Hızlı Teklif AL
Hemen Teklif Formuzu Doldurarak Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.
TEKLİF FORMU

Evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat

TÜRKİYE’NİN EN İYİ EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİYİZ.

Evet, artık bir sektör haline gelen ve kurumsal nakliyat şirketleri tarafından büyük önem verilen evden eve nakliyat hizmetleri gün geçtikçe gelişmektedir. Bu gelişime özellikle yıllarını veren firmalar büyük katkı sağlamaktadır. Evden eve nakliyat alanı bir sektör olarak anıldığı için Türkiye’de evden eve nakliyat sektörüne özel dernekler ve federasyonlar açılmıştır. Çolakoğlu nakliyat ve ailesi olarak bizde bu sektörde yıllardır hizmet vermekteyiz. Profesyonel kadrosu ve güvenli ekibi ile daima siz değerli iş ortaklarımıza destek vermekteyiz.

İstanbul bölgesinde yıllardır hizmet veren ve bunu Türkiye’nin tüm illerine yayan Çolakoğlu nakliyat, şehir içi taşıma hizmetlerine ek şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadır. Taşımacılık sektöründe büyük başarılara imza atan ve her zaman önemli işler çıkaran firmamız günümüzde tüm müşterileri tarafından tavsiye edilen ve tüm diğer nakliyat şirketleri tarafından taktir ile karşılanan kurumsal bir nakliye firmasıdır. 1956 yılında sektöre hizmet vermeye başlayan ve gün geçtikçe hizmetini tüm Türkiye’ye yayan Çolakoğlu nakliyat ve ekibi artık tavsiyeli bir ev taşıma firması haline gelmişti.

Peki Çolakoğlu Nakliyat Ev Taşımada Ne Kadar Profesyonel

Günümüze baktığımızda herkes bir kamyon veya kamyonet alarak sektörde ev taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Herkesin aracının üstünde ya evden eve nakliyat ya ofis taşıma veyahut eşya depolama şeklinde reklamlar söz konusudur.  Fakat yazdıkları bu hizmeti en iyi şekilde sunmaya çalışanlar birkaç parmak sayısı kadardır. Evden eve nakliyat bir sektör haline gelmesine rağmen bu hizmeti sunan nakliyatçılar bir nakliye şirketi haline gelmemiştir. Çolakoğlu nakliyat bu sorunları kendi lehine çevirerek geçmişten bu yana sürdürmüş olduğu kaliteli taşıma hizmetini günümüz teknolojileri ile pekiştirerek hızlı bir şekilde yükselişe geçmiştir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Artık evden eve nakliyat denildiğinde akla gelen firmaların başında yerini almıştı. Bu demek oluyor ki 3 müşteriden biri illaki Çolakoğlu evden eve nakliyat firmasını arıyordur. Bu da firmanın iş yakalama potansiyelini arttırmaktadır. Kaliteli malzemeleri, profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile müşterilerine sınırsız ve süresiz hizmet verebilen bir şirket olması bu sektörde en çok tavsiye alan firma demektir. Özellikle 2015 yılından itibaren binalara kurulan dış asansör sistemini kullanarak ev taşımacılığında farklı bir boyut kazandırmıştır. Böylece müşteri tercihleri hızlı bir şekilde Çolakoğlu nakliyata dönmüştür. Ev taşımada müşterilerinin dikkat ettikleri tüm hususlarda dikkatli olan ve bunlara kalıcı çözümler sunan Çolakoğlu nakliyat, böylece müşterilerinin ne isteyeceğini çok iyi bilen bilinçli bir hizmet firması haline gelmiştir. Tüm haberleri firmamızın kurumsal web sayfası olan http://www.colakoglunakliyat.com adresinden alabilirsiniz. Her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ev Taşımacılığında ÜCRETSİZ EXPERTİZ Başlatan Firmayız.

Evet, hiç duymadınız bunu biliyoruz.  Çünkü sektöre baktığımızda her telefon konuşmasında ya iş organize oluyor. Ya da ücretli bir şekilde expertiz yapılıyor.  Bu aslında büyük bir güvensizlik ve sorumsuzluktur. Çünkü nakliyat şirketi ister tutsun veya tutmasın işi telefonda değil canlı olarak inceleyerek fiyat teklifi vermelidir. Müşteri de aynı bilinçte hareket ederek telefonda fiyat verene değil, expertize gelip bu iş için ayrıntılı inceleme yapan firma ile hareket etmelidir. Günümüzde şikayetlerin %90’ı bu işi yapan ve yaptıran arasındaki anlaşmazlıklardır. Bu da doğal olarak ticari boyuta ulaşarak sorunların ortaya çıkmasına ve evden eve nakliyat sektöründe bir güvensizlik ortamının doğmasına neden olmaktadır. NOT: Ülkemizde emek hırsızların yer alması sektörümüz adına kötü bir şey. özellikle ismimizi sürekli olarak kullanan tüm şahıslardan gerekli şikayetçi olduğumuzu yüce mahkemelerimize bildirmiş bulunmaktayız.

09 Nisan 2016
Evden eve nakliyat için yorumlar kapalı
2.124 kez görüntülendi