde araç nakliyesi yapmak isteyen özel müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Birçok çalışmalar sonucunda özellikle şirketlere hizmet vermeye başlayan firmamız bu alanda borusan, doğuş oto, ford gibi firmalar ile yüzeysel çalışmalar sürdürmüştür. Ve sürdürmeye devam etmektedir. Genel olarak binek araç taşıma hizmeti sunan firmamız ağır taşıma hizmetleri yapmamaktadır. Çolakoğlu nakliyat, bu alanda kendisini en iyi şekilde ispatladığı için hem kurumsal hem bireysel firma şahıslar tarafından güven duyulmaktadır. Siz değerli iş ortaklarımızda bu hizmetten bir an önce faydalanmak isterseniz hemen firmamızın kurumsal mail adresinden yada direk olarak kurumsal telefonumuz olan 444 65 02 nolu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

81 İLE ARAÇ NAKLİYESİ YAPILMAKTADIR.

Çolakoğlu Araç Taşımacılığı

Firmamız Türkiye’nin en büyük lojistik firmasıdır. İstediğiniz noktadan istediğiniz noktaya araç nakliyesi gerçekleştirmekteyiz. Çolakoğlu güvencesi ile firmamız siz değerli iş ortaklarımızın nakliye hizmetlerini hızlı ve güvenli bir şekilde karşılamaktayız. Yılların tecrübesi ile firmamız ile çalışmak ister misiniz? Tek yapmanız gereken firmamızdan randevu talep etmenizdir. Siz anlaşma aşamasını tamamladıktan sonra tüm süreçleri firmamızın profesyonel elemanlarına bırakabilirsiniz.

 

16 Temmuz 2017
Araç Taşımacılığı için yorumlar kapalı
1.121 kez görüntülendi