Çolakoğlu Nakliyat

Çolakoğlu Nakliyat

Tecrübe, Kalite ve Güvenin Tek Adresi ÇOLAKOĞLU Nakliyat

Çolakoğlu Nakliyat, 1956 yılında taşımacılık sektörüne giren yıllar geçtikçe ülkesindeki nakliye organizasyonlarını geliştiren ve günümüze gelindiğinde apayrı bir boyut kazandırdığı taşımacılık sektörüne damga vuran kurumsal evden eve ve ofis taşıma firmasıdır. Bu tanımı her nakliye firması için yapmak çok zor. Çünkü bunun ardında emek, zaman, güven, sadakat mevcuttur. Çolakoğlu ailesi de bu görevi başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Ta ki günümüzde teknolojiyi farklı şekilde kullanmak var iken bazı simsarlar tarafından firmamızın adı kullanılmaktadır. Fakat bu konuda firmamız her zaman gerçek hayatta olduğu gibi internet ortamında da gerekli önlemleri almaya çalışmaktadır.  Firmamızın kurumsal tek web sitesi: http://www.colakoglunakliyat.com ‘dur. Bu web sitemiz dışında birkaç adet sitemiz mevcuttur. Bunları yukarıdaki web sitemize girerek daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

EV – OFİS TAŞIMA | DEPOLAMA | LOJİSTİK | KİRALAMA HİZMETLERİ

Çolakoğlu

Çolakoğlu ailesi olarak sektörde yüzlerce kurumsal firmalar, milyonlarca kişiler tarafından tanınmaktayız. Adımızın geçtiği her yerde firmamız övülerek bahsedilmektedir. Firmamızın her konuda profesyonel hareket ettiğini söyleyebiliriz. Yılların vermiş olduğu özgüven ile sektöründe daima kaliteyi yakalayan şirketimiz her alanda siz değerli iş ortaklarımıza destek sağlamaktayız.

Sektörde profesyonel bir şekilde hareket eden firmamız sadece ev taşıma hizmetleri değil, aynı zamanda kurumsal ofis taşıma, eşya depolama, askılı elbise taşıma, kurum taşımacılığı, araç kiralama, araç taşıma, fabrika taşıma gibi birçok taşıma alanına bakmaktadır. Sizler ile yapacağımız her türlü etkinlikte asla zararlı çıkmazsınız. Çolakoğlu nakliyat olarak taşımacılık sektöründe gayet titiz bir şekilde çalışmaktayız. Şirketimiz hem Anadolu yakası hem Avrupa yakası hem de İzmir bölgesinde merkez ofisleri bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman firmamız ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz firmamızı Google +Plus sayfasından da takip edebilirsiniz.

 

25 Temmuz 2017
Çolakoğlu Nakliyat için yorumlar kapalı
2.560 kez görüntülendi