Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ

Ülkemizde evden eve nakliyat hizmeti yıllardır lojistik yada taşımacılık sektörü içinde bulunan bir nakliye dalı olarak bilmekteyiz. Aslında kendi başına kimsenin resmi bir açıklama yapmadan kendi başına insanların bu alana yönelmesi ile lojistik sektöründen bağımsız olarak bir sektör haline gelmiştir. Evden eve nakliyat denildiğinde artık bu işe has firmaların olduğunu, internet ortamında ambar, kargo gibi firmalardan ev taşımacılığı konusunda destek alınmayacağını öğrenmiş olduk. Son 4 yıl içinde bu sektöre has kurulan İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği ile artık resmi bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Bizler bu işin bir sektör olarak devlet nezninde bir kurum haline gelerek bir çatı altında toplandığı için çok mutluyuz. Babadan hatta dedelerden gelen bir iştir. Emek, zaman, kaliteli isteyen bir süreçtir. Herkesin yapabileceği bir iş değildir.

1956’Dan Beri ÇOLAKOĞLU Nakliyat

Geçmişten günümüze kadar gelen evden eve nakliyat sektörüne büyük katkıları olan firmaları görebiliriz. Bunların başında şüphesiz ki Çolakoğlu nakliyat şirketini görebiliriz. Her alanda kendini en iyi şekilde ispatlayan firmamız başarılı bir grafik çizerek sektörüne önemli katkılar vermiştir. Bu alanda kurulan derneğimize de firmamız adına önemli yatırımlar yapmış bulunmaktayız. Firmamız geçmişten geleceğe her zaman teknolojinin desteği ile ekipmanlarını, müşteri organizasyonlarını yenilemektedir. Taşımacılık sektörüne her zaman damga vuran bir şirketiz.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Ücretsiz Ekspertiz, Uzman Kadro, Geniş Araç Filosu İle

Firmamız kuruluşundan bu yana hizmet alanında asla eksik bir işlem yapmamıştır. Firmamız tüm taşıma hizmetlerinde öncesinden ekspertiz organize ederek taşıma işlemleri için gerekli araç, malzeme ve ekipmanları organize eder. Taşıma işlemleri zamanında ortada bir süpriz kalmaması adına her türlü durumu ayrıntılı bir şekilde inceler. Profesyonel ekibi ile sağlam bir işçilik çıkarmak adına gerekli işlemleri başarılı bir şekilde tarafınıza sunar. Evden eve nakliyat alanı kuruluşumuzda ilk işimiz olduğu için diğer dallara nazaran çok önemsemekteyiz. Bu yüzden her daim önemli adımlar atarken dikkatli bir şekilde hareket etmekteyiz. Çolakoğlu Ailesi olarak taşıdığımız tüm müşterilerimiz bir sonraki taşınmalarında daima geriye dönerek firmamız ile tekrar taşınmak istemektedirler. İşte bu yüzden büyüyen gelişen ve her zaman müşterisine sahip çıkan koca bir aile olduk.

Evden Eve Nakliyat Şirketi: ÇOLAKOĞLU Nakliyat

Ülkemizde her firma kendi alanında büyük başarılara imza atmak ister. Çolakoğlu nakliyat ailesi olarak da firmamızın en büyük başarı hedefi %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak müşteri portföyünü arttırmaktır. Bu konuda dedelerimizden babalarımızdan önemli nasihatlar alarak yola çıktık. Her zaman para biriktirmekten çok insan biriktirmeyi tercih ettik. Her konuda her alanda her sektörde önemli mertebelerde olan müşterilerimize sahip olduk. Böylece bize güvenen binlerce milyonlarca müşterilerimiz ile ülkemizde en iyi evden eve nakliyat şirketi olduk. Artık sadece İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük illerde değil, Türkiye’nin tüm illerinde evden eve nakliyat hizmetlerini sunmaktayız. Her konuda firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

09 Nisan 2016
Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
5.984 kez görüntülendi