Hızlı Teklif AL
Hemen Teklif Formuzu Doldurarak Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.
TEKLİF FORMU

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

OFİS TAŞIMA HİZMETİNİN DİREK ADRESİ ÇOLAKOĞLU NAKLİYAT

Kurumsal taşımacılık hizmetlerine 1970 yılında başlayan Çolakoğlu nakliyat, kurumsal ve güvenli taşımacılık yapısı ile günümüze kadar gelmiştir. Ofis taşıma hizmetlerinde her zaman müşteri memnuniyetini sağlayan, yapılan tüm işlemlerde eksiksiz bir şekilde başarı sağlayan Çolakoğlu nakliyat, ofis taşıma hizmetlerinde de aynı şekilde ilerlemiştir.

Sektöründe Lider Firma: ÇOLAKOĞLU Ofis Taşıma

Lider ve güvenilir bir taşıma hizmeti sunan firmamız özellikle İstanbul bölgesinde gerçekleştirmiş olduğu kurumsal taşımacılık hizmetleri ile adını tüm İstanbul bölgesine yaymıştır. Sektörün yapısını ve planlamasını dikkate alan Çolakoğlu nakliyat ekibini, araçlarını ve diğer tüm ekipmanlarını belli bir sistemde günümüz taşımacılık hizmetlerine göre organize etmektedir.Sadece şehir içi bölgelerinde ofis taşımacılığı değil şehirlerarası bölgelerine de ofis taşıma hizmetlerini sunmaktadır.   Profesyonel ekibimizin yapmış olduğu tüm organizasyonlarda her zaman başarı sağlamıştır.

ALLİANZ Güvencesi İle Ofis Nakliye Hizmetleri

Firmamız taşımış olduğu tüm ofislerin mobilyalarından klasörlerine kadar her şeyi detaylı bir şekilde paketlemektedir. Paketlenen tüm malzemeler firmamızın güvencesinde sigortalanmaktadır.  Sigortalama işlemlerimizde her şey geniş kapsamlı olarak gerçekleştirilmektedir.  Firmamızın yapmış olduğu tüm sigorta işlemleri taşınma işleminden bir gün öncesinden başlayarak taşınma işleminin bitmesinden bir hafta sonraya kadar sürmektedir.Detaylı bilgiyi firmamızın kurumsal web adresinden öğrenebilirsiniz.

11 Nisan 2017
Ofis Taşıma için yorumlar kapalı
54 kez görüntülendi