Hızlı Teklif AL
Hemen Teklif Formuzu Doldurarak Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.
TEKLİF FORMU

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

 

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Ülkemizin 1956 yılından bu yana profesyonel, güvenilir ve sigortalı evden eve nakliyat hizmetleri sunan Çolakoğlu nakliyat, geçmişten bu yana hem şehir içi hemde şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri sunarak siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermekteyiz. Çolakoğlu nakliyat firması olarak ülkemizin en büyük illerinden İstanbul, Ankara ve İzmir bölgelerinde merkez ofisler oluşturarak Türkiye’nin tüm illerine şehirlerarası ev taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Şehirler Arası Ev Taşımacılığında KALİTENİN Tek Adresi: ÇOLAKOĞLU

Evet, günümüzde lojistik anlamda taşımacılık ağının geniş olduğu şirketler arasında yer alan Çolakoğlu nakliyat, geçmişten bu güne kadar sürdürmüş olduğu hizmet anlayışı ile yılların başarılı nakliyat şirketi olarak günümüze gelmiştir. Ülkemizde firmamız ile taşınan müşteriler dışından diğer nakliyat şirketleri tarafından da taktir toplayan bir firma haline gelmiştir.  Firmamız bu anlayışını asla değiştirmeden yılların deneyimini ve müşterilerine daima göstermiş olduğu ilgi ve alaka ile daima ilk terci edilen kurumsal şehirlerarası ev taşıma firması olmuştur. Bireysel müşterilerine vermiş olduğu hizmetler zamanla kurumsal şirketlere de referans olmuştur. Bu referanslar sayesinde ülkemizde farklı alanlarda iş yapan kurum ve kuruluşlarda çalışan personellerin tayinlerinden dolayı şehirler arasında taşınma işlemleri söz konusu olmaktadır. Bu konuda titiz çalışmalar süren şirketler olduğu için tercih noktasında seçimini dikkatli bir şekilde yapmaktadırlar. Firmamız bu seçimlerde her zaman ilk yerini almıştır.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetleri

Şehirlerarasında Hem Parsiyel Hem Özel Taşımacılık

Parça Eşya Taşımacılığı

Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve geniş araç filosu ile siz değerli iş ortaklarımıza şehirlerarası nakliye işlemlerinizde hem parsiyel hem özel taşımacılık hizmetleri çıkarmıştır. Parsiyel taşımacılık diğer adı ile parça eşya taşımacılığı ismi de verilmektedir. İnsanlar bir şehirden başka bir şehire yazlık, fazla eşyalarını ya da bir kaç parça eşyasını göndermek istediklerinden eskiden kargo veya ambarlar gibi kurumlara vererek hareket ederlerdi. Ama şimdi taşıttıkları malların asıl taşıyıcı firmaları ile hareket edebilmektedirler. Böylece hem daha uygun maliyete hem de kaliteli bir şekilde nakliye işlemlerini sağlamaktadırlar. Diğer taşıma türü olan Özel taşımacılık hizmetleri müşterilerin eşyalarının yoğun olması yani aracı komple doldurması ya da müşterilerinin eşyalarını tek araç ile gitmesini aracın içinde boşta yer kalsa başka bir eşyanın alınmaması taraftarıdır. Bu işlem özel taşımacılık işlemlerine girmektedirler. Her türlü hizmet aynıdır. Fakat özel taşımacılık hizmetlerinin fiyatı ile parsiyel taşımacılık fiyatları arasında fark oluşmaktadır. Özel ve parsiyel taşımacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için https://www.colakoglunakliyat.com/sehirlerarasi-evden-eve-nakliyat.html adresine giriş yapabilirsiniz.

12 Nisan 2016
Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
1.600 kez görüntülendi